999 rezultate për

njoftimi

Rama jep njoftimin e rëndësishëm për Kosovën: Nuk ka më pengesa! Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj pergjigjes se shtetit serb, ndaj thirrjes së tij për të hequr bllokimin ndaj kamio
Lokaleve dhe restoranteve i vihet "dryni" pa afat, Ministria jep njoftimin e rëndësishëm Jo vetëm për shkollat, por edhe një pjesë e mirë e bizneseve do vazhdojnë t'i mbajnë qepenët mbyllur pa afat. Kështu
Ambasada amerikane jep njoftimin e rëndësishëm për qytetarët e saj Ambasada e SHBA-ve në Tiranë njofton qytetarët amerikanë se të gjitha fluturimet nga Shqipëria janë anuluar. Gjithash
Shqiptarët e bllokuar jashtë vendit, Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme është duke punuar për të mundësuar rikthimin e qytetarëve shqiptarë që kanë ng
Policia bën njoftimin e rëndësishëm për këdo që do të qarkullojë me makinë (FOTO LAJM) Me qëllim parandalimin e përhapjes së koroavirusit, tashmë prej ditësh është i ndaluar dhe qarkullimi i mjeteve private
Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët në Kanada Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme jep një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shqiptarët që jetojnë në Kanada.
Sot në orën një "ngrin" jeta në Shqipëri, policia jep njoftimin e rëndësishëm Që nga ora 13:00, Shqipqria do të izolohet dhe askush nuk do të lejohet të dalë. Për këtë policia ka bërë një njoftim
Albin Kurti thërret konferencë urgjente për media Vetēm pak kohë pasi LDK paralajmëroi mocion vitëbesimi ndaj Qeverisë, kryeministri Kurti ka paralajmëruar konferenc
Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm: Anuloni udhëtimet e planifikuara Ministria e Jashtme ka bërë një njoftim të rëndësishëm në lidhje me ata qytetarë që kanë planifikuar udhëtime. Sipas
Ministria e Jashtme jep njoftimin e rëndësishëm: Si të veprojnë ata që kanë ngecur në kufi Një autobus me 22 shqiptarë, kryesisht gra të cilët vinin nga Belgjika u bllokuan mbrëmjen e djeshme në kufirin mes Hung
Njoftimi i rëndësishëm: Hapat që duhet të ndjekin bizneset për qarkullimin e punonjësve Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njoftoi lidhur me hapat që duhet të ndjekin bizneset për të bërë akreditimin e pruno
Koronavirusi, FSHF-ja pezullon Superligën Federata Shqipare e Futbollit ka njoftuar se do të ndërpritet kampionati i futbollit në Shqipëri. Përmes një njoftimi
Humbët fluturimin për shkak të koronavirusit? Autoritetet bëjnë njoftimin e rëndësishëm Si pasojë e koronavirusit, u anuluan të gjitha fluturimet drejt Italisë së Veriut deri në datën tre prill. Ditën e sotme
Thaçi pret në takime të ndara Kurtin, Mustafën dhe Veselin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi do të pres nesër në takim liderët institucional dhe politik. Përmes një njoftim
Kukësi publikon njoftimin e rëndësishëm: Sot prezantohet trajneri i ri Kukësi vendosi të shkarkojë trajnerin Duro një pas përfundimit të ndeshjes me Teutën ku u ndal në barazim. Në një njo
Përdoruesit e "Samsung" u zgjuan me një mesazh misterioz në celularin e tyre (FOTO LAJM) Përdoruesit e celularëve “Samsung” u zgjuan sot me një mesazh misterioz në celularin e tyre. Njoftimi erdhi nga aplik
Përkeqësimi i motit, Drejtoria Detare bën njoftimin e rëndësishëm Ashtu sikundër dhe është parashikuar, muaji shkurt do të sjellë ditë të ftohta dhe ulje temperaturash. Si pasojë, nuk do
A ka shqiptarë të prekur nga tërmeti në Turqi? Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm Mbrëmjen e kaluar tërmeti me magnitudë 6.8 i shkallës rihter goditi të premten në mbrëmje, provincën Elazig rreth 550 ki
Mjegulla e dendur anulon fluturimet, autoritetet japin njoftimin e rëndësishëm për udhëtimet e sotme Moti i keq dhe mjegulla e dendur, anuluan ditën e djeshme disa fluturime për në aerportin e Rinasit. Këto fluturime d
Punësim sezonal në Gjermani, ambasada jep njoftimin e rëndësishëm Studentët shqiptarë kanë mundësi punësimi sezonal në Gjermani gjatë pushimeve verore. Ambasada e Gjermanisë ka publikuar