999 rezultate për

njoftimi

Shtyhet afati i Garancisë Sovrane, ministrja bën njoftimin e rëndësishëm Afati i aplikimeve për garancinë e parë sovrane është shtyrë deri më 20 qershor. Lajmi bëhet i ditur nga Ministrja e
Keni hedhur lotarinë amerikane? Ambasada e SHBA nxjerr njoftimin e rëndësishëm "Nëse jeni përzgjedhur, ju nxisim të plotësoni sa më shpejt formularin për vizë DS-260..." Të gjithë aplikuesit e Lot
Njoftimi: Lejet e përhershme funksionojnë edhe gjatë fundjavës Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës, njofton se lejet për lëvizje, të dhëna më parë, të cilat janë përca
Kina kërcënon SHBA me hakmarrje, pas njoftimit të Donald Trump Donald Trump dëshiron që për shkak të marrëdhënieve të Pekinit me Hong-Kongun ta kufizojë statusin e privilegjuar ekonom
Rihapja e kufijve me jashtë, policia bën njoftimin e rëndësishëm Policia e Shtetit ka nxjerrë një njoftim lidhur me hapjen e kufijve falë lehtësimit të masave ndaj koronavirusit. Në
Kurti merr një tjetër vendim kundër Serbisë (FOTO LAJM) Qeveria e Kosovës në detyrë ka mbajtur një mbledhje online në orët e vona të së shtunës, ku ka marrë vendim për të ndrys
Shtyrja e kësteve të kredive, Banka e Shqipërisë bën njoftimin e rëndësishëm Banka e Shqipërisë ka shtyrë këstet e kredive deri më datë 31 gusht 2020 për shkak të situatës nga pandemia e koronaviru
Fluks në Kakavijë, policia bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët pa pasaportë Në pikën doganore të Kakavijës ka patur fluks lëvizjesh. Gjatë 24 orëve të fundit, kanë hyrë në Shqipëri rreth 526 shtet
Ju skadon leja e qëndrimit? Ambasada shqiptare në Itali jep njoftimin me rëndësi Ambasada shqiptare në Itali njofton se lejet e qëndrimit të skaduara ose në skadim mbi qëndrimin afatshkurtër në Itali g
Të dielën protesta në Shkup kundër orës policore Edhe Maqedonia e Veriut nuk do ti shpëtojë protestave kundër masave shtrënguese në kuadër të përpjekjeve për parandalimi
Keni apo duhet të aplikoni për pasaporta biometrike, ministri jep njoftimin e rëndësishëm Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka bërë të ditur se është vendosur rihapja e procesit të pajisjes me karta identite
Ambasada jep njoftimin për riatdhesimin: Sa kushton bileta drejt Londrës Ambasada amerikane në Tiranë ka njoftuar shtetas e saj për fluturimin e një charterit nga Tirana drejt Londrës, si pjesë
Rama jep njoftimin e rëndësishëm për në orën 17:00: Pyesni që të sqaroheni! "Në orën 17:00 do të jemi drejtëpërdrejtë këtu me ju për t'ju përgjigjur pyetjeve dhe shqetësimeve tuaja..." Kryemini
Rikthehen skafet me klandestinë nga Vlora, Xhaçka e pohon pastaj fshin njoftimin Ditën e sotme lajmi se një gomone e gjatë 9 metra u sekuestrua në në Karaburun të Vlorës u dha në të gjitha mediat. Për
Rama jep njoftimin e rëndësishëm: Ku duhet të marrin vërtetimet bizneset Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se tashmë janë gati vertetimet në e-Albania për të gjitha bizneset e miratuara për
Nesër kanë të drejtë të dalin, policia bën njoftimin e rëndësishëm për pensionistët Ditën e sotme, Kryeministri Edi Rama njoftoi se pensionistët mund të dalin ditën e shtunë deri në orën 11:00. Lidhur
Serie A jep lajmin e madh: Sezoni do të përfundojë Serie A ka konfirmuar dëshirën për të mbyllur sezonin 2019/20, por vetëm kur kushtet të jenë të duhura për ta bërë këtë.
Dhjetra emigrantë të bllokuar në pika doganore, Policia bën njoftimin e rëndësishëm Policia e Shtetit ka me anë të një deklarate ka sqaruar pse nuk lejohet kalimi i emigrantëve në pikat kufitare. Asht
S’keni mundësi të paguani qiranë? Njoftimi i detajuar se si ta shtyni Drejtoria e Tatimeve ka nxjerrë një udhëzim se si duhet aplikuar për të bërë shtyrjen e pagesës së qirave, ata që nuk ka
Rama jep njoftimin e rëndësishëm për Kosovën: Nuk ka më pengesa! Kryeministri Edi Rama ka reaguar ndaj pergjigjes se shtetit serb, ndaj thirrjes së tij për të hequr bllokimin ndaj kamio