999 rezultate për

njoftimet

Spasovski: Letërnjoftimet false janë prodhuar në periudhën 2009-2014 Letërnjoftimet false janë prodhuar mes viteve 2009 dhe 2014. Keshtu informoi ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spas
Tërmkolli: Letërnjoftimet në gjuhën turke janë katastrofë Në seancën e sotme parlamentare, deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli, duke diskutuar shqyrtim
Emigrantët porosisin BDI-në: Kujdes me letërnjoftimet! Emigrantët kanë porositur BDI-në që të ketë kujdes me ligjin që atyre ua merr adresën e banimit. Ata i rikujtojnë Ahmeti
Xhaferi: BDI do ta pengojë Ligjin për letërnjoftimet Edhe pse dje kaloi në lexim të parë, ligji për letërnjoftime nuk do të votohet, tha sot udhëheqësi i grupit parlamentar
Ligji për letërnjoftimet, pastrim etnik për mbi 50 mijë emigrantë Analisti politik, Alajdin Demiri, e komenton ligjin e ri për letërnjoftime si një pastrim etnik i shqiptarëve të Maqedon
Letërnjoftimet mund të merren sot edhe nesër Shërbimet administrative të Ministrisë së Punëve të Brendshme do të punojnë sot dhe nesër duke pranuar dfhe miratuar të
Grosistët: QSUT tenderon ilace të skaduara Distributorët farmaceutikë u shprehën dje se ndërhyrjet në tenderin e barnave i kanë hapur rrugën hyrjes në vend të barn
LSDM: Jankullovska manipulon me letërnjoftimet Ministia e Punëve të Brendshme Gordana Jankullovska, sot pas zhvillimit të takimit të punës me shërbimet drejtuese ka th
Serbia më në fund i njeh letërnjoftimet e Kosovës Serbia i njeh me zor letërnjoftimet e Kosovës Qeveria e Serbisë është dorëzuar përballë presioneve të ndërkombëtarëve.
Edhe sot jepen letërnjoftimet Minisrtria e Punëve të Brendshme jep letërnjoftime edhe sot, ndaj qytetarë që nuk e kanë një të tillë të aplikojnë. Për
Maqedonia bën gati letërnjoftimet për maqedonasit e Shqipërisë Portali maqedonas "A1on" ka njëftouar sot se Maqedonia ka bërë gati letërnjoftimet për banorët e Komunës Liqenas - Puste
Afat deri në 19.00 për të marrë letërnjoftimet Ministria e punëve të brendshme ka njoftuar se shërbimet e MPB-së për dhënien e letërnjoftimeve do të punojnë edhe gjatë
Sulm kamikaz në Kabul, vriten 6 persona Të paktën 6 persona kanë mbetur të vrarë në një shpërthim në afërsi të zyrave qendrore të koalicionit të NATO-s në Kabul
"Lëkundet" Kina, 43 viktima Dy tërmete 5.6 dhe 5.7 ballë ka goditur pjesën jugperëndimore të Kinës mëngjesin e sotëm. Nga njoftimet paraprake mësohe
Sulme vetëvrasëse në Afganistan, 12 viktima Të paktën 12 persona kanë gjetur vdekjen në një bazë të NATO-së në provincën qendrore të Afganistanit Uardak nga dy shpë
Letërnjoftimet, tani merren më shpejt Ministria e Brendshme bën të ditur se pajisja me letërnjoftimin elektronik para zgjedhjeve lokale të 8 majit do të pres
Gati negociatat për koalicionin e ri Që nga dita e sotme, kur pritet që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) të certifikojë rezultatet e zgjedhjeve parlament
Gjermania pergenjeshtron njoftimet mbi ndihmat per Greqine Qeveria gjermane ka kundërshtuar njoftimet e medieve për mundësinë e dhënies së ndihmave f
Qeveria shqiptare ul cmimet per leternjoftimet e reja Gjatë mbledhjes së sotme të qeverisë, kryeministri Sali Berisha bëri të ditur se kartat e
Demantohen njoftimet për "dosje" kundër Naim Malajt Drejtori Politik për Ballkanin pran Ministrisë së Jashtme të Zvicrës, Didje Chassot, ka bë