999 rezultate për

njejtat

Dy finalistët e “Masterchef”-it, jashtë miq të ngushtë (FOTO LAJM) Ndonëse ata ishin konkurentë, jashtë “Masterchef Albania”, ata janë miq mjaft të mirë. Alfio dhe Miklovani, prej javësh
Mehmeti: Marrëveshja BDI-VMRO, asgjë e re! Deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti vlerëson se marrëveshja BDI-VMRO nuk ka sjellë asnjë lloj ndryshimi në politikën shqi
Blushi kritika politikës: Shumica dhe opozita reflektojnë të njëjtat gabime Ne prezantimin qe po i bën librit të tij “Hëna e Shqipërisë “ në disa qytete të vendit një nga eksponentët e Partisë Soc
Takimet e Ramës si Town Hall-et e Berishës (FOTO-LAJM) Bashkëbisedimet e kryeministrit Edi Rama me qytetarë të zonave të ndryshme është cilësuar nga ish-zëdhënësja e ish-Kryem
Shakira: Martesa? Pres të ma kërkojë Pique Në pritje të...Pique. Shakira, e dashura e mbrojtësit të Barcelonës, pret një "sinjal" nga ana e katalanasit për tu shnd
Afganistani: A është kaq i pamundur të pushtohet? William Dalrymple, BBC Afganistani (1) Afganistani (2) Afganistani (3) Afganistani (4) Ramazanin e fundit udhëtova
Shakira, rrëfen sekretet e dashurisë me Gerard Pique Këngëtetarja e njohur Shakira, siduket ka vendosur të rrefej çdo gjë nga jeta e saj. Kohët e fundit ajo ka folur në shum
Shakira: Dua 8-9 fëmijë nga Pique Mami Shakira në sulm. Këngëtarja kolumbiane, partnere e Gerard Pique, në një intervistë për revistën "Latina", ka deklar
Rënditja e FIFA-s, Shqipëria ngjitet një pozicion (FOTO LAJM) Kombëtarja e Shqipërisë është rritur me një pozicion në rënditjen e FIFA-s, e publikuar para pak minutash. Në rankimin e
"Tërbohet" Conte: Ky nuk është futboll Eliminimi i Juventusit nga Champions League nuk u prit aspak mirë prej trajnerit Antonio Conte, i cili beson se përballë
Policia: Lulo dhe Haxhiraj dyshohen se janë në malin e Gramozit Policia ka dhënë detaje të reja lidhur me dy të arratisurit nga burgu i Drenovës në Korçë. Sipas policisë Reiz Haxhiraj,
Projekti për Tiranën, nga e hëna trenat deri në Vorë Për shkak të punimeve në stacionin e Tiranës tek rruga “Zogu i Parë” nga dita e hënë trenat e udhëtarëve do të ndalen në
VV, si LISBA dhe Gëzim Kelmendi Në profilin e tij në Facebook deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Burim Ramadani shkruan se lëvizja Vertëvendos
Maqedonasit ankesa për 7 vendvotime Nga ana e partive maqedonase LSDM-VMRO DPMNE ditën e djeshme janë paraqitur ankesa për shtatë vendvotime. Sipas ankesave
Barça supersticioze, i njëjti hotel, të njëjtat dhoma Barcelona është superfuqi e futbollit, por kjo nuk e pengon që të jetë disi supersticioze. Klubi spanjoll ka vendosur që
Gruesvski: Ndajmë të njëjtat vlera me BE-në "Republika e Maqedonisë është vend i cili ofron shpenzime më të ulëta për zhvillim të biznesit, ndërsa me marrëveshjet
Youtube cenzuron topmodelen Upton Topmodelja Kate Upton është e njohur si vajza-kopertinë e revistës ‘Sports Illustrated’. Por një video e topmodeles ë
Topalli: NATO, rol kyç në paqen në rajon Në nisje të punimeve të konferencës dyditore të bashkëpunimit rajonal, kryeparlamentarja e Shqipërisë, Jozefina Topalli
Viti 2011, papunësia në të njëjtat nivele Të dhënat e INSTAT për muajt korrik-shtator të vitit 2011 tregojne shifra te ulta te punsimit ne vendin tone ku ekonomia
Afrohen 4 sponsorë, Tirana del nga kaosi Tirana ka gjetur më në fund disa biznesmenë për të zgjidhur krizën financiare. Burime konfidenciale pranë klubit, kanë b