999 rezultate për

njejtat

Kërcënohet kryeprokurori Llalla, largon familjen nga Shqipëria Pas kërcënimeve që ka marrë për shkak të hetimit të një dosjeje të fortë kriminale, kryeprokurori Adriatik Llalla është
26 vjeçari hidhet nga ballkoni Në gjëndje depresive, një i ri është hedhur nga ballkoni i banesës së tij. Kjo ngjarje ka ndodhur dy ditë më parë, ndërs
Zbulohet identiteti i gruas që u mbyt në plazhin e Durrësit Gruaja e cila është gjetur një ditë më parë e mbytur në plazhin e Durrësit është identifikuar. Nga burimet e policis
Ja përse duhet ti ndërroni këpucët Këpucët shpesh janë dhe pjesa që mund të përdoren më shumë nga ne, nëse rrobat e tjera mund të ndërrohen ccdo ditë, këpu
Llalla informon Nishanin për helikopterin e rrëzuar Llalla aktualisht po mban në këto momente një takim me Bujar Nishanin. Takimi mes kryeprokurorit Llalla me president
Kërkohej për trafik droge, pranga një 42-vjeçari në Elbasan Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një 42-vjeçar i cili ishte i shpallur në kërkim për trafikim narkotikësh. Sipas
SBASHK-u afat Qeverisë deri në fund të janarit Sindikata e Bashkuar e Arsimit Shkencës dhe Kulturës (SBASHK) me rastin e fillimit të gjysmëvjetorit të dytë të vitit sh
VV-AAK-NISMA gati për zgjedhje të jashtëzakonshme ​Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma kanë arritur një marrëveshje në parim për një listë të p
Njerëzimi do të zhduket?!! Speciet dominante që janë të përhapura në mbarë botën, janë të pambrojtura gjatë zhdukjes masive, sikurse edhe speciet e
Vdes në spital 44-vjeçari që u dhunua nga dy persona në Korçë Lidhur me një rast dhunimi ndodhur ditë më parë, policia e Korçës bën me dije se ka ndërruar jetë një 44 vjeçar. Arben M
Pranga një 43 vjeçari i cili akuzohet për korrupsion Policia e Tiranës ka prangosur shtetasin Artan Tushe, përgjegjës i zyrës numër 1 në Zyrën e Regjistrimit të Pasurive të
Vdes efektivi i policisë, përplasi kokën në trotuar pasi e qëlluan me grusht Update - Të tjera të dhëna janë bërë me dije nga uniformat blu të Tiranës, lidhur me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur sot
Kapet 36 vjeçari i akuzuar për "vjedhje" Blutë e Korçës kanë ndaluar një 36 vjeçar, pasi akuzohej për "vjedhje". Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë, ka caktuar për
Pranga 37-vjeçarit në Durrës për trafik të lëndëve plasëse Pas dy javësh ku ishte në vëzhgim nga ana e uniformave blu, sot është vënë në pranga një 37 vjeçar, nën akuzën e trafiku
Kryeministria i përgjigjet PD: Kemi ndjekur të njëjtat procedura si Bashkia e Tiranës Akuzave të PD sot i është përgjigjur Kryeministria, sa i takon vizitës së Papa Franceskut në Shqipëri. Përmes një reagim
Procedohen dy të rinj pas akuzës për vjedhje Pasi kanë vjedhur në bashkëpunim në një dyqan, tashmë ka nisur procedimi penal në gjendje të lirë ndaj një 18-vjeçari dh
Pensionet, të vetëpunësuarit në bujqësi të njëjtat përfitime me qytetin Ministri i Mirëqenies Sociale e Rinisë Erion Veliaj u shpreh sot se të vetëpunësuarit në bujqësi do të kenë të njëjtat p
Ja sakrifica e 23 vjeçarëve për të qënë identikë (FOTO LAJM) Për një pamje identike, dy binjakë kanë zgjedhur që të konsumojnë ushqime të njëjta dhe të ushtrohen po njëlloj. Ndonëse
Shkëndije Mujaj së shpejti me një klip Pas fotove të nxehta që ka postuar në rrjetet sociale, tashmë Shkëndije Mujaj do ta shohim edhe si këngëtare. Tashetheme
Kim Kardashian rivesh të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Kim Kardashian është padyshim imazh për këdo, ndërsa çdo ditë ajo shikohet deri në detaj rreth stilit të saj. Veshjet e