999 rezultate për

njejtat

Ja si duken Gigi e Zayn të kombinuar me të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Gigi Hadid ka pozuar me të dashurin e saj Zayn Malik për kopertinën e ‘Vogue’, në të cilën ata shfaqen
Parashikimi i motit, e hënë 3 korrik 2017 Edhe dita e hënë, do të karakterizohet nga kushte të qëndrueshme të motit duke bërë që kthjellimet të jenë dominante.
PSG interesohet për Pepen, i ofron të njëjtat gjëra si Real Madrid Francezët e PSG kanë kontaktuar Pepen për një lëvizje të mundshme të portugezin në Francë. Parisjenët i kanë ofruar t
BE ndryshon “roaming”, tashmë mund të flisni me të njëjtat tarifa Tashmë askush nuk do të ketë nevojë që të marrë një numër të huaj sa herë të dalë jashtë vendit. Një ligj i ri i BE k
Osmani: Besa iku prej gjithçkaje që kishte rënë dakord Zv/kryeministri i ri për çështje evropiane, Bujar Osmani në emisionin “Zig –zag” në Art Channel ka thënë se Deklarata e
Parashikimi i motit, e mërkurë 3 maj 2017 Pjesa e parë e ditës do të karakterizohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat më të dendura do të jenë n
Zakonet e këqija të femrave më të bukura të Hollywood-it (FOTO LAJM) Ato janë të bukura dhe të famshme. Këto vajza duket sikur nuk kanë defekte duke qenë se rrijnë të kuruara në mënyrë të p
Mos harroni çadrën, edhe sot do të ketë reshje shiu Orët e paradites do të dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të vijnë duke u shtuar duke rrez
Luana vesh gjithmonë të njëjtat këpucë? Moderatorja tregon koleksionin (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana Vjollca është padyshim një prej figurave më të përfolura në mediat rozë. Përveç kritikave
Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë Kthjellimet do të dominojnë kushtet e motit në të gjithë territorin shqiptar deri në mesditë kur priten kalime vranësira
Moti i mirë do të shoqërojë te dielën Kushtet e qëndrueshme atmosferike do të mbeten prezent në vendin tonë edhe gjatë ditës së sotme, për pasojë kthjellimet
DEBATI/ Bojkoti i Kuvendit nga PD, Bregu: Do të bëhemi qesharakë Raporti i opozitës me parlamentin ka shkaktuar debat mes deputetëve demokrat gjatë mbledhjes së grupit të kësaj partie.
A shohim të gjithë ne të njëjtat ngjyra? Ngjyrat padyshim që janë përcaktuar nga njeriu dhe janë pranuar në përgjithësi nga e gjithë bota. Por a shohim të gjithë
Parashikimi i motit, e shtunë 24 dhjetor 2016 Masat ajrore të qëndrueshme do të mbeten prezent në vendin tonë duke ndikuar mot të kthjellët në pjesën më të madhe të t
Ja si do të jetë moti sot në vendin tonë Deri në mesditë, vendi ynë do të dominohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat më të theksuara do të jen
Ky është biznesmeni mashtrues që shiste disa herë të njëjtat apartamente(FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka bërë me dije se Engjull Bengasi administrator i kompanisë së ndërtimit ''BEU Konstruksion'' me sel
Mashtronte duke shitur disa herë të njëjtat apartamente, arrestohet i riu në Tiranë Një 32 vjeçar, banues në Tiranë është arrestuar pasi ka mashtruar një shtetase 38 vjeçare duke i premtuar se do ti shist
Ja parashikimi i motit për ditën e sotme Alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta do të dominojnë motin ditën e sotme në të gjithë territorin e vendit
Arrestohet 34 vjeçari që kanosi me armë një person Një 34 vjeçar është arrestuar nga blutë e Vlorës, pasi ai ka kanosur me armë një person. Policia bën me dije se ka a
LAJM I FUNDIT/ Mjeti del nga rruga, përfundon në liqenin e Shkopetit Gjatë mesditës është raportuar nga ana e policisë se një mjet ka dalë nga rruga, e për pasojë ka përfunduar në liqenin e