999 rezultate për

njejtat

Kush është bjondja s*ksi që djali i Fullanit la për vajzën e Majlinda Bregut (FOTO LAJM) Lidhja mes djaltë të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani dhe vajzës së Majlinda Bregut u zbulua pas
Vuçiç thotë se shqiptarët po bëjnë të njëjtat gabime me ato që bënë serbët në vitet '90 Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka folur rreth dialogut të Brukselit për normalizim të raporteve ndërmjet Kosovë
Duket si një fotografi e thjeshtë, por brenda ka një të vërtetë të frikshme Kur e sheh për herë të parë, në këtë foto nuk duket asgjë e veçantë, thjesht është një pjesë toke e mbuluar me gjethe.
Atentat me një të vdekur në ish-Bllok, plagoset dhe Vis Martini (VIDEO) Një i vrarë dhe 2 të plagosur. Ky është bilanci i një ngjarje të rëndë sot në ish-Bllok të Tiranës. Ngjarja ka ndo
Tani, shoferët shqiptarë mund të udhëtojnë me të njëjtat patenta në Greqi Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka zbardhur marrëveshjen e nënshkruar mes Shqipërisë dhe Gre
Me pluhur dhe të njëjtat veshje, vrasësi i Selenicës del para gjykatësve 24-vjeçari Ritvan Zykaj, i akuzuar për vrasjen e tetë të afërmve të tij ka dalë sot para gjykatësve në Gjykatën e Shkall
Si kurrë më parë, Senegali mbetet jashtë Botërorit për këtë arsye Edhe pse humbi përballë Polonisë, Japonia kualifikohet për në fazën tjetër të Botërorit, vetëmpër faktin se senegali, i
Anglia e frymëzuar nga NBA, përdor të njëjtat taktika Një ndeshje fantastike dhe me plotë emocione ka qënë ajo midis Anglisë dhe panamasë. Anlgezët kanë shënuar një golead
Kroos i dashuruar pas këpucëve klasike, luajti me të njëjtat e 4-viteve më parë Lojtarët në ditët e sotme përdorin këpucë të reja futbolli të prodhuar në vitin e fundit, por jo mesfushori gjerman Ton
Messi i thotë Dybalas se nuk do të marrë pjesë në Botëror? Messi ka sqaruar çdokuriozitet për mardhëniet me Paolo Dybalan. Për “Fox Sport”, pleshti tha se e ka shumë të vështir
Ariela e Aldisoni do të prehen në të njëjtat varreza Ka ndërruar jetë një javë pasi u vetëplagos me armë zjarri, Aldison Belulaj. 23-vjeçari nga Fieri plagosi veten me ar
Vrau taksistin për 19 mijë lekë, prindërit e autorit kërkojnë ulje dënimi Ne ekranin e News 24 është rikthyer ngjarja e rëndë e ndodhur në dhjetor të 2016 ku një taksist u mor peng dhe u vra për
Takimi Zaev- Sela mbahet sot në Gostivar Burimet zyrtare nga Aleanca për Shqiptarët dhe nga Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë, kanë bërë të ditur se takimi me
Nxitoni! Sot rinisin nga e para aplikimit për Lotarinë Amerikane Ditën e sotme rinisin sërish aplikimet për Lotarinë Amerikane pas problemit me serverin. Kujdes Asnjë aplikim
Ja pse nuk duhet të veshim çdo ditë të njejtat këpucë Vishni të njëjtat këpucë çdo ditë? Nëse është kështu, ka ardhur koha të ndryshoni disa zakone. Nuk po e themi këtë që t’
Zidane i kënaqur me atë çka klubi dhuroi vjet, këtë vit të njëjtat kushte Real Madrid siguroi një sezon të kaluar historik nën urdhërat e teknikut francez. Prandaj Zinedine Zidane është i vendos
Ja si duken Gigi e Zayn të kombinuar me të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Gigi Hadid ka pozuar me të dashurin e saj Zayn Malik për kopertinën e ‘Vogue’, në të cilën ata shfaqen
Parashikimi i motit, e hënë 3 korrik 2017 Edhe dita e hënë, do të karakterizohet nga kushte të qëndrueshme të motit duke bërë që kthjellimet të jenë dominante.
PSG interesohet për Pepen, i ofron të njëjtat gjëra si Real Madrid Francezët e PSG kanë kontaktuar Pepen për një lëvizje të mundshme të portugezin në Francë. Parisjenët i kanë ofruar t
BE ndryshon “roaming”, tashmë mund të flisni me të njëjtat tarifa Tashmë askush nuk do të ketë nevojë që të marrë një numër të huaj sa herë të dalë jashtë vendit. Një ligj i ri i BE k