999 rezultate për

njeh

Ledrit nuk i pritet, menjëherë pas lindjes së vajzës gëzon fansat me lajmin e ri (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Ledri u bë baba për herë të parë, lajm i cili “pushtoi” rrjetet sociale e për ditë me rradhë Poem Blu i
Dëmtimi në gju po ia vështirëson karrierën, Aguero kërkon edhe pak durim nga City Sergio Aguero ka kërkuar edhe për pak kohë derisa të rikthehet nga lëndimi që pësoi në gju javë më parë. Sulmuesi 32-
Mozzik siç nuk e keni parë asnjëherë, uron Hanën për ditëlindje me fjalët e ndjera (FOTO LAJM) E vogla e Mozzik dhe Loredanës, Hana, feston sot 2-vjetorin e lindjes. E sigurisht nuk kishte se si në këtë ditë të mung
Libri i Obama-s thyen rekorde, shiten menjëherë mbi 3 milionë kopje Ish-presidenti Barack Obama publikoi një muaj më parë librin e tij “A Promised Land”, i cili ka tejkaluar çdo lloj paras
"Cikalleshi rrëmujaxhi", bashkëshortja rrëfen si asnjëherë sekretet e bomberit (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Sokol Cikalleshit, Kornelia Cikalleshi, ka folur së fundmi për marrëdhënien e saj me sulmuesin e Kombëta
Një baba si Eduarti, Arbana ndan si asnjëherë pamjet e ëmbla babë e bir (FOTO LAJM) Arbana Osmani u bë nënë për herë të dytë pak javë më parë. Moderatorja e mirënjohur mirëpriti një djalë me partnerin Edu
Plas sherri në Vlorë, adoleshentët nxjerrin thikat Një sherr me thika ka ndodhur mes një grupi adoleshentësh në qytetin e Vlorës. Mësohet se në konflikt janë përshirë n
E zhveshur nga vaska, Arilena pozon si asnjëherë dhe rrjeti "u çmend" (FOTO LAJM) Arilena Ara ka ngritur temperaturat me foto të nxehta në rrjetet sociale. Këngtarja e njohur postoi një video teksa q
Tentoi t’i vinte flakën vetes, Fatimja: Herën e dytë do jetë fatale Pak ditë më parë u krijua panik në Durrës, kur një e moshuar tentoi që t’i vinte flakën vetes në sheshin “Liria”. Fatmir
Merrni këto vendime njëherë e mirë, si ta mbyllni vitin sipas shenjës së horoskopit Viti po mbaron dhe për ta përmbyllur në mënyrën më të mirë, shenja juaj zodiakale mund t’ju vijë në ndihmë me këshilla s
Nuk njeh moshë, Adelina Ismaili feston 41-vjetorin e zhveshur në jakuzi (FOTO LAJM) Një ndër këngëtaret, e cila pëlqehet shumë nga të gjitha moshat, festoi dje ditëlindjen. Bëhet fjalë për divën shqiptare
Ylli Manjani për efektivin që vrau 25-vjeçarin: Unë them t'a lirojnë menjëherë! "Çdo vrasës ka të drejtë të kërkojë të dënohet për tejkalim vetmbrojtje, si ai që merr hak ashtu edhe ai që vret ftohtë.
Si nuk e keni parë anjëherë, Luana Vjollca shfaqet pa pikë grimi (FOTO LAJM) Moderatorja e dashur për publikun, Luana Vjollca, njihet për arritjet dhe sukseset e saj. E sigurisht që për të arritur
Arsyeja e rëndësishme përse vaji i gatuar nuk duhet derdhur asnjëherë në lavaman Çfarëdo që të bëni, nuk duhet ta hidhni vajin e gatimit të përdorur tek kullesa e lavamanit tuaj. Kjo do të infektont
"Kroit apo Joelle?", Bieta Sulo flet si asnjëherë për vajzën e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit, të cilën më shumë se nga i ati e kemi njo
Nga burgu te e dashura, Florian Marku rrëfehet si asnjëherë (FOTO LAJM) Florian Marku është një nga sportistët shqiptarë të momentit, pasi me triumfet e tij ka ngjallur kureshtje si brenda, ed
Si asnjëherë me reçipeta transparente, Samanta Karavella merr gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella, ka realizuar së fundmi një fotosesion të ri. Kësaj radhe ajo ka ardhur shumë ndr
Siç nuk e keni parë ndonjëherë, vajza e ish-presidentit Nishani pushton rrjetin (FOTO LAJM) Vajza e ish-presidentit Bujar Nishani tashmë është rritur dhe është bëtë një zonjushë e vërtetë. E ftuar sot në meisioni
A mund të infektohesh njëherësh me Covid dhe grip? Flet epidemiologu Epidemiologu Dritan Ulqinaku i ftuar mëngjesin e kësaj të mërkure në “Abc-ja e mëngjesit” foli për situatën e Covid-19 n
E kishit menduar ndonjëherë? Ky është kuptimi i emrit të Adrola Dushit (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe ky tashmë është një fakt. Aktualisht, ajo ndan jetesën me