999 rezultate për

njeh

Doktori shpjegon sa kohë duhet të zgjasë një "sy-gjumë" që të mos ndjeheni i lodhur më pas Dr Karan Raj ka shpjeguar saktë se sa duhet të zgjasë një sy-gjumë që ju të keni më shumë energji pa u ndjerë të çorient
Çështjet e nxehta që do të shqyrtojnë menjëherë anëtarët e Kushtetueses Shtatë anëtarët e Gjykatës Kushtetuese do të mblidhen gjatë kësaj java për të shqyrtuar çështjet që sipas ligjit i përka
Kaos në Kakavijë: Dogana greke kthen mbrapsht shqiptarët, nuk njeh urdhërin e institucioneve të veta Disa emigrante shqiptarë janë kthyer mbrapsht në doganen greke në Kakavije mbrëmjen e kësaj të dielë. Ata kanë qënë
Makina përplas për vdekje 62 vjeçarin Në datën 03.01.2021, rreth orës 07:00, njohtohemi se në aksin rrugorë Këlcyrë-Përmet, në afërsi të fshatit Kutal ka ndo
Menjëherë pas zyrtarizimit, Pochettino dëshiron tre lojtarë tek PSG Maurizio Pochettino është trajneri i ri i PSG, dhe si duket argjentinasi do ti futet punës për të sjellur lojtarë të ri
Kaq joshëse se keni parë ndonjëherë, Era Istrefi surprizon natën e ndërrimit të viteve (FOTO LAJM) Në orët e fundit të vitit që lamë pas, shumë personazhe të famshëm bënë urimet e tyre dhe postuan foto e video nga festi
"Ma bërë 2020-ën speciale", Eros Grezda i bën si asnjëherë dedikim dashurie Oriolës (FOTO LAJM) Një ndër çiftet më të komentuar të vitit që lam pas ishin padyshim futbollisti, Eros Grezda dhe modelja, Oriola Marashi.
Me flokë të shkurtër si asnjëherë, Amarda Toska surprizon këtë fundviti (FOTO LAJM) Moderatoren e njohur të ekranit, Amarda Toskën, jemi mësuar ta shohim gjithmonë me look-un e saj natyral, të cilit i ka
Lovren bën gjestin e madh, vë në dispozicion hotelin e tij për kroatët e pastrehë nga tërmeti (FOTO LAJM) Ylli i futbollit kroat, Dejan Lovren ka bërë një gjest për lavdatë pas tërmetit që ndodhi në vendlindjen e tij. Ish-y
Melisa publikon foto me Atdheun, reagon menjëherë Ana e "Përputhen" (FOTO LAJM) Melisa ka publikuar një foto me Atdheun, ku ka përmendur edhe Anën, nga e cila ka kërkuar të mos e keqkuptojë pasi kjo e
Dhuratat e çuditshme që anëtarët e familjes mbretërore shkëmbejnë gjatë festave Në Krishtlindje ne tradicionalisht ofrojmë dhurata për njëri-tjetrin. Ndonjëherë dhurata me vlerë financiare, herë emoci
Shënoi një super gol ndaj Chelsea, reagon Xhaka: Ndonjëherë veprat flasin më shumë se fjalët Arsenali mbrëmë bëri befasinë , pasi mposhti Chelsean me rezultatin final në 3:1. Skuadra e Artetas e ftuan derbin e
Si asnjëherë më parë, Leonora Jakupi zbulon detaje nga lidhja e dashurisë (FOTO LAJM) Leonora Jakupi, këngëtarja e shumë HIT-eve u vendos përballë një interviste mjaft speciale në “Shiko Kush LUAN” ku tituj
S'kishit dëgjuar ndonjëherë? Këngëtarja shqiptare paguan faturat e ndjekësve (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka gjetur një mënyrë për të ndihmuar njerëzit në nevojë këtë fundvit.
De Laurenttis i kthehet Pirlos: S’është avokat dhe s’i njeh protokollet Juventus-Napoli, një ndeshje që nuk u luajt, por që do të luhet. Vendimi fillestar tashmë është hedhur poshtë. Juventu
U shkarkua nga PSG-ja, Tuchel menjëherë gjen ekipin e ri Tomas Tuchel nuk është më një trajner i PSG-së, ndonëse ende mungon një komunikim zyrtar nga klubi francez. Gjermani
Kur nuk e njeh kursimin, çifti harxhon sipas qejfit e ikën me vrap nga lokali Kamerat e sigurisë në një lokal të Britanisë kanë fiksuar një moment sa komik aq edhe banal. Një çift, pasi kishte ko
E dehur, e mërzitur dhe pa makeup, Taynën mund ta shihni tani si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Këtë fundvit një sfidë argëtuese po qarkullon në Instagram. “Show me a picture of” është trendi që po e shohim në shumë
Oblak thur elozhe për Leo Messin: Asnjëherë nuk mund ta parashikosh lëvizjen e tij Portieri i Atletico Madridit, Jan Oblak ka lavdëruar yllin e Barcelonës, Lionel Messi. Slloveni është në vitin e shta
Adoleshenti pa patentë nuk njeh limit shpejtësie dhe përplaset me BMW-në Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Durrës, në fshatin Kullë. Një automjet tip Benz që drejtohej nga