999 rezultate për

njeh

Super mami, kaq në formë se keni parë asnjëherë Jonida Vokshin (FOTO LAJM) U bë nënë për herë të parë në fund të Qershorit, por kush e mendonte që në kaq pak muaj do ta shihnim Jonida vokshin në
Bëhuni të kujdesshëm, fotot të cilat nuk duhet t'i postoni asnjëherë në rrjetet sociale Të publikosh në rrjetet sociale dhe të kërkosh privatësi, është më e pakta irracionale! Ndonëse ne mendojmë se kërkime,
Më natyrale se asnjëherë, Ronela surprizon ndjekësit nga plazhi (FOTO LAJM) Ronela Hajati është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Autorja e hitit “Dilema” është vën
A do të pozonte ndonjëherë nudo? Miss-i shqiptar jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM) Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte e ftuar Elsa Aliaj. Elsa është me origjinë nga qyteti i Laçit, por ka lindur
E mbuluar vetëm me lule, "Hyrrem" pozon si asnjëherë e zhveshur (FOTO LAJM) Meryem Uzerli është aktorja gjermano-turke e cila u bë e njohur ndërkombëtarisht për shkak të rolit të saj tek “Sulejman
Milani e nis me këmbën e mbarë, Ibra nuk njeh moshë (VIDEO) Milani e ka nisur me këmbën e mbarë Serie A. Kuqezinjtë kanë fituar 2-0 në shtëpi ndaj Bologna. Ishte Ibra ai i c
Sherri me thikë në Kavajë, pronari i lokalit rrëfen si ndodhi ngjarja Rikthehet edhe një herë në vëendje sherri i ndodhur në qytetin e Kavajës, ku Rizan Aliu qëlloi me thikë Besnik Çelmetën
Foto nudo dhe puthje në buzë me të ëmën, vajza e Ornela Mutit s'njeh asnjë limit (FOTO LAJM) Vajza e aktores së njohur italiane, Ornela Muti, Naike Rivelli njihet sii një nga femrat që njeh tabu, pasi herë pas her
Zbulohet prapaskena, Suarez refuzoi ekipin ku do hynte në histori Prapaskenë interesante e zbuluar nga ESPN rreth një transferimi të mundshëm, shumë të pasur në kampionatin amerikan për
Nuk ndalet Trejsi Sejdini, shfaqet me bikini më provokuese se asnjëherë (FOTO LAJM) Prej kohësh Trejsi Sejdini është kthyer në një nga modelet më të dashura dhe të komentuara nga publiku shqiptar. Modelja
Nga krijesa më e vogël deri tek më e madhja që kemi parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Ekzistojnë kafshë të vogla dhe të mëdha në natyrë kjo është tashmë diçka e njohur për të gjithë ne megjithëse ende disa
Si asnjëherë, Olta Gixhari flet publikisht për marrëdhënien me vjehrrën (FOTO LAJM) Megjithëse u bë nënë për herë të parë në muajin gusht të këtij viti, aktorja Olta Gixhari ka arritur ta mbajë tepër priv
"Lufta" vazhdon, Gonzalez i kundërpërgjigjet Neymarit: Ndonjëherë ju duhet të mësoni si të humbni Mbrojtësi i Marseille Alvaro Gonzalez ka shfaqur në rrjetet sociale për të mbrojtur veten pasi ylli i Paris Saint-Germai
"Drejtuesit s'më dëgjuan, nuk e desha Cikalleshin", trajneri i Konayspor i bën gropën vetes Sokol Cikalleshi ditën e djeshme u zyrtarizua në klubin e elitës turke, Koniaspor. Megjithatë, menjëherë pas zyrtari
Kur dashuria nuk njeh moshë, të rinjtë që u lidhën me të moshuar (FOTO LAJM) Asnjë nga ne nuk e di sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për një dashuri
Pse rrugët nëpër filma janë gjithnjë të lagura E keni pyetur veten ndonjëherë, pse skenat nëpër filma, shumica regjistrohen gjatë shiut? Në fakt nuk është thjesht
Divorci nuk është dështim, ndonjëherë ai nënkupton suksesin e martesës Martesa është projektuar për të nxitur njerëzit të rriten. Nëse pasi provoni gjithçka, madje edhe terapinë në çift,
Çfarë ndodhë nëse flini menjëherë pas ushqimit? Si ndikon ushqimi nëse flini menjëherë pasi të keni ngrënë? Shumica nga ne kemi dëgjuar që nëse bëjmë një sy gjumë me
Më e lumtur se asnjëherë, Fjolla Morina zbulon shtëpinë e re super luksoze (FOTO LAJM) E kush nuk do ishte kaq i lumtur sa Fjolla Morina pasi është bërë me shtëpi të re. Madje, këtë lumturi ajo s’ka mundu
Ronaldo nuk njeh limite, udhëheq Portugalinë drejt fitores së dytë (VIDEO) Portugalia me Cristiano Ronaldon vazhdon të impresionojë, pasi kanë triumfuar në udhëtim te Suedia me rezultat 0:2. N