999 rezultate për

njeh

Ndaloni menjëherë së përdoruri telefonat në tualet! Shumë prej nesh janë të varur nga telefonat smartphone dhe kjo varësi sigurisht që është e dëmshme. Nëse ju bëni pjesë n
Vajza me dy të dashur zhgenjehet nga testi i tradhtisë që i bën partnerëve (VIDEO) Një vajzë e cila ishte e lidhur me dy djem njëkohësisht ka vendosur që të provojë besnikërinë e të dyve. Vajza nga Ka
Jul Deda thumbon Ramën: Ku i gjeti lekët tani apo halli i karriges? Aktori i njohur i humorit Julian Deda ka thumbuar sërish kryeministrin Edi Rama në lidhje me rritjen e pagave për mjekët
Barkun "petë" menjëherë pas lindjes, Jonida Vokshi rrëfen sekretin Jonida Vokshi, e ftuar pasditen e djeshme tek "Rudina" dha versionin e saj për rënien në peshë. Duke marrë parasysh trup
Bullgaria nuk e njeh Gjuhën Maqedonase! Zaev nuk pret pengesa për nisjen e bisedimeve (VIDEO) Në Ditën e Mësuesit, ministrja e Arsimit, Milla Carovska rikujtoi profesoreshën e saj të gjuhës, të cilën e quajti heroi
Çfarë do të ndodhte me botën nëse do të mbetej pa oksigjen për vetëm pesë sekonda? (VIDEO) Imagjinoni sikur i gjithë oksigjeni i Tokës të zhdukej. Jo përgjithmonë, vetëm për pesë sekonda. Merrni frymë thellë,
Gjendet e pajetë 18 vjeçarja brenda universitetit Një adoleshente është gjetur pa shenja jete në hollin e universitetit në Neëcastle të Anglisë. 18-vjeçarja vdiq mëngj
Hoti përgjigjet pse e merr bukën me vete: Nuk jam njeri i darkave Kryeministri I Kosovës, Avdullah Hoti, e ka pranuar publikisht se e merr bukën nga shtëpia pasi që sipas tij, asnjëherë
Uji arrin deri në dritare, gruaja bllokohet në makinë Britania e Madhe është përballur me reshje të mëdha dhe erëra të forta për shkak të stuhisë Alex. Disa pamje të publi
Më në formë se asnjëherë, Ledina Çelo rikthehet në muzikë pas shumë vitesh (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka qenë gjithmonë një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe femrat më tërheqëse të ekranit. Jeta në Gjermani e b
​Pse burrat gjejnë një të dashur të re menjëherë pas ndarjes Burrat nuk vuajnë shumë pas një shkatërrimi dashurie, por ata shpejt gjejnë një zëvendësim. Sapo prishët një marrëd
"E djeg" me muzikë popullore, Rudina publikon Markun si asnjëherë (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është e dashuruar kokë e këmbë me ish deputetin Mark Frroku dhe këtë e tregon shpesh herë në postimet e
Diego Costa pranë kalimit në Francë, spanjollët gjejnë menjëherë pasuesin Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit Diego Costa gjatë këtij afati kalimtar, kanë njof
Mos ia bëni asnjëherë një personi tjetër këto pyetje Janë disa çështje që duhet të shmangni kur flisni me të tjerët. Ekspertët e rregullave të mirësjelljes tregojnë që duhet
Dashuria nuk njeh moshë! 35 vjeçari i dashuruar marrëzisht pas 80-vjeçares "Unë dua të them për të gjithë njerëzit që sulmojnë dashurinë tonë, nuk është puna juaj, përqendrohuni te jeta tuaj, shk
Kombinime vjeshte që do të doni t'i kopjoni menjëherë (FOTO LAJM) Veshjet e vjeshtës duan pak planifikim, por para se të rifreskoni garderobën apo të bëni blerje të reja, merrni pak kohë
"Fshije menjëherë", foto e vjetër nga Kim Kardashian shkakton debat mes motrave (FOTO LAJM) Kim Kardashian dhe Kylie Jenner janë padyshim ndër personazhet më të komentuar me famë botërore. Yjet e “Keeping Up With
Gazetari zbulon si u infektua me COVID: Dhimbja e kokës dhe djersitja nuk m’u ndanë asnjëherë Gazetari Erjon Skëndaj, i cili mbulon situatën e Covidit në spitalin infektiv ka rrëfyer përjetimet e tij në bashkëjetes
Luis Suarez i përgjigjet mesazhit të Lionel Messit Ju meritonit të largoheshit siç e meritonit, si një nga lojtarët më të rëndësishëm në histori të klubit, pasi arrite gjë
Ushqimet "e rrezikshme" që nuk duhen konsumuar asnjëherë në mëngjes Të gjithë e dimë që mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës dhe që nuk duhet evituar për asnjë arsye. Por një mëng