999 rezultate për

njeh

Foto nudo dhe puthje në buzë me të ëmën, vajza e Ornela Mutit s'njeh asnjë limit (FOTO LAJM) Vajza e aktores së njohur italiane, Ornela Muti, Naike Rivelli njihet sii një nga femrat që njeh tabu, pasi herë pas her
Organizmi i njeriut njeh vetëm dy stinë Viti përbëhet nga katër stinë dhe këtë e dimë të gjithë. Por duket se organizmi i njeriut njeh vetëm 2. Sipas një stu
Çfarë e dashure je, bazuar në shenjën tënde të horoskopit? Dashi: E dashura e sinqertë Dash, nuk je nga ato që bëjnë furça. Karakteri yt shpërfaqet në çdo moment të lidhjes dhe
Më joshëse se asnjëherë, Eva Murtai shkëlqen në setin e fundit fotografik (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga prezantueset më simpatike në vendin tonë, teksa vitet e fundit 25-vjeçarja ka shkëlqyer duke mo
Luana Vjollca flet e prekur si asnjëherë: Asgjë nuk të pasuron më shumë (FOTO LAJM) Luana Vjollca është një nga moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptarë. Përveç se është shumë e sukseshme me emisi
E fshiu menjëherë, foto nudo qe Cardi B postoi dhe u pendua (FOTO LAJM) Cardi B organizoi një festë të çmendur dhe super madhështore për 28-vjetorin e saj. Madje ditëlindjen ka vendosur ta shë
"S'do merrem kurrë me politikë", Zhaku zbulon papritur se është martuar (FOTO LAJM) Inida Gjata ose e njohur nga të gjithë si Zhaku njoftoi rreth muajit maj të këtij viti se do të krijonte një parti të re
"Nuk do ta pastroj asnjëherë", reagimi epik i Camavingas Eduardo Camavinga ka bërë një reagim sa qesharak aq interesant në momentin kur ka shkëmbyer fanellat me Cristiano Ronald
Brenda shtëpisë së Rozana Radit, këngëtarja rrëfen si asnjëherë për partnerin (VIDEO) Rozana Radi ishte e ftuara e radhës të dielëN në rubrikën “Tani mund të këndosh” në “E diela shqiptare”. Në një intervis
Xhemi Shehu thyen "rregullat", publikon si asnjëherë bashkëshortin (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është munduar për kaq vite që jeta e saj private të jetë vetëm e saj dhe partneri i moderatores është cilësu
Kërcimi i Ramës që i ka mbetur fiksim Enkel Demit: Llosh më të madh nuk kam parë ndonjëherë! (VIDEO) Gazetari dhe moderatori Enkel Demi, së fundmi në studion e abc e mëngjesit ka komentuar një nga kërcimet e kryeministrit
Surprizon Ledina Çelo, shfaqet me look si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Prej vitesh, këngëtarja e njohur Ledina Çelo i mungon skenës së muzikës. Megjithatë, ajo është shumë aktive në rrjete so
Do bëjë namin, publikohet balada e Fifit dhe Ermal Fejzullahut (VIDEO) Dyshja e famshme e muzikës, Ermal Fejzullahu dhe Fifi, kanë bashkuar forcat dhe lajmin e kanë dhënë kohë më parë, por so
Me foton më të bukur ndonjëherë, Ledri zbulon surprizën e klipit të ri (FOTO LAJM) Prej ditësh Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili do të jetê një dedikim për vogëlushen e tij që
Pse duhet të ndaloni menjëherë së përdoruri telefonin në tualet? (FOTO LAJM) Shumë prej nesh janë të varur nga telefonat inteligjentë, por kjo mund të jetë më e dëshme se sa tingëllon në të vërtetë
Shpërthen në flakë makina tek Zogu i Zi Një automjet ka shpërthyer në flakë në Tiranë. Bëhet fjalë për një taksi që erdhi nga rruga e Doganës dhe shpërtheu p
​Asnjëherë më afër: Marsi do të jetë më i ndritshëm këtë javë, shkencëtarët kanë një shpjegim Marsi do të jetë më afër Tokës këtë muaj në pesëmbëdhjetë vjetët e fundit pasi arrin një “pikë të kundërt në qiellin e n
Shpëtoni njëherë e mirë, hiqni ngjitësin nga kavanozi me këtë truk të thjeshtë Sa herë ju ka ndodhur që t’ju shkaktojë telashe të mëdha heqja e ngjitësit, i cili mbetet në kavanoz, pasi që nga ai ken
Kri Gorasi nuk njeh kufij: Jam gati për s*ks tresh por me këtë kusht! (FOTO LAJM) Kri Gorasi është një nga personazhet që ka bërë më shumë bujë. Ajo deklaroi gjatë sezonit të parë të “Aventurierëve”
A do te rikthehen vizat? Rama sqaron edhe njëherë qytetarët (VIDEO) Kryeministri Edi Rama sqaron sërish programin ETIAS nga Bashkimi Evropian për lëvizjen e shqiptarëve në zonën Shengen.