999 rezultate për

njane

MSHM: BDI-së s'i intereson çështja shqiptare Mërgata e Shqiptarëve në Maqedoni ka kritikuar BDI-në në pushtet se sheh vetëm interesat e saj dhe nuk kujdeset aspak pë
Transformimi pabesueshëm brenda 10 javësh (FOTO-LAJM) Kjo është sfida e tre personave për të transformuar trupat e tyre në vetëm 10 javë dhe rezultatet janë të pabesueshme.
Meta: Integrimi i Ballkanit shton sigurinë e Europës Kreu i Kuvendit Ilir Meta u shpreh sot se rritja dhe intensifikimi i bashkëpunimit mes vendeve të rajonit rrit sigurinë
Integrimi, Kukan: Politika të lërë mënjanë problemet e brendshme Kryetari i Parlamentit Europian për Ballkanin, Eduard Kukan i bëri sot apel politikës shqiptare të lërë mënjanë probleme
LSI: Politika të lërë mënjanë gjuhën e vjetër dhe të punojë për integrimin Lëvizja Socialiste për Integrimi ka apeluar sërish ndaj politikës shqiptare të bashkëpunojë për integrimin. Duke iu refe
Frikë nga Inter, Juve le yjet pushim Juventusi ka përfunduar pa dashur në një ciklon polemikash, pas fakteve të ndodhura në Catania, ku bardhezinjtë arritën
Reali kërkon kthesën në derbi Me vetëm një fitore në katër javë dhe -11 pikë nga Barcelona kryesuese, Reali i Madridit nuk ka rrugë tjetër përveçse të
Topi-Sanino:Të lihen mënjanë mosmarrëveshjet e brendshme Presidenti i vendit Bamir Topi priti në një takim gjatë ditës së sotme Drejtorin e Përgjithshëm për Zgjerimin në Bashkim
Presidenti Obama, thirrje politikaneve te lene menjane grindjet Presidenti Barak Obama u bëri thirrje politikanëve të lenë mënjanë grindjet abstrakte dhe