999 rezultate për

njane

Basha irritohet me gazetaren: Hiqe celuarin! Kryetari i PD Lulzim Basha teksa ka qenë i ftuar në Open, ku ka pasur një moment irritimi me gazetaren Eni Vasili. T
Jo vetëm Bleona Qereti, kjo shqiptare i nxorri të gjithë e tërboi dynjanë (FOTO LAJM) Jo vetëm Bleona Qereti habiti botën me fustanin rrjetë, një tjetër shqiptare sapo i vuri "flakën" MTV Video Music Awards
Kjo është gjyshja serbe që po çmend dynjanë (FOTO LAJM) Pothuajse kush e pa, u hamend ngase pamja e saj e jashtme nuk përkon aspak me moshën e saj. Pra, e besoni a po jo, kj
Kjo është gjyshja serbe që po çmend dynjanë (FOTO LAJM) Pothuajse kush e pa, u hamend ngase pamja e saj e jashtme nuk përkon aspak me moshën e saj. Pra, e besoni a po jo, kj
Prifti le mënjanë lutjet, bën thirrje për luftë në Maqedoni (VIDEO) Prifti Stevan Zdravevski ka deklaruar se do të luftojë me gjitha format për të ruajtur emrin Maqedoni në protestën e mbr
Deputetja shqiptare më joshëse habit dynjanë: S'dija asnjë fjalë shqip në Kuvend Duda Balje është një ndër deputetet më seksi. E ftuar tek "Rudina" Duda Balje, deputete e Kuvendit të Kosovës dhe pë
Zjarr Tv çudit dynjanë: Pasi zhveshi vajzat, nxjerr lakuriq dhe meshkujt Kanë bërë shumë bujë prezantueset që janë shfaqur pa reçipeta në televizionin "Zjarr tv", duke tërhequr shumë vëmendjen
Pasi deklaroi se është katolik, Rama habit dynjanë: Jam me Ramazan! Kryeministri Edi Rama në shumë intervista, si brenda dhe jashtë Shqipërisë ka folur për besimin e tij fetar, atë të fëmi
E akuzonte si trafikant, Ylli Manjani habit dynjanë për Tahirin Ish-ministri Ylli Manjani, një ndër kritikët më të mëdha të ish-ministrit Saimir Tahiri, ka habitur me postimin e fundit
Çmendi dynjanë me format e saj, policja seksi tregon aksionin më të vështirë Me rastin e 8 Marsit, kryetari i bashkisë, Erion Veliaj, preferoi që të paraqiste në faqen e tij një grup femrash, të ci
Çmendi dynjanë, flet për herë të parë policja seksi e Tiranës (VIDEO) Ajo është padyshim një ndër policet më të bukura në Shqipëri. Ajo quhet Disilva Muçopata, punonjëse e policisë bashki
Çuditi dynjanë tek Rudina dje, kujt ia kushton zemrat ne gjoks Genta e BB? (VIDEO) Ajo njihet për lirinë e saj në të shprehur dhe pa komplekse. Pikërisht për këtë u bë dhe e famshme gjatë spektaklit Big
Ka një krisje mes tij dhe Metës? Rama lë mënjanë ironinë dhe flet për dashuri Pas mbledhjes me qeverinë në Berat, Rama ka folur ndër të tjera edhe për qëndrimin e presidentit Meta dhe nëse ka ndonjë
Tare qetëson dynjanë: Nuk e shesim Savicin mos u lodhni Igli Tare qetëson tifozët për të ardhmen e Sergej Milinkovic-Savic. Drejtori Sportiv i bardhekaltërve në një intervi
James çmend dynjanë, gol nga goditja e dënimit me parabol (VIDEO) James Rodrigues dihet, ose shënon supergola ose nuk shënon fare. Së fundmi numri 10 i kolumbisë ka arritur të shënojë
Marina bën xing me modelen, fustani që çmendi dynjanë (FOTO LAJM) Marina shkëlqeu në një nga mbrëmjet e Cest La vie, dhe të gjithë komplimentuan fustanin e saj fantastik. Ndërkohë fin
Ngatërroi dynjanë me veshjen provokuese në Kuvend, flet deputetja (VIDEO) Pak kohë më parë në rrjetet sociale u bë virale fotoja "provokuese" e deputetes së Partisë VAKAT në Kosovë Dude Bajle.
Modelja shqiptare çudit dynjanë, martohet me bluzë të zezë dhe me brekë Ajo është padyshim një nga modelet më të njohura shqiptare. Këtë herë Angela Martini ka habitur fansat dhe i ka dhënë
Dasma që çuditi dynjanë: Dhëndri zbret nusen me helikopter në tarracën e shtëpisë (VIDEO) Çuditë nuk kanë të sosur në Shqipëri. Një e tillë ishte rezervuar për sot në Tiranë, në zonën e Saukut ku në këtë të die
Ventura këtë herë e lë mënjanë kritikën ndaj arbitrit dhe kërkon përmbysjen ndaj Suedisë Trajneri i kombëtares italiane, Gian Piero Ventura u paraqit i qetë në konferencën për shtyp, para sfidës së kthimit nda