999 rezultate për

njane

Ngjashmëri e frikshme me Adele? Katy Perry bën lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Një performancë e Katy Perry-t ka bërë lëmsh rrjetin. 36-vjeçarja ka performuar në shfaqen “Tmall Double 11 Gala”, momen
"Çmendi" dynjanë, të pasmet e Rashel Kolanecit marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Ish-velina, Rashel Kolnica, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa dikur postonte herë pas here foto seksi e provo
Vetëm pak ditë nga publikimi, kënga e Maluma dhe The weeknd po çmend dynjanë (VIDEO) Disa muaj më parë Maluma publikoi “Hawai” që do kthehej në një hit veror e do i falte kolumbianit disa rekorde. Shumë sh
Georgina le mënjanë rivalitetin mes Messit dhe Ronaldos, gjesti që u "duartrokit" (FOTO LAJM) Georgina Rodriguez ka lënë mënjanë rivalitetin e Cristiano Ronaldos me Lionel Messin duke uruar djalin e yllit të Barcel
"Çmendi" dynjanë, të pasmet e Rashel Kolanecit marrin gjithë vëmendjen (FOTO LAJM) Ish-velina, Rashel Kolnica, është mjaft aktive në rrjetet sociale. Teksa dikur postonte herë pas here foto seksi e provo
Të rinjtë demokratë bëjnë lëmsh dynjanë, zhvendosen për mbledhje tek PS? (FOTO LAJM) Motorët e fushatës elektorale janë ndezur, dhe partitë kryesore politike në vend tashmë po thurin strategjitë e fitores
Meta i nxorri videon, Rama: Pse s'pushon së ngatërruari dynjanë Pak pasi Presidenti i Republikës, Ilir Meta, publikoi një video të 20 viteve më parë, ku kryeministri aktual Edi Rama, i
Grenell: Ta lëmë politikën mënjanë, qytetarët e Kosovës dhe Serbisë meritojnë normalizim ekonomik I dërguari i posaçëm i presidentit Donald Trump për bisedimet Kosovë – Serbi, Richard Grenell ka theksuar se do të angaz
Deklarata e Rihannës për Chris Brown sapo bëri lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë kanë dëgjuar për ndarjen e dikurshme të Rihanna-s dhe Chris Broën, që bëri jo pak bujë në media.
"Jam duke ngrënë dynjanë", Agron Duka flet për koalicion me PS-në? Kreu i PAA-së Agron Duka, i qenë prezent dy ditë më parë në një studio televizive, nuk e përjashtoi mundëisnë për një ko
"Turi që bëri lëmsh dynjanë", dalin përgjigjet e provimit të Gjuhë-Letërsisë Kanë dalë rezultatet e provimit të Gjuhes Shqipe dhe Letersisë për Maturën Shtetërore. Mesditën e sotme (21 qershor), Qe
Tjetër vendim në Premier League, ndeshjet derbi të Premier League do të luhen në teren neutrale Ndeshjet e mëdha të Premier Ligës angleze mund të luhen në fushë asnjanëse për të shmangur grumbullimin e turmave dhe ja
Kylie sapo bëri lëmsh dynjanë, ka përdorur photoshop edhe në photon e patentës? (FOTO LAJM) Një foto e vetme e miliarderes së njohur, Kylie Jenner ka ngjallur mjaft diskutime në rrjet. 22-vjeçarja ka ndarë me
Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Martinez le mënjanë merkaton, i vjen në ndihmë qytetit të tij Koronavisuri vijon të përhapet në të gjithë botën duke shkaktuar mijëra viktima. Shumë futbollistë të njohur i janë b
Nisma e Rita Orës për koronavirusin sapo bëri "lëmsh" dynjanë (FOTO LAJM) Teksa përhapja e Covid-19 nuk ka resht, në gjithë botën njerëzit po përpiqen të kuptojnë si duhet të sillen – dhe këta n
Reali e ka lënë mënjanë, talenti shkëlqen jashtë fushe me të dashurën "bombë" (FOTO LAJM) Brahim Diaz është një nga talentet i cili disponon aftës të jashtëzakonshme. Real Madrid edhe pse e transferoi nga M
Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Kopja e Meghan, në rrjet po qarkullon kjo foto dhe bëri lëmsh dynjanë (FOTO LAJM) Kohët e fundit të gjithë sytë i kanë tek pjestarja më e re e familjes mbretërore, sepse sigurisht s’mund të ndodhë ndrys
Pas sherrit të bujshëm, Rudina Magjistari dhe Ermal Mamaqi lënë mënjanë mëritë (FOTO LAJM) Robrika "Pyetja për Rudinën" në "Xing me Ermalin" u bë shkak për sherrin e Ermal Mamaqit me Rudina Magjistarit i cili mo