999 rezultate për

niveli

Krasta: Kolegët e mi e konsiderojnë publikun shqiptar fshataresk dhe injorant Adi Krasta do të rikthehet sërish në ekran për të gjithë ata njerëz që e duan edhe e kërkojnë. Ai do të shfaqet në Ne
Legjenda e Chelseat: Hazard është në nivelin e Messit dhe Ronaldos Ish-kapiteni i Chelseat, John Terry, beson se ylli belg i të kaltërve, Eden Hazard, ka ende hapësirë për t’u përmirësuar
Sot hapen konkurset për master në UP Konkursi për pranimin e studentëve të rinj në nivelin master në Universitetin e Prishtinës, do të hapet sot me 21 shtato
Gattuso: Mund të kishim pësuar edhe golin e dytë ndaj Cagliarit Genaro Gattuso në fund të ndeshjes kundër Cagliarit ka thënë se nuk i ka pëlqyer niveli taktik dhe psikologjik i skuadrë
Shiten edhe në Shqipëri, 15 telefonat që shkaktojnë më shumë kancer (FOTO LAJM) Portali statistikor gjerman “Statista” publikoi më 24 gusht listën me 15 modelet e telefonave që lëshojnë më shumë rreza
"Interi është një kundërshtarë shumë i vështirë" Drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida, ka paralajmëruar se nuk do të jetë i lehtë ballafaqimi me Interit, mirëpo klubi ka
Euro kap nivelin më të lartë që prej 13 qershorit Monedha vendase e ka mbyllur javën e dobët përkundrejt monedhave kryesore në vend. Euro ka vijuar që të fitojë pikë përk
Përfitimet shëndetësore nga buka e misrit Misri vazhdon të jetë numër një për të mbajtur konstant nivelin e kolesterolit në gjak, pasi ul ndjeshëm nivelin e yndyr
"Ronaldo do të rrisë nivelin e Juventusit" Bashkëlojtari i Cristiano Ronaldos në Juventus, Douglas Costa, beson se pesë herë fituesi i “Topit të artë” do ta ngritë
Bie niveli i Fierzës, thatësira rrezikon probleme furnizimi me energji elektrike Mungesa e reshjeve të shiut dhe temperaturat e larta të ditëve të fundit, që kanë mbërthyer rajonin e Kukësit, kanë bërë
Ky lojtar do të barazojë nivelin e Interit me Juventus Nicola Berti pretendon se nëse Inter merr lojtarin e Bayern Munich atëher do të barazohej me nivelin e Juventus. Bëh
E rëndë/ Ky futbollist akuzohet për vrasjen e portierit kundërshtar (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka prekur futbollin argjentinas ditën e djeshme, ku portieri i klubit të Almagro, Facundo Espindola
Ish-trajneri i Brazilit sulmon Neymarin: Ti nuk do jesh kurrë në nivelin e Peles Neymar nuk ka më forcë për të vazhduar të luajë futboll, por Felipe Scolari e “shtyn” drejt greminës. Ish-trajneri i
Liqenet e Ohrit dhe Dorjanit, rrezikojnë duke qenë mbi nivelin maksimal Nivelet e Liqenit të Dojranit dhe të Ohrit ende është mbi të lejuarën maksimale, për për dallim nga dje niveli i Liqenit
Erëzat që përshpejtojnë ardhjen në formë Para së gjithash, asnjë përbërës ushqimor nuk i largon mrekullisht kilogramët e tepërt. Për rezultate sa më të mira të d
Policia jep detaje nga bastisja në Dubravë Shërbimi Korrektues i Kosovës, në koordinim të plotë me Policinë e Kosovës, kanë realizuar një operacion të bastisjes në
Kryeredaktori i RD në ballë të protestës, Çipa: Gazetari s'mund të bjerë në nivelin militantesk Kreu i Unionit të Gazetarëbve Shqiptarë (UGSH), Aleksandër Çipa komentoi në studion e Report Tv incidentin e kryeredakto
Euro bie sërish, "çmendet" dollari (FOTO LAJM) Monedha e përbashkët e ka nisur javën me rënie, duke zbritur në 127.04 lekë, 0.13 lekë më pak se në fund të javës së kal
Salah e pranon: Nuk jam në nivelin e Messit dhe Ronaldos Ylli i Liverpoolit ka pasur një sezon mbresëlënës, por insiston se ende nuk mund të krahasohet me dy ikonat e futbollit
Euro bën zbritje rekord Euro ka vijuar rënien edhe gjatë ditës së sotme, duke zbritur poshtë nivelit të 127 lekëve, për herë të parë që nga fill