999 rezultate për

niveli

Salah ka ndikuar në uljen e nivelit të kriminalitetit në qytetin e Liverpoolit Mohamed Salah është një nga lojtarët më të dashur, jo vetëm nga tifozët e Liverpoolit por ndoshta edhe te tifozët rival
Banka e Shqipërisë blen një ton ar Banka e Shqipërisë ka diversifikuar rezervën valutore të vendit duke riinvestuar një pjesë të saj në ar gjatë vitit 2019
Vjedhje me armë dhe eksploziv, arrestohet i riu që "boshatiste" bankat dhe argjendaritë (VIDEO) Një 31 vjeccar është vënë në pranga pasi akuzohet si autor i 15 vjedhjeve që kanë terrorizuar jo pak vendin. I riu ak
Eto'o: Diouf kishte pirë pak më shumë se ç’duhet… askush nuk ka qenë në nivelin tim Samuel Eto i është përgjigjur deklaratës së ish-sulmuesit nga Senegali, El-Hadji Diouf se është futbollisti afrikan më i
U hapën kefenetë, radhë që në 04:00 të mëngjesit në këtë shtet Kafe dhe ushqim "Fast Food-i". Qytetarët e Zelandës së re kanë shijuar sot këto dy gjëra, të munguara prej 5 javësh për
Skënder Gjinushi përfundon në SPAK, për çfarë akuzohet Kryetarja e Komisionit të Edukimit dhe Medias, Fatjona Dhimitri ka denoncuar sot në SPAK, Skënder Gjinushin, për shkelje
Flasin të mbijetuarit shqiptarë të COVID-19: Shihja me zemër të ngrirë nivelin e oksigjenit Koronavirusi vdekjeprurës SARS-CoV-2 është i paparashikueshëm; ai i sprovon të sëmurët dhe përjetimet e tyre në mënyra t
Portierët më të mirë në botë, Strakosha baraz me Szczesny Thomas Strakosha ishte duke kaluar një formë të shkëlqyer në Serinë A me fanellën e Lazios. Gardiani shqiptar po shn
Febrages tregon e arsyen e largimit nga Arsenal për te Barcelona Cesc Fabregas ka bërë të ditur se u largua nga Arsenali dhe u transferua në Barcelonë në vitin 2011 për disa arsye, përf
Liqeni i Prespës, rënie drastike e nivelit të ujit Rënia drastike e nivelit të Liqenit të Prespës dhe gjendja alarmante në të cilën gjendet, mund të ketë ndikim edhe ndaj
Rama flet për lirinë e medias: Të maten kur të më dalin përpara! I ftuar në emisionin Pressing në T7, Rama deklaroi se ai është kundër abuzimeve dhe shpifjeve që media në Shqipëri prodh
NASA: Ja ndikimi dramatik që ka sjellë koronavirusi në nivelin e ndotjes në Kinë Imazhet satelitore të publikuara nga NASA dhe Agjensia Evropiane e Hapësirës zbulojnë ndikimin që ka sjellë në nivelet
Stresi në punë po "vret" shqiptarët, 51.5 % e punonjesve shfaqin probleme Stresi i lidhur me punën ka një prevalencë të lartë tek punonjësit në Shqipëri. Ky është konkluzioni i një studimi të fu
Rama sherr me gazetarin: Nuk të njoh kush je, Fevzo ku i gjen këta? Rama sonte ka qenë i ftuar në emisionin “Opinion” për të folur vetëm për operacioonin e tij propagandistik me emrin që j
Haradinaj i nxjerr sekretet Ramës: Më ka detyruar të paguaj tarifa rrugore në vizita zyrtare Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, kritikoi Tiranën zyrtare se e ka detyruar të paguajë tarifa rrugore
Reagon Haradinaj: Paguaj tarifa rrugore kur vij në Shqipëri për vizita zyrtare kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj, kritikoi Tiranën se e ka detyruar të paguajë tarifa rrugore edhe gja
E ardhmja e Hysajt te Napoli mbetet peng Elseid Hysaj me ardhjen e Gattusos ka nisur të luajë dhe të arrijë nivelin e tij të zakonshëm. Mbrëmjen e kaluar mbro
Niveli alarmant i ndotjes, si po vdesin shqiptarët Ndotja e lartë e ajrit në Kosovë po vazhdon të rrezikojë shëndetin e qytetarëve, kësisoj vlerësohet se po shkakton qindr
6 orë operacion, si u shpëtua alpinistja shqiptare që theu këmbën në mal Një alpiniste shqiptare ra nga një lartësi e madhe teksa po ngjitej në mal duke thyer këmbën dhe duke rrezikuar jetën.
Rritja e nivelit të deteve, këto do të jenë shtëpitë lundruese të së ardhes (FOTO LAJM) Nëse nuk do të ketë ndryshim, rritja e nivelit të deteve, e shkaktuar si pasojë e ndryshimeve klimatike do të jetë një r