999 rezultate për

nisin

Nisin punimet në Kamëz, si parashikohet të lëvizin mjetet për 2 muaj Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik, se: Duke nisur ng
Nisin hetimet rreth ngjarjes së rëndë të ndodhur në "Arenën Kombëtare", ndalohen punimet "Arena Kombëtare" i ka të pakta mundësitë që të inaugurohet në qershor, kur kombëtarja jonë do të luajë ndeshjen kualifi
Mjekët e papunë nisin protestat në Kosovë Një grup i mjekëve të rinj të cilët janë të papunë kanë protestuar para objektit të komunës së Gjilanit duke kërkuar që
Nisin grupimet në LDK Anton Quni e Driton Selmanaj kanë paralajmëruar se do t’i hyjnë garës për Kryetar të Degës së LDK’së në Prizren. Në krah
Shqiptarët nisin plazhin, qindra pushues dynden në bregdet Sezoni i plazhit nisi këtë të dielë jo zyrtarisht në të gjihë bregdetin shqiptar nga veriu në jug ku pushuesit ishin të
LIVE: Nisin tensionet e para të protestës, hidhen shashka drejt policisë Protesta e sotme te Parlamenti ka nisur menjëherë me hedhje kapsollash në drejtim të forcave të policisë, që janë të ven
Nisin me tensione protesta e opozitës (VIDEO) Përpara Kryeministrisë dhe Kuvendit kanë mbërritur protestuesit e parë të opozitës ku pritet të vijnë edhe mijëra të tje
EMRAT/ Nisin shoqërimet në polici të banorëve të Astirit Mbrëmjen e djeshme banorët e Astirit kanë përshkallëzuar protestën e tyre ku kanë mbajtur të bllokuar për disa orë rrugë
Nisin spastrimet tek Reali, Zidane nxjerr 9 lojtarë në shitje Zinedine Zidane vendosi javën e kaluar të rikthehet në stolin e Realit, për të nxjerrë skuadrën nga momenti i vështirë q
Në këtë ditë nisin shirat në Kosovë Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të cilat ditën e martë
Ndaj facebook nisin hetimet penale Autoritetet amerikane kanë nisur hetimet mbi marrëveshjen mes Facebook dhe gjigantëve të tjerë të teknologjisë për marrj
"Ka mbaruar koha e fjalëve", protestuesit nisin rrethimin e Kryeministrisë (VIDEO) Një surprizë po ndodh në këtë momente para kryeminisrisë, ku turma e njërëzve po zhvendoset për të rrethuar godinënë.
Zgjoheni të lodhur? Sjell lajme të këqija Ekspertët paralajmërojnë se nëse zgjoheni të lodhur në mëngjes, kjo mund të jetë një shenjë e hershme e sëmundjes së dem
Kampionati Evropian, sportistët shqiptarë nisin grumbullimin Kombëtarja shqiptare e Peshëngritjes nisi grumbullimin për kampionatin Evropian që do të zhvillohet në Gjeorgji nga data
Liderët e Kosovës nisin takimet me David Hale Në Prishtinë ka filluar takimi i Nënsekretarit për Çështje Politike në Departamentin Amerikan, David Hale, me tre liderë
“Rama ik”, fermerët e pashpresë nisin protestat Duket se prodhimi vendas është një qorrkak të pashpresë. Fermerët e Devollit kanë protestuar ditën e sotme për prodhi
Nisin hetimet për familjen e ministrit Beqaj, a do t'i shkohet deri në fund? Ndërtimi i lagjes super luksoze në Bellopojë të Pejës, nga babai dhe familjarë të ministrit Besim Beqajt, duket se nuk d
Ndizet protesta, Basha dhe Kryemadhi nisin marshimin me protestuesit Basha dhe Kryemadhi kanë nisur marshimin bashkë me protestuesit. Në mesin e protestuesve kanë nisur fjalimet e pjesma
Rama flet në Kuvend, jashtë nisin trazirat e kërcasin shashkat I pari që ka marrë fjalën në seancën plenare të ditës së sotme është kryeministri Edi Rama, i cili tha se pasi të përfun
Shqiptarët nisin festën e fitores në Tuz Ndërkohë që ende nuk janë shpallur rezultatet zyrtare preliminare për zgjedhjet e sotme lokale në Tuz, qytetarët shqipta