999 rezultate për

nisin

Nisin reshjet e shiut, njihuni me parashikimin e motit Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin reshje shiu në të gji
Pas tërmeteve nisin reshjet e shiut, si pritet të jetë moti Tërmeti i mëngjesit të së martës ka shkaktuar pasoja katastrofike në vendin tonë, duke lënë pas dhjetëra viktima dhe qin
Menaxheri i Kumbullës: E ndjek Interi, së shpejti nisin negociatat Marash Kumbulla është një nga zbulimet e kampionatit italian në këtë sezon, pasi ka arritur të fitojë një fanellë titull
Vendet fqinje nisin avionë me forca speciale në ndihmë të Shqipërisë E teksa vendi nuk po gjen qetësi nga lëkundjet, forca speciale janë nisur nga vendet fqinje në ndihmë të shtetasve shqip
Ulje temperaturash, si pritet të jetë moti për 5 ditët në vazhdim Java nis me reshje shiu, madje ne disa zona edhe me rrebeshe. Se paku keshtu njofton Sherbimi Meteorologjik ne parashiki
Studentët rinisin fuqishëm protestat Protesta e studentëve pritet të rinisë fuqishëm. Me anë të njoftimi, mësohet se studentët do të rinisin protestat m
Vjen në Tiranë dosja me emrat e "të fortëve", rinisin hetimet për avionin në Ishëm Hetimet për avionin e Rrëzuar në Ishëm rreth 3 vite më parë kanë rinisur sërish. ABC NeWs raporton se Prokuroria për
Nisin përmbytjet, pak minuta shi shkakton kaos në Durrës (VIDEO) Prej 3 ditësh Shqipëria vazhdon të jetë nën ndikimin e një moti me reshje shiu dhe temperatura që kanë ardhur në ulje.
Pas Xhakës, tifozët nisin me Mustafin: Je legjendë e gjallë (FOTO LAJM) Fitorja e Liverpoolit kundër Arsenalit pati shumë të veçanta, por Shkodran Mustafi sigurisht do të kërkojë ta harrojë nj
Alarmi për lëndë plasëse në ambasadën Çeke, nisin hetimet Nisin hetimet pas alarmit për bombë në afërsi të Ambasadës çeke në Tiranë, qe vuri në lëvizje Policinë, e cila nxitoi të
Harrojini ditët me diell, nesër nisin reshjet e shiut Ditët e ngrohta dhe me diell po u vjen fundi. Duke filluar nga dita e nesërme, reshjet e shiut do të jenë prezente n
Iku vera! Javën e ardhshme nisin rëniet e temperaturave e reshjet e shiut Ditëve të ngrohta me diell i ka ardhur fundi, duke i lënë vendin reshjeve të shiut e temperaturave më të ulëta. Sipas
Arena Kombëtare, nisin ulëset në tribunën qëndrore (VIDEO) Arena Kombëtare tashmë është pothuajse gati. Impianti i ri është shumë pranë përfundimit dhe pritet të hapet në 17 nënt
"Njëri duhej të hiqte dorë", Vjehrra e Florianës e dinte problemin që kishte ajo me Enisin (FOTO LAJM) Vjehrra e Floriana Garos, Lumturi Ratkoceri tregoi sot të emisioni “Rudina” disa detaje të reja në lidhje me fillimet e
Pak javë pasi u bënë prindër për herë të katërt, Ariana dhe Ermali nisin pushimet (FOTO LAJM) Më 25 shtator, Ariana dhe Ermal Fejzullahu u bënë prindër për herë të katërt. Në jetë erdhi një vogëlushe të cilën at
Grida Duma sulmon Ramën pas dështimit më negociatat: Të nisin me urgjencë protestat! "Qeveria sot nuk ka legjitimitet as brenda vendit dhe as jashtë!" Ish-deputetja demokrate Grida Duma bën thirrje për
Nisin prishjet e banesave në Shkozë, shoqërohen 2 persona Prishja e dy banesave në zonën e Shkozës ka sjellë tension që në orët e para të mëngjesit të sotëm. Zona është rrethu
Nisin punimet, ky aks për një javë do të jetë i bllokuar Policia rrugore njofton se për një javë nga ora 21:00 e mbrëmjes, e deri në orën 05:00 të mëngjesit se aksi rrugor Orik
Kuqezinjtë nisin ditën e dytë të stërvitjes, të gjithë në dispozicion të Rejës Dita e dytë e përgatitjeve për kuqezinjtë ka nisur që paraadite, më trajnerin dhe stafin e tij që kanë programuar një fa
Reuters për negociatat: Me shkupin të nisin brenda vitit, për Tiranën nuk ka datë Gjermania ka propozuar nisjen e bisedimeve të anëtarësimit në BE me Maqedoninë e Veriut para fundit të këtij viti dhe da