999 rezultate për

nishani

Modelja shqiptare që po “çmend” MotoGP (FOTO LAJM) Shumë pak prej nesh mund ta njohin mbesën e ish-presidentit Bujar Nishani. Ajo quhet Beniada Nishani dhe në Itali njihet
Nishani sulmon Panuccin: Është i fundit që duhet të flasë për edukatë Ish-presidenti Bujar Nishani ka komentuar në emisionin “Kjo Javë” në New24 edhe padinë e trajnerit të Kombëtares shqipta
Ish-Presidenti: Dorëheqja e Xhafajt ishte e imponuar Ish-presidenti Bujar Nishani i ftuar në News 24 ka folur për dorëheqjen e Ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Sipas
Panuçi gjen belanë me Nishanin, ky është reagimi i fundit i ish-presidentit Ish-presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani ka reaguar pas lajmit se trajneri i kombëtares, Christian Panuçi i kishtë gje
Panuçi harron kombëtaren, pranë gjyqit me Nishanin Trajneri i kombëtares Shqiptare, Christian Panuçi është i destinuar për të vazhduar gjyqin me ish-presidentin e Republik
"Pesë familje mafioze dhe 40 grupe kriminale", Nishani bën deklaratën e fortë mbi policinë “Sot, si kurrë më parë forca e shtetit ndërtuar tek uniforma e policisë, drejtësia e ligjit jetësuar tek profesionistët
Panucci e paditi në Gjykatë, Nishani: Ai nuk mund të na japë leksione edukate Të shumtë janë ata që e kritikojnë trajnerin Christian Panucci për mënyrën e lojës te Shqipëria, por ajo që ka më shumë
“Më kanë bërë dy-tre herë të vdekur”, ish-presidenti tregon si e përjetoi familja Ish-presidenti Bujar Nishani ka folur për propozimin e ri të kryeministrit Edi Rama, paketën anti-shpifje. I ftuar në
Ish-Presidenti Bujar Nishani shpallet në kërkim Gjykata e Tiranës ka shpallur si person në kërkim, ish-Presidentin, Bujar Nishani, pasi ky i fundit ka ndërruar adresë.
Panucci padit Nishanin në gjykatë, gazeta amerikane i kushton vëmendje (FOTO LAJM) Lajmi i bujshëm i publikuar pak ditë më parë, se trajneri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci kishte paditur në gj
Panucci nuk i ndahet Nishanit, ngre padi të re Pak ditë më parë trajneri i Kombëtares, Cristian Panucci ngriti një padi kundër ish-presidentit shqiptar Bujar Nishani p
Gjyqi me Panuccin, reagon Nishani: Nuk e tërheq komentin Trajneri i Kombëtares, Kristian Panuçi, depozitoi pak ditë më parë në gjykatë një denoncim për ish-Presidentin e Republi
Gjykata "injoron" padinë e Panuccit kundrejt Nishanit Gjykata e Tiranës ka kthyer padinë e trajnerit të Kombëtares së futbollit Christian Panuccit, kundër ish-presidentit të
Kërkon 100 000 euro, Panucci padit Bujar Nishanin në gjykatë Duket e çuditshme, por ka ndodhur në Shqipëri. Trajneri i kombëtares, Cristian Panuçi ka paditur në gjykatë ish-presiden
Mbesa e Bujar Nishanit kapet mat në shtrat me gazetarin shqiptar Mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, Beniada tërheq shpesh vëmendjen me fotot nudo ku ekspozon format perfekte trupore
Bujar Nishani kërkon nga Rama që të ndërhyjë në punët e brendshme të Kosovës Ish-Presidenti i Shqipërisë, Bujar Nishani, ka kritikuar heshtjen e kryeministrit aktual të Shqipërisë, Edi Rama, ndaj i
Ju kujtohet nishani i Eli Farës? Ja çfarë ndodhi me të Këngëtarja e suksesshme Eli Fara ishte e ftuara e moderatorit Ermal Peçi në programin IN të fundjavës "Një kat më lart".
Paratë e kapura nuk do të hetohen nga Nishani, detaje të reja nga çështja Edhe sot po dalin në dritë detaje të reja nga shuma e parave që u kap në portin e Durrësit. Policia dhe Prokuroria e
Ish-presidenti shfyn ndaj Panuccit: Një sharlatan që po shkatërron dhe atë që ishte ndërtuar (FOTO LAJM) Ish-presidenti Bujar Nishani, ka sulmuar trajnerin e kombëtares së Shqipërisë, pas humbjes në miqësoren e sotme më Kosov
Habit mbesa e ish-presidentit Nishani: Jam e dashura e Berluskonit Beniada Nishani është modele në Itali dhe për publikun shqiptar u njoh përmes fotove gati nudo në rrjetet sociale. Aj