999 rezultate për

nipin

Serbët ia rrëmbyen nipin 4-vjeç, beson se mund të jetë gjallë Shaban Ramadani ishte duke parë Radiotelevizionin e Prishtinës, kur papritur në ekran i shfaqet n djali i vëllait të tij
Gjyshja vret me thikë nipin në SHBA Një krim i tmerrshëm brenda familjes ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një gjyshe, pasi ka mbyllur nipin
Cara Delevingne, pak çaste me nipin (FOTO LAJM) Modelja Cara Delevingne, ka shfaqur instiktin e nënës teksa ushqente nipin e vogël. Fotot që ka postuar në Instagram, sh
Dhunoi motrën dhe nipin, arrestohet portierja e SHBA-ve (FOTO LAJM) Hope Solo, portierja e Kombëtares amerikane të femrave, është arrestuar nga policia pasi ka sulmuar motrën dhe nipin e s
Marton nipin në Stamboll, "çmendet" Amdi Bajrami Lideri karizmatik i romëve në Maqedoni, Amdi Bajrami po kalon momente qejfi dhe relaksi në Stamboll teksa futet me gjith
Gjyshja përpiqet të shesë nipin për të shpëtuar jetën e djalit Në Kinë një grua e moshuar ka tentuar të shesë nipin e saj 8 vjeçar në mënyrë që të fitonte para për të paguar operacion
Fermeri kinez me "Lamborghini" (FOTO-LAJM) Jo shumë fermerë kinezë e kanë luksin të kenë në pronësi një makinë Lamborghini, por me 800 dollarë, shumë metale dhe 6
Krishtlindjet e njerëzve të sportit (FOTO LAJM) Update - E gjithë bota katolike ka festuar dje festën e Krishtindjeve dhe bashkë me të edhe bota e sportit. Emra të njoh
Dogjani: Rilindja e Ramës më hoqi nipin nga puna Ish-deputeti socialist, Asllan Dogjani, akuzon qeverinë se po hakmerret ndaj tij, duke i hequr familjarët nga puna. Ish-
Sherri për pronën, daja plagos me armë nipin Një 30 vjeçar është plagosur me armë gjahu nga daja i tij pas një sherri për motive pronësie. Ngjarja është shënuar në l
Konflikti për pronën, polici plagos vëllanë dhe nipin Konflikti për pronën për pak sa nuk ka shkaktuar krimin e radhës në familje në kryeqytet dhe protagonist ka qenë një uni
Mat, mbyten në rezervuar xhaxha e nip Një ngjarje e rëndë është shënuar paraditen e së martës në Mat ku xhaxha e nip janë mbytur në një rezervuar. Sipas polic
Xhaxhai vret nipin për pronën, plagosen tre të tjerë Një krim i rëndë brenda familjes për çështje pronash është regjistruar mbrëmjen e sotme rreth orës 20:40 në fshatin Vuka
Vrau me thikë Arbër Mitron, arrest me burg për Elton Bajraktarin Gjykata e Tiranës caktoi masën e sigurisë “arrest me burg” për të dyshuarin për vrasje Elton Bajraktari. Sipas prokurori
Vrasja e Lamajt, gjykata lë në burg nipin e Frrokut Gjykata ka dhënë masën “arrest me burg” për Ndue Jakun, nipin e biznesmenit Arben Frroku i arrestuar në flagrancë tre di
Tragjedia në Shëngjin, sherri për trashëgiminë e shtëpisë Trashëgimia mbi një shtëpi duket se kanë edhe zanafilla e sherrit të nisur mes vëllait dhe motrës e cila përfundoi në nj
Ja ç'mund të bëjë gjyshja për nipin (VIDEO) Çdokush do donte që gjyshja e vet të ishte po aq e kuptueshme sa gjyshja e adoleshentit në video, i cili argëtohet bashk
Shpëton nipin dhe vdes Gjyshërit do të bënin çdo gjë për nipërit e tyre, do të jepnin madje edhe jetën e tyre. Kur Antonio Amodio, 64-vjeçar, k
Prokuroria: Dabulla po luante me pistoletën kur plagosi nipin e Çarçanit Plagosja e Edrin Lufit nga djali i deputetes Arta Dade, Besnik Dabulla, ka qenë një aksident i shkaktuar nga pakujdesia