999 rezultate për

nipin

Berisha flet për vrasjen e Azemit: Ja lidhja me nipin e Skënder Gjinushit Në emisionin Komiteti që transmetohet në RTV Dukagjini, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për vrasje
U vra për të mbrojtur nipin, flet autori: Si e vrava dajën e Klaudios Policia e Tiranës zbardhi dinamikën e ngjarjes se të premtes në Bathore ku mbetën një i vrarë dhe një i plagosur. Më
Babai i dy fëmijëve humb jetën në sherrin për nipin, dëshmitarët: Pamë tmerr… Pasditën e të premtës në Bathore pas një sherri në një lokal mbeti i vrarë një 35 vjeçar nga Mati, babai i tre fëmijëve
Kjo është dashuria më e madhe e Luiza Gegës (FOTO LAJM) Luiza Gega është padyshim sportistja më e mirë në Shqipëri dhe jo vetëm. Rekordet, trofetë, arritjet janë një gjë e zako
Berisha sulmon Ramën: Ja lidhjet që ke me vëllain e Klement Balilit Ish kryeministri Sali berisha nëpërmjet një statusi në Facebook ka publikuar një foto në faqen e tij zyrtare në “Faceboo
57-vjeçarja e verbër rrit stërnipin 1-vjeçar në kushte mizerabël: Nuk kemi as bukë për të ngrënë… Në emisionin me “Zemër të hapur” po zhvillohet një histori e dhimbshme e një gjyshje e cila e verbër dhe me probleme të
Gjyshja kthen nipin në klinikë sepse ishte i shëmtuar Pamja ka shumë rëndësi, të paktën për disa njerëz pasi ndikon në vendime të rëndësishme madje dhe në vendimin e mospran
Tragjedia në Tepelenë/ Familjarët: Ja si i gjetëm mes flakëve nipin dhe kunatën Një ditë pas tragjedisë së ndodhur në qytetin e Tepelenës, të afërm e fqinjë të saj kanë rrëfyer tmerrin. Oldrin Beca, d
Terroristi i Berlinit frymëzonte nipin e tij 18-vjeçar që t'i bashkohet ISIS-it Vazhdon dhe sot aksioni nga Ministria e Punëve të Brendshme në Tunizi për arrestimin e personave që kanë lidhje me terro
Nëna fekondon vezët e së bijës dhe lind nipin e saj Kjo është historia e një vajze të re dhe gjestit madhështor të nënës së saj. Jessica, në moshën 18-vjeçare zbuloi se
Moment prekës kur togeri irakian takon familjen e tij rastësisht pas dy vitesh (VIDEO) Një ushtarak irakian, pjesë e “Divizionit të Artë” të forcave speciale që po luftojnë për çlirimin e qytetit të dytë të
Janeva pranon se ka punësuar nipin në PSP (FOTO LAJM & VIDEO) Prokurorja Speciale Publike, Katica Janeva, gjatë emisionit "Top Tema" në "TV Telma", ka pranuar se mes të punësuarve në
Shokuese/ Halla rrah brutalisht nipin, si shenjë hakmarrje pas zënkës që kishte me prindërit e tij (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë incizuar momentin kur në një çerdhe, halla fillon të rrahë brutalisht nipin e vet, si shenjë hak
Horror / Vrau me sëpatë vëllain, tentoi të vrasë dhe nipin Një tragjedi ka ndodhur në afërsi të fshatit Alldanci të Krushevës, ku një prej banorëve dyshohet se ka vrarë bnjë shtet
Vrau nipin e ish të dashurit: Jam penduar, kam 4 djem në varr (VIDEO) Plot 11 vite kanë kaluar që prej ditës kur Liljana Mulliri Boro, nga Vidohova e Devollit, vrau dhe hodhi në pus nipin e
Daja shtyp me kamionçinë nipin 10-vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Peqin, ku mësohet se daja ka shtypur aksidentalisht me kamionçinë nipin e tij 10-vjeça
Plagosi nipin, në pranga 68-vjeçari Shërbimet e Komisariatit të Shkodrës kanë arrestuar në flagrancë një 68-vjeçar, i cili ka goditur me sende të forta dhe
Gjyshja 46-vjeçare sjell në jetë nipin e saj Një nënë 46 vjeçare ka lindur nipin e saj dhe e ka cilësuar atë si eksperiencën më të bukur të jetës së saj. “Ishte eksp
Pranga 31 vjeçarit me probleme mendore i cili masakroi nipin Update-Një 31 vjeçar me probleme mendore ka masakruar nipin e tij 12 vjeçar, ndërsa trupi është gjetur në anë të rrugës.
Eneda Tarifa prezanton nipin, por jo vetëm (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe moderatorja e mirënjohur e skenës shqiptare ndërmjet një fotoje gazmore ka prezantuar një fotoje nipin e