999 rezultate për

niko

600 qytetarë morën pjesë garën humanitare “Run for Down” Mbi 600 qytetarë humanë dhe ekipe të kompanive sot së bashku me fëmijët me Sindrom Daun dhe familjet e tyre janë bashkën
Nikollë Lesi: Nano do të mbështesë Ramën se i duhet një leje ndërtimi Lajmi se Edi Rama ka ftuar në kongresin e jashtëzakonshëm të PS-së ish-liderin historik ka marrë shumë vëmendje në media
E BUJSHME/ Rihapet dosja e vrasjes se Azem Hajdarit Gjykata e Apelit ka vendosur sot të pranoj kërkesën e Izet Haxhisë për të hapur dosjen “Hajdari”. Sipas Apelit, Haxh
214 vite burg për rastin “27 Prilli” Me gjithsej 214 vite burg janë dënuar 17 të akuzuarit që kanë mbetur, nga 33 gjithsej më parë për dhunën në Parlament më
Dimitrov shkon në Athinë Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov të premten dhe të shtunën, më 15 dhe 16 mars do t
Bayern fundos Wolfsburg që në pjesën e parë (VIDEO) Bayern Munich nuk heq dorë nga titulli kampion në Bundesligë. Bavarezët synojnë të mbajnë kreun dhe këtë po e dëshmo
Nikollë Lesi: Priten arrestime VIP, jemi drejt përplasjes civile Nikollë Lesi Edi Rama po pret që dikush nga lart në Uashington apo Bruksel, edhe në Berlin, t’i thotë “hap udhë
Flet Mateo Aliko, i bënë atentat me kallashnikov në Korçë Zbardhet dëshmia e 29 vjeçarit i cili dyshohet se ka qenë objektiv i të shtënave me armë zjarri gjatë mbrëmjes së djeshm
Viktima dhe autori njiheshin, si u ekzekutua 45-vjeçari me kallashnikov Një ngjarje e rëndë ka tronditur Durrësin orët e para të mëngjesit të sotëm, ku një 45-vjeçar ëshët qëlluar për vdekje m
Reagon deputeti i Merkelit: Lënia e mandateve, veprim i gabuar Nikolas Löbel, deputet gjerman i CDU-së së Kancelares Angela Merkel, njëherazi anëtar i politikës së jashtme në Bundesta
Nikolla Gruevski, i dyshuar nga Prokuroria për “27 prillin” Nuk janë vetëm 2 ish ministrat dhe ish kryetari Kuvendit për të cilët prokuroria ka hapur hetimet, po janë 5 përsona, sh
Nikollë Lesi: Rama bie, për 45 ditë ka zgjedhje Gazetari Nikollë Lesi ka bërë një parashikim në lidhje me zhvillimet e ditëve të ardhshme në raportin mes maxhorancës dh
U ekzekutuan me breshëri kallashnikovi në Vlorë, kush janë dy viktimat Vlora u trondit ditën e djeshme nga një atentat mafioz, ku mbetën të vrarë dy persona, dhe u plagos shënjestra, Armando
Ekzekutuan dy të rinjtë me kallashnikov, autorët djegin makinën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku janë ekzekutuar me breshëri kallashnikovi dy persona dhe eshtë palgosur rënd
Nikollë Lesi: Populli do rrethojë Ramën, Monika dhe Luli do zgjedhin një kryeministër tjetër Botuesi Nikollë Lesi shkruan se protesta e 16 shkurtit e njoftuar nga opozita do të jetë masive dhe se ministrat e Ramës
Dy skifterët e Ramës Dy të ikurit me bujë nga kabineti Rama janë edhe Lindita Nikolla dhe Fatmir Xhafaj. Nikolla ndejti pesë vite në krye
Historike, Kuvendi i Maqedonisë hapi për herë të parë punimet në shqip Është hera e parë që Kuvendi i Maqedonisë sot nisi të flas shqip. Kreu shqiptar i Kuvendit Talat Xhaferi seancën e sotme
Nikolla për protestën: Vetëm Rama e di pse nuk ma pranoi dorëheqjen Lindita Nikolla, ish-ministrja e Arsimit ka folur në news24 për herë të parë për horëheqjen e saj. Nikolla ka pranuar
Komunikonin me kode, 8 skifterët shqiptarë përfundojnë në pranga 8 shqiptarë kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen për disa vjedhje. Shqiptarët ishin kthyer në tmerrin e banorëve n
Kërkim ndërkombëtar për personin që tentoi të vrasë Selën Ministria e Punëve të Brendshme shpalli fletarrest ndërkombëtar për Nikolla Vojminovskin, i dënuar me 13 vite burg sepse