999 rezultate për

ngjarje

"Rapsodin e kisha mik", autori i dyshuar i vrasjes së dyfishtë në Lezhë mohon ngjarjen Dy ditë më parë mbeti i vrarë rapsodi i njohur Kol Murrani dhe mikun e tij Preng Simoni, ku si autor i dyshuar i ngjarje
Qëlloi me kallashnikov policin e burgut, kapet në kohë rekord autori Mbrëmjen e sotme një punonjës në burgun e Peqinit ka mbetur i plagosur nga një plumb qorr, ndërkohë që ishte në shërbim.
Dy plumba mbi shkodranin, zbardhet motivi banal i ngjarjes së rëndë në Shkodër Zbardhet plagosja me armë zjarri e shënuar pasditen e sotme në Shkodër. Nga hetimet paraprake, mësohet se shkak për s
U gjetën pa jetë, dy lezhjanët mund të jenë vrarë për hakmarrje nga krimet e 1997 (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja nga ngjarja e rëndë në Lezhë ku u gjetën të vrarë dy shtetas. Burime pranë grupit të he
Plas arma në Durrës, dyshohet për 2 viktima Një ngjarje tragjike raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije s
Ngjarje e rëndë në Lezhë, gjenden të vrarë në një kodër dy shtetas Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lalm në Lezhë ku janë gjetur të vdekur dy viktima të cilët dyshohen se kanë humbur jet
Vrasja e 67-vjeçarit, nipi i viktimës rrëfen debatet Perikli (Petrika) Treska është vrarë me thikë rreth orës 20:30 të mbrëmjes se djeshme në lagjen numër 7, në qendër të qy
Çfarë po ndodh me shqiptarët? Vetëm sonte u tentuan tre vrasje në 3 qytete Prej më shumë se një muaji shqiptarët gjenden të izoluar në banesat e tyre për shkak të COVID-19. Pavarësisht izolim
Del fotoja, 67 vjeçari në Korçë dyshohet se u vra në derë të shtëpisë për tradhti (FOTO LAJM) Shtetasi 67 vjeç që gjeti vdekjen mbrëmjen e sotme dyshohet se u vra me thikë për tradhti. Petrika Treska u gjet i gj
Ngjarje tragjike mes Tiranës, hidhet nga pallati e gjen vdekjen 45 vjeçarja Një ngjarje tragjike është shënuar pasditen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se një grua ka rënë nga lartësia
Tentohet të digjet tyrbeja dhe mezari i Baba Jonuz Gjiririt në Tepelenë Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë ditës së djeshme në Tepelenë ku është tentuar të digjet tyrbja bektashiane dhe m
21 persona thirren në bisedë informative për ngjarjet në Hasanbeg Lidhur me ngjarjen e para ca ditëve në Hasanbeg të Shkupit nga ana e SPB-Shkup janë ngritur deri tani padi kundër tre pe
Ngjarje e tmerrshme nga Rusia: Vrau 5 persona pse bënë zhurmë (FOTO LAJM) Nga Rusia vjen një ngjarje tronditëse. Për shkak të zhurmës që vinte nga banesa e fqinjit, një burrë u shfaq i armatosur
Karantinimi shkakton ngjarjen makabre, babai vret dy vajzat, gruan dhe qenin Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Angli. Një nënë, baba dhe dy vajza të mitura janë gjetur të vdekur bash
E rëndë, ndërron jetë 12 vjeçarja nga koronavirusi në Belgjikë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Belgjikë. Mediat e huaja shkruajnë se një vajzë 12-vjeçare ka ndërrua
Ngjarje tragjike në Angli, infermierja u vra në mes të rrugës (FOTO LAJM) Viktima, e identifikuar si Victoria Woodhall, nënë e tre fëmijëve u ther me thikë jashtë shtëpisë së saj në fshatin Midd
UEFA-s i shfaqet një problem i ri, shikoni orarin e ngjarjeve për verën e vitit 2021 (FOTO LAJM) Shtyrja e Kampionatit Evropian për vitin 2021 do të krijojë një kaos të madh, dhe për tifozët e futbollit viti i ardhshë
Përfshihet nga flakët pallati në Tiranë Ditën e djeshme një pallat është përfshirë nga flakët në Tiranë. Për fat të mirë zjarrëfiksja mbërriti në kohë dhe nuk p
Anulohen të gjitha ngjarjet kulturore për dy javët në vazhdim Paniku nga përhapja e koronavirusit ka shtyrë Qeverinë e Maqedonisë së Veriut të marrë masa mbrojtëse, ku ndër të tjera
Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, brenda një fëmijë Mësngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët një banesë një katëshe në rrugën e "Dibrës" në kryeqytet. Brenda banesë