999 rezultate për

ngjarje

Rusia u përjashtua me 4 vite, CAS me njoftim të ri Në një listë dëgjimesh të publikuara në faqen e saj të internetit, CAS tha që Agjensia Ruse kundër Dopingut (RUSADA) do
Gjendet i pajetë i riu në Durrës Një i ri në Durrës është gjetur i vdekur. ABC New raporton se viktima është gjetur në lagjen nr.1 pranë ish-hotel “Vollg
E ëma e djalit që u dhunua nga policët sqaron ngjarjen: I kanë pasur të dhënat e mia Pak ditë më parë në media u bë publike videoja e një djali të mitur i cili u dhunua nga efektivët e policisë. Pasi u
Artan Hoxha zbardh atentatin me dy viktima në Kurbin: Autorët të veshur si Forca Speciale Gazetari Artan Hoxha dha detaje për vrasjen e dyfishtë në Kurbin. Paulin Marku (Gjergji) dhe Bujar Lika mbetën viktíma t
Nga brenda familjes deri te ato në grup, rastet kur shoqëria shqiptare u trondit nga përdh*nimet Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Tiranës. Një vajzë vetëm 15 vjeç ishte përdhunuar nga një 65
Çfarë e lidh atentatin e Laçit, me tritolin në hotelin e Ervin Matës? Dy ngjarje të rënda tronditën mbrëmjen e djeshme Laçin dhe Tiranën, ku humbën jetën dy persona dhe një tjetër u plagos.
Laçi u trondit nga të shtënat, kush është 21 vjeçari i plagosur Laçi është tronditur nga të shtënat me armë zjarri mbrëmjen e sotme. Si pasojë, ka mbetur i plagosur një 21 vjeçar.
Tronditet Laçi, një i vdekur dhe një i plagosur Një ngjarja e rëndë ka ndodhur të ndara nga njëra-tjetra pak minuta më parë në Laç. Abcnews.al raporton se një person
Ngjarje skandaloze në Tiranë: Një i moshuar dhe tre të rinj abuzojnë seksualisht me 15 vjeçaren Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Një e mitur ka rënë pre e abuzimit seksual me dhunë nga 4 shtetas. Policia
Ngjarje misterioze në Belsh: Vdes 40-vjeçari, familjarët nuk marrin dot trupin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belsh ku një burrë i moshës 40-vjecare ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta.
Ngjarje e rëndë në Gjakovë, vajza vret prindin Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Gjakovës. Vajza me të meta mentale dyshohet se ka mbytur prindin e saj.
Kurti: Për ngjarjet në Kumanovë nevojitet hetim i pavarur ndërkombëtar Ushtruesi i detyrës kryeministër i Kosovës Albin Kurti thotë se për ngjarjet e Kumanovës në maj të vitit 2015, ku jetën
Harresa është shenjë e lartë e inteligjencës Sipas shkencëtarëve nëse harroni ju keni një nivel të lartë të inteligjencës. Duke u bazuar në disa studime të bëra n
Ekzekutimi i rapsodit dhe mikut të tij, çfarë dëshmoi bashkëpunëtori i autorit Vrasja e rapsodit Kol Murrani dhe mikut të tij Preng Simoni, ngjarje e ndodhur më 27 prill në Lalm Lukaj, të Lezhës akom
DETAJET/ 8-vjeçari bie në rezervuar e gjen vdekjen, policia zbardh ngjarjen e rëndë Një fëmijë 8 vjeç është mbytur në një rezervuar tek “Parku Japonez” në Korçë. Policia bën me dije se shërbimet e zja
Ngjarje e rëndë në Greqi, traktori rrëzohet dhe i merr jetën 20 vjeçarit shqiptar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi. Nga mediat vendase mësohet se 20-vjeçar shqiptar ka ndërruar j
Dhunoi të dashurën, futbollisti i Partizanit arrestohet nga policia (FOTO LAJM) Telashe të mëdha për mesfushorin e Partizanit, Romero. 24-vjeçari është shoqëruar në polici pasi dyshohet se ka dhunuar
Ngjarje tragjike në Mat: Një person i vë flakën vetes në banesë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mat, Burrel. Një person dyshohet se i ka vënë flakën vetes në kushte të rënduara psiko
Owen tregon si i mashtroi të gjithë në prezantimin te Real Madrid Michael Owen në vitin 2004 ishte bërë futbollisti i radhës që i ishte bashkuar Real Madridit, që atëkohë cilësohej si sk
Zbardhet motivi i vrasjes së vëllezërve Haxhia: 22-vjeçari i penduar zbulon ngjarjen Zbardhet motivi që u mori jetën vëllezërve Haxhia dhe Dorjan Shkozës, e Anxhelo Avdiaj. Sipas grupit hetimor, shkak ësht