999 rezultate për

ngjarje

Gjykata nis sot gjykimin për ngjarjet e turpshme në Kuvendin e Maqedonisë Në Gjykatën penale në Shkup sot fillon procedura e re për ndodhitë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë në 27 prill vi
Policia rrëfen ngjarjen, si babë e bir vranë kushëririn Policia në Gjilan ka dalë me detaje rreth vrasjes që ka ndodhur dje pasdite në fshatin Verbicë e Zhegovcit në këtë komun
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Ish-kryepolici jep alarmin: Priten ngjarje të rënda Ish-drejtori i Policisë së Shtetit, Ahmet Prençi bën një paralajmërim të fortë sa i përket sigurisë në vend. Sipas ti
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Tragjedia që bashkoi tifozët e skuadrave rivale, shikoni karikaturën e ditës në Itali (FOTO LAJM) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur ditën e djeshme në Xhenova të Italisë ku një urë është shembur duke i marrë jetën dhj
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Mediat italiane raportojnë për viktima, 200 zjarrfikës në vendngjarje (VIDEO) Pamje të frikshme vijnë nga Italia. Një urë e lartë, pjesë e autostradës A10 në Genova është shembur pak minuta më parë.
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Ja kush janë viktimat e ngjarjes së rëndë Nga informacionet e fundit të mbërritura bëhet me dije se viktimat nga ngjarja e rëndë janë katër gra tre burra dhe një
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Prokuroria jep versionin për ngjarjen e rëndë në Gjakovë Mbrëmë në fshatin Brekoc të Gjakovës, Pjetër Ndrecaj vrau bashkëshorten dhe vajzën e tij 9 vjeçare. I dyshuari kishte sh
E mërkura e "zezë", tre ngjarjet që tronditen Shqipërinë ende pa gdhirë Ka nisur shumë keq dita e sotme në Shqipëri ku në një hark prej vetëm 75 minutash kanë ndodhur dy aksidente me pasoja të
Viti i vrasjeve në Kosovë, ngjarjet makabre që kanë tronditur shoqërinë Përgjatë tetë muajve të parë të këtij viti, opinioni kosovar u trondit nga vrasjet e shumta që ndodhën në vend. Viktima
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër
Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM) Të nderuar lexues të Albeu.com, në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipër