999 rezultate për

ngjarje

71 vjeçari u qëllua 7 herë, por në vendngjarje nuk u gjet asnjë gëzhojë Ditën e sotme një 71-vjeçar u vra me breshëri kallashnikovi në afërsi të kryqëzimit të Rinasit. Abdulla Budlla punon
Një person gjendet i pajetë në Fushë Prezë Një person ëhstë gjetur i pajetë një person në Fushë Prezë, në kryqëzimin me rrugën e Rinasit. Mësohet se viktima rr
Tragjedi e rëndë, mbytet një i mitur në lumin Drini i Zi Një tjetër ngjarje tragjike është shënuar sot në lumin Drini i Zi, ku një fëmijë është mbytur dhe për pasojë ka humbur j
HOROSKOPI/ Përgatituni për një ngjarje të rëndësishme e cila do të ndodhë sot Dashi A ndjeni sikur marrëdhënia juaj e dashurisë ka nevojë për t’u ripërtërirë dhe rritur? Atëherë përgatituni për n
DETAJET/ Shokun ia vranë 10 ditë më parë, kush është 23 vjeçari që u vra sot në Elbasan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Një i riu është vrarë ditën e sotme në zonën pa
Ngjarje e rëndë në Elbasan, vritet një 23 vjeçar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Sipas burimeve të para bëjnë me dije se një shtetas ësht
Denoncimi: Policia fshehu ngjarjen, tritol makinës së drejtorit të Portit Durrës Ish-Kryeministri Sali Berisha, përmes një statusi në Facebook shkruan se i është vendosur tritol makinës së drejtorit të
Të shtëna me armë në Tiranë, gjenden gëzhoja pranë biznesit Disa gëzhoja janë gjetur pranë derës së një dyqani elektro-shtëpiakesh mëngjesin e sotëm në Tiranë. Pronari me inicia
55-vjeçari gjendet i varur brenda banesës në Korçë Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Korçë. Një 55-vjeçar është gjendur e varur sot ne lagjen nr 3. 55 vjeçar
Shpërthimi në Metalurgjik, policia sqaron ngjarjen Policia e Elbasanit ka reaguar përmes një deklarate zyrtare në lidhje me ngjarjen brenda Metalurgjikut në Elbasan. Si
E trishtë: Prindërit e 16 vjeçares shqiptare që u gjet e pajetë në Greqi, shkojnë në vendngjarje (VIDEO) Vdekja e 16 vjeçares shqiptare ka tronditur opinionin shqiptar por jo vetëm. Teksa sot pritet të mbahet ceremonia, prind
DETAJET/ Artan Hoxha: Vrasja e biznesmenëve në Laç u bë me porosi! Gazetari Artan Hoxha ka folur për vrásjen e dyfishtë të dy biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji në Laç duke thënë
Gjendet i dekompozuar një person brenda banesës Një ngjarje e rëdnë ka ndodhur në Berat ku është gjetur i dekompozuar një person brenda banesës së tij. Bëhet fjalë p
E harruan në burg edhe pas kapjes së autorit, gjykata vendos për 21-vjeçarin Gjykata e Kurbinit ka ndryshuar masën e sigurisë për 21-vjeçarin Kreshnik Tusha, i cili gjendej në burg pas vrasjes së b
Benzi merr para 6 vjeçaren, largohet me shpejtësi nga vendi i ngjarjes Një 30-vjeçar me iniciale A.N. është arrestuar nga policia pasi një ditë më parë ka aksidentuar një të mitur 6-vjeçare d
Akil Pano flet për ngjarjen horror në Kombinat: Ka grupe satanike në Shqipëri "Patjetër që ka grupe satanike që qarkullojnë në Shqipëri..." Pastori Akip Pano, ndërsa foli për ngjarjen e rëndë në
A ka lidhje mes vetëvrasjeve në masë në 2004 me horrorin në Kombinat? Flet ish-kreu i Kulteve "Por atëherë kemi pasur vetëvrasje për minorenë. Dhe shqetësimi ka qenë atëherë a mund t’i imponohej minorenëve. Duhet m
Meta flet për ngjarjen horror në Kombinat: Çështja të ndiqet deri në fund Presidenti Ilir Meta gjatë një konference për mediat, foli ndër të tjera edhe për ngjarjen horror në Kombinat të Tiranës
Tragjedia në Kombinat, xhaxhai i motrave Josifi paralajmëroi 3 javë më parë ngjarjen e rëndë Ngjarjen e rëndë të vetëflijimit të Zhaneta dhe Anisa Josifit, duket se nuk e kanë paralajmëruar në polici vetëm fqinjët