999 rezultate për

ngjarje

Shoferi i linjës ngacmon s*ksualisht 12 vjeçaren Një 52 vjeçar nga Lushnja ka rënë në prangat e policisë për veprime të turpshme ndaj një vajze 12 vjeçare. Sipas info
Ngjarje e rëndë në Gostivar, burri vret bashkëshorten e tij Ngjarje tragjike ka tronditur mëngjesin e sotëm Gostivarin. Një burrë 65 vjeçar ka therë me thikë dhe më pas edhe më sëp
NATO: S’kemi planifikuar ngjarje specifike me Serbinë në muajt e ardhshëm NATO-ja tha se nuk ka planifikuar ngjarje specifike me Serbinë në muajt e ardhshëm, porse mbetet e përkushtuar për një p
I vidhet Audi luksoz kryebashkiakes së Durrësit, policia fsheh ngjarjen Kryebashkiakes së Durrësit, Emirjana Sako mësohet se i kanë vjedhur makinën personale ‘Audi A5’. Ndërkohë ngjarja ësh
Nuk lanë lokal e market pa vjedhur, përfundojnë në pranga "shëtitësit e mesnatës" Eshtë finalizuar me sukses operacioni policor “Shëtitësit e mesnatës”, për zbardhjen e vjedhjeve me thyerje të ndodhura
Makina përplaset me kamionin në Klos, disa të plagosur Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Burrel – Klos. Një kamion është përplasur me një aut
Ngjarje tragjike, adoleshentët torturohen, abuzohen dhe varrosen të gjallë në mesnatë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Suedi në Solna, të shtunën në mbrëmje. Dy adoleshentë raportohet se janë abuzuar dh
Ngjarje e turpshme në ambientet e FSHF, Sinan Idrizi rreh me grushta avokatin e njohur Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e djeshme jashtë ambienteve të Federatës Shqiptare të Futbollit. Presiden
Ngjarje tragjike në plazh, mbytet një grua në det Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kavajë, ku një grua ka humbur jetën pasi është mbytur në det. Identit
Ngjarje tragjike! Dy fëmijë gjenden të pajetë në një makinë (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në një familje në Alabama në SHBA. Mediat vendase bëjnë me dije se dy fëmijë ndërruan
"Në skaf kishte edhe vajza të tjera por Enisa nuk dinte not" , del një tjeter version për ngjarjen e Velipojës Nje tjeter version del nga deshmite lidhur me ngjarjen e rende ndodhur ne Velipoje, ku pas nje xhiroje me skaf, me shoku
DETAJE/ 17-vjeçarja që u mbyt në Velipojë ra nga skafi, si e fshehu ngjarjen i riu Një 24-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka fshehur ngjarjen ku një vajzë 17-vjeçare u gjet e mbytur d
Pamjet e ngjarjes tragjike sot në Durrës, 65-vjeçari del i pajetë në breg të detit(FOTO LAJM) Një ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës. Ngjarja ndodhi rreth orës 13:45 në lagjen Nr.13 të qytetit të
Atentati në Tushemisht, gjykata dënon të arrestuarit për një vepër tjetër penale Gjykata e Pogradecit ka shpallur moskompetencën për arrestimin e Meardi Berberit, Anterio Kaloshit dhe pronarit të grazh
Policia jep detajet për ngjarjen në Shkodër: 24-vjeçari u hodh nga varka, por nuk doli nga uji! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Liqenin e Shkodrës, ku një 24 vjeçar dyshohet se është mbytur. Kanë qenë dy çifte n
Gjendet i mbytur një i ri në Durrës, nuk dihen shkaqet e ngjarjes Një i ri është gjetur i pajetë sot në Durrës. Ngjarja është raportuar në lagjen nr.15, Durrës, në vendin e quajtur "
Aksident në Tiranë, niset me urgjencë në spital i mituri Një aksidnet ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një makinë ka përplasur një të mitur i cili është dërguar me urgjencë n
10 vjeçarja hyri në mësim online, i dashuri i vret nënën para syve Një nxnënëse 10-vjeçare në Florida hyri në platformën online Zoom në ditën e parë të mësimit virtual kur nëna e saj u vr
Ngjarje tragjike në Durrës, i mituri mbytet në pishinë Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Durrës, ku një fëmijë është mbytur duke u larë në pishinë. Nga
"Dora e zezë", zbardhet vrasja e Ramazanit dhe Runajt në Elbasan Zbardhet nga Policia masakrimi i 22- vjeçarit Regis Runaj dhe ekzekutimi i Emiljano Ramazanit, ngjarje të ndodhura ditët