999 rezultate për

ngacmon

Ermal Mamaqi ngacmon Mimozën për Seldin (FOTO LAJM) Së fundi, humoristi Ermal Mamaqi, publikoi një video në të cilën shihet në veturë teksa po dëgjonte muzikë Ishte pik
Landi publikon foton e hershme të Ramës, e ngacmon me thënien e bujshme (FOTO LAJM) Landi i ''West Side Family'', publikon një foto të herëshme me Ramën dhe më pas i bën tag. Landi e shoqron foton me n
“Çmendet” i riu korçar, i hyn në dhomë të miturës dhe e ngacmon seksualisht Policia ka vënë në pranga të policisë një të ri 25-vjeç pasi është paditur në polici për vepra të turpshme. Burime z
Ermali nuk kursen as të dashurin e Lori Hoxhës, e ngacmon me komente (FOTO LAJM) Komentet e aktorit dhe komedianit Ermal Mamaqi duket se kanë prekur këtë herë edhe të dashurin e trashëgimtares së To
Ngacmonte ish-gruan, arrestohet emigranti Policia e Prizrenit ka arrestuar një burrë i cili dyshohet se ka ngacmuar ish-bashkëshorten e tij. Policia ka bërë të
Serbi "ngacmon" Haradinajn: Ti qenke trim Një banor i nacionalitetit serb i fshatit Kremenatë të Kamenicës, i ka ofruar mbështetje kryeministrit të vendit Ramush
Blerta Leka "ngacmon" futbollistin e Partizanit, e bën të djersisë në studio Një moment i veçantë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në emisionin Proçesi Sportiv” ku ka qenë i ftuar edhe sulmuesi i Part
"Shko moj gjej ndonjë çun të ri", deputeti shokon gazetaren (VIDEO) Pavarësisht se Kuvendi është mbledhur vetëm 3 herë, deputetet kanë “shkëlqyer” me veshjet e tyre super të shtrenjta.
Gazetarja ngacmon Vokshin: Je shumë seksi, më bëj një piruetë (VIDEO) Në seancën e parë të Parlamentit, deptutetët, të rinj e të vjetër, nuk i kanë munguar ngacmimeve të gazetarëve. Gazet
Kastro Zizo tregon si i ngacmonte vajzat kur ishte adoleshent Padyshim që aktpori dhe këngëtari kastro Zizo është një nga figurat më të komplikuara dhe ndoshta më të drejtëpërdrejta
Vajza rrëfen tmerrin në mes të Shkodrës: Nisi të më prekte me zor... Pak ditë më parë një 33- vjeçare u sulmua nga një 41 vjeçar. Shtetsja J.G u dhunua nga shtetasi 41 vjeç Arben Doda në ve
Tmerr në tren, burri ngacmon seksualisht fëmijët shqiptar Një 59-vjeçar me inicialet G. R., një banor në provincën e Ankonës, është paditur për ngacmim seksual ndaj një të mituri
Elvana nxjerr gjoksin jashtë, Turi Hyska e “ngacmon” me një koment (FOTO LAJM) Elvana Gjata ka postuar disa foto veshur nën një fustan ngjyrë rozë i cili i nxjerr në pah dekoltenë. Në fotot e post
I ngacmonte të bijën, nëna e saj degjeneron djalin mes Vlorës Një sherr ka shpërthyer mbrëmë në Vlorë. Sipas raportimeve mësohet se një grua dhe një djalë kanë shpërthyer në shar
Doli për jetë nate, djali përndjek dhe ngacmon seksualisht vajzën në Tiranë orët e para të mëngjesit një i ri është arrestuar në kryeqytet pasi është denoncuar nga një vajzë me pretendimin se ai
E ngacmonte kur kalonte pranë servisit, 44-vjeçari gjen belanë me vlonjaten Një mekanik në Vlorë e ka gjetur belaja me një grua e cila kalonte shumë herë tek servisi i tij. Ai është kallëzuar
Shqiptari ngacmon modelen serbe, sherr i madh në Budva Starleta Tamara Djuric është një nga të ashtuquajturat bukuroshe serbe, e cila duket se ka shkaktuar një incident të pad
Nusja plas "bombën": Helmova vjehrrën se vjehrri më ngacmonte seksualisht… Ngjarja e rëndë që ndodhi para 3 ditësh në Durrës ku nusja 19-vjeçare helmoi vjehrrën po merr përmasa edhe më tragjike.
Trump ngacmon gazetaren irlandeze: Ka buzëqeshje të mrekullueshme! (VIDEO) Teksa po bënte një telefonatë diplomatike në Shtëpinë e Bardhë, presidentit Trump i ka tërhequr vëmendjen buzëqeshja e n
Momenti i sikletshëm kur Donald Trump ngacmon gazetaren e re (VIDEO) Donald Trump , president i SHBA teksa po zhvillonte një bisedë telefonike me Kryeministrin irlandez, një moment ka nd