999 rezultate për

ngacmon

Noizy ngacmon fansen? (FOTO LAJM) Reperi nga Shqipëria, Noizy, duket se ka mjaft sukses në këngët e tij. Por duket se ai është "marrosur", nga një fanse.
Skandalet më të bujshme seksuale në Shqipëri Jetojmë në Shqipëri dhe asgjë nuk është ë habitëshmë. Të arrish rrugës së famës fatkeqsisht ekzistojnë ngacmimet seksual
Çani ngacmon këngëtaren në studio: Bëji flokët siç i kishe kur u takuam bashkë Sic tashmë edhe dihet, Arjan Cani nuk e ka në natyrë që të rrijë i qetë kur fton vajza të reja në emision. Përkundraz
Arian Çani ngacmon publikisht Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Nuk e kishte menduar se një monolog i tillë, ku në qendër të tij, ishte veshja e dy gazetareve sportive, konkretisht Ild
E lidhur me futbollistin e njohur? Manushi ngacmon Rike Roçin Ajo është një nga vajzat më të komentuara në botën e shoëbizit. Ish-banorja e Big Brother Rike Roci, është rikthyer n
50-vjeçari "Don Zhuan" nga Shijaku ngacmonte 3 vajza njëherësh Një burrë nga Shijaku është denoncuar nga tri vajza të moshës 30-vjeçare në polici pasi i shqetësonte përmes celularit d
+18 në pikë të mëngjesit, Zogu i Tiranës ngacmon Gaz Pajën Ka nisur me batuta +18 emisioni i mëngjesit në Ora News. Ka qënë një batutë e moderatores e cila ndezi situatën mes
Modelja shqiptare ngacmon hapur të dashurin e biznesmenes së njohur Vildane Zeneli njihet si një ndër vajzat më seksi shqiptare që tërheq gjithnjë vëmendjen me pozat provokuese që poston n
Ngacmonte seksualisht të miturit, shqiptari monstër dëbohet nga Italia Një shtetas shqiptar ka rënë në pranga e më pas është dëbuar nga Italia pas ankesave të shpeshta të bëra nga disa fëmijë
Djali e ngacmon seksualisht, reagimi i gruas së guximshme e burgos për 3 vite (VIDEO) Një video në të cilën shihet një djalë duke ngacmuar një grua të mbuluar me shami në një rrugë në Qenë, Egjipt është pub
Berlusconi ngacmon hapur gazetaren, shihni shtrëngimin "e fortë" të dorës (VIDEO) Shtërngimi i duarve të ish-kryeministrit italian Silvio Berluskoni me gazetaren e BBC Sofia Bettiza, pas një interviste
Çfarë rrezikon polici që ngacmonte seksualisht kunatën Gjat ditës së djeshme forcat e rendit kanë arrestuar një efektiv policie, i cili akuzohet se dhunonte bashkëshorten dhe
E FUNDIT/ Ngacmonte seksualisht kunatën, arrestohet polici në Tiranë Policia ka vënë në pranga një polic në Tiranë pasi akuzohet për dhunë në familje. Polici akuzohet se ka dhunuar fizi
Oriola Marashin e ngacmon kushëriri, ajo e poston propozimin në Instagram (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më të suksesshme më seksi në vend. Oriola Marashi, pasi u bë pjesë e OTR është gjithmonë e më
Fifi ''ngacmon'' Sardin (FOTO LAJM) Këngëtarja Fifi dhe DJ Satrdi kanë shkëmbyer disa batuta me njëri tjetrin teksa kanë qenë të ftuar tek ''Kush vjen për d
Zbardhen pamjet, ky është i riu që ngacmonte seksualisht kushërirën 14-vjeçare bulohen detaje të reja lidhur me ngjarjen e ndodhur një javë më parë, ku një djalë 22 vjeç në fshatin Babunjë të Divjakë
Ndaloni gjithçka, Ija e Besit ngacmon vipat në Instagram! (FOTO LAJM) Gjyshja e Bes Kallakut, Ija ka hapur instagram dhe prej kohësh është vënë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për s
Ajo e ngacmonte në Facebook, Sadiku fejohet me fansen e tij (FOTO LAJM) Armando Sadiku nuk është më beqar! Ai tashmë është fejuar dhe zemrën ia ka marrë një fanse e tij. Mësohet se ai është
Habit Arian Çani: Rama ngacmon seksualisht Bashën në Kuvend (VIDEO) Gazetari Arian Çani i ftuar në "360 Gradë" në Ora News ka bërë një deklaratë të pazakontë në lidhje me kryeministrin Edi
Adi Krasta ngacmon në sy të të gjithëve Klean për Elgitin, ajo i përgjigjet troç Kurorë e artë, shkëlqim, muzikë e mirë, kurim deri në detaje dhe një zot shtëpie që ka ditur ti presë të gjithë miqtë e