999 rezultate për

ngacmon

Sheiku arab "ngacmon" Eni Çobanin, i duket e bukur si Hëna (FOTO LAJM) Eni Çobani është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithnjë përditëson ndjekësit e saj me foto dhe video nga udhëtimet
Trejsi ngacmon sërish Encën për peshën (FOTO LAJM) Deklarata e ish-miss Shqipërisë, Trejsi Sejdini për peshën e këngëtares Enca Haxhia, mund të ketë shkaktuar një ndër deb
“Po divorcohem për ty”, reperi i njohur ngacmon Era Istrefin Këngëtarja e hitit ‘Bon Bon’ Era istrefi, ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, në SHBA ku po zhvillon ka
Shoferi i autobusit ngacmon seksualisht një të mitur në Kosovë Një femër serbe e moshës së mitur ka informuar se është ngacmuar seksualisht nga ngasësi i autobusit, poashtu serb. N
Rrëfimi i Canit: Dyshoja se Arben Gjeçi më ngacmonte gruan, por e gjeta me motrën te kashtorja Vrasja e dy ditëve më parë në Zall Bastar të Tiranës ka tronditur opinionin. Shkak është bërë një histori me tradhti
E lidhur me futbollistin? Manushi ngacmon Nevinën për Grezdën Futbollisti i njohur shqiptar Eros Grezda erdhi nga Skocia dhe gjatë qëndrimit në Tiranë ai u pa në shoqërinë e moderato
Njëri nga Peruja ngacmon të dashurën e shqiptarit në disko, plas grushti Një sherr me protagonistë shqiptarë, rumunë e peruanë, ka ndodhur në një nga diskotekat e Firenzes, në rrugën "Servi". N
Shqiptari i ngacmon të dashurën rumunit dhe plas një sherr masiv me 5 të plagosur Pesë të plagosur është bilanci i një sherri me protagonistë shtetas shqiptarë, rumunë e peruanë në Firenze. Gjithçka
Kujdes! Çfarë ju pret nëse ngacmoni një majmun në këtë shtet Në disa vende të botës sjellja është një detaj që vihet re shumë dhe madje mund të dënohet nëse bie në kundërshtim me li
E ngacmoni në tren, vajza kap prej fyti biznesmenin (VIDEO) Ky është momenti, kur një studente kap për gryke një biznesmen, i cili e kapi nga të pasmet në tren. Ngjarja ka ndodh
I ngacmon vajzën, 32 vjeçari plagos me thikë babain dhe të renë Një 32 vjeçar nga Berati ka plagosur dy persona me thikë pas një sherri mes tyre. Fatjon Toska kishte ngacmuar një va
Qeshni me lot, si u hakmorr ndaj personit që i ngacmontë të dashurën (FOTO LAJM) I dashuri i Victoria Davidson, Karl Hughes, mendoi t’i kthente një përgjigje perversit. Ai e pyet nëse kishte dëshirë
Fansi e "ngacmon" keq Capital T, si doli nga situata reperi (FOTO LAJM) Reperi Capital T, është një ndër VIP-at më të komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi ai publikoi një video nga pale
Milaimi nuk rri rehat, ngacmon prokurorin Maqedonci Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, i cili po qëndron në arrest për akuzat e ngritura nga Prokuroria, ka bër
I ngacmonte në zyrë dhe me SMS, kush është "shamikuqja" e Xhelal Mziut të Kamzës Skandali me djalin e deputetit të PS, Rrahman Rraja ku akuzohet se ka tortuaruar dhe përndjekur Xhisela Malokun, riktheu
Vajza tregon mesazhet me shefin: Më ngacmonte Ada është një vajzë 23-vjeçare nga Berati, e cila pasi përfundoi studimet e larta vendosi që të qëndrojë në Tiranë për t
E ngacmon i moshuari, vajza e Niko Peleshit i tregon atij burgun (FOTO LAJM) Aleksia, vajza e ministrit Niko Peleshi është një ndër vajzat e politikanëve më të komentuara në Shqipëri. Rrugën dr
Dhunonte gruan dhe ngacmonte seksualisht vajzën, shqiptari përfundon në burg Policia italiane ka vënë në pranga një 51 vjeç me iniciale E. G. pasi akuzohet për dhunë fizike dhe ngacmim seksual ndaj
E ngacmonin kolegët, infermierja i jep fund jetës Një infermiere vendosi ti japë fund jetës, pasi kolegët e saj e ngacmonin gjatë gjithë kohës. Rhian Collins, 30 vjeçe, u
E PAZAKONTË/ Lezhjani ngacmon seksualisht kavajasin 31 vjeçar në Tiranë Ngacmimet seksuale nuk kanë kohë, moshë, por as gjini. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në zonën më të frekuentuar të