999 rezultate për

ngacmon

"Paske fjetur me rroba?", fansi ngacmon Bleona Qerretin Bleona Qerreti ëqshtë padyshim një nga këngëtaret më të komentuara në të gjithë shqipërinë. Kjo shepsh edhe për fakt
Albi Nako ngacmon Alba Hoxhën live: “Gjyshi im e sheh motin për ty!” Albi Nako ishte sot i ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit bashkë me balerinën profesioniste Alba Hoxha, me të cilën
Tjetër do dhe një tjetër e ngacmon, gazetarja sportive tregon futbollistin që flirton me të Kjo e shtunë e “Shiko kush luan” i rezervoi publikut shumë argëtim por mbi të gjitha nxorri në pah edhe disa të vërteta.
Vëllai vrau vëllanë dhe nipin për një gjel që ngacmonte pulat Tronditëse është ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në Mat, ku humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ama më trondit
Tentoi të ngacmonte seksualisht të miturën, policia vë në pranga 30- vjeçarin Një 30-vjeçar nga Tirana është ndaluar nga Policia pas dyshimeve se ka tentuar të ngacmojë seksualisht një të mitur.
Babai ngacmonte seksualisht vajzat e tij. ndërhyn fqinji për t'i shpëtuar Në fshatin Cernicë të Gjilanit, policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka ngacmuar seksualisht gru
"Paske ballkon të rrezikshëm", deputeti i njohur ngacmon live në emision ish-miss Shqipërinë (VIDEO) Me modelin e ri të flokëve, qethur së fundi, deputeti Kujtim Gjuzi nuk është treguar i kursyer në kompelimentet ndaj fem
“Ta marr në shtëpi”, moderatorja e njohur ngacmon Capital T në mes të emisionit (VIDEO) Reperi shumë i njohur dhe i dashur për publikun shqiptar, Capital T, do të mbajë një koncert gjigant më datë 19 shtator
Xhemi s'rri rehat, ngacmon publikisht Arbanën për Eduartin (FOTO LAJM) Arbana Osmani po shijon ditët më të bukura larg Shqipërisë. Pas vizitës në Itali ajo ndodhet në Francë bashkë me part
I ngacmonjë burrin në Instgram, Almeda Abazi i jep përgjigjen epike (FOTO LAJM) Tolgahan Sayisman është ndër aktorët turq më të pëlqyer të momentit. Falë roleve të tij të suksesshëm, ai ka krijuar
Getorai "ngacmon" kunatën me komente, Luana nuk e le pa përgjigje (FOTO LAJM) Si çdo herë, Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto seksi të sajën, duke marrë vëmendjen e fans
E thirrën në dasmë për të kënduar, nusja ngacmon këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO LAJM) Ky është sezoni i martesave dhe të shumtë janë këngëtarët të cilët angazhohen në dasma të ndryshme, për të performuar në
Kampioni i boksit ngacmon publikisht Encën, reagimi i saj do ju lerë pa fjalë (FOTO LAJM) Enca Haxhia po shijon prej 4 ditësh suksesin e këngës “Jealous”, e cila ka arritur plot 1 milionë klikime në Youtube dhe
U filmua teksa ngacmonte seksualisht të miturën, arrestohet maniaku 73-vjeçar në Tiranë Policia e Tiranës ka ndaluar një 73-vjeçar, për 2 vepra penale: "Vepra të turpshme" dhe "Ngacmim seksual". Policia bë
I shpallur në kërkim për plagosje, arrestohet djali i hoxhës që ngacmonte gratë Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 24- vjeçar që ishte shpallur në kërkim për plagosjen e një 64- vjeçari, ngjarje
Ngacmonte seksualisht të miturat, arrestohet serbi Policia e Rajonit të Mitrovicës së Veriut ka arrestuar një person të nacionalitetit serb që ngacmonte të miturat. I a
I ati e ngacmon për origjinën, vogëlushi këmbëngul: Jam shqiptar (VIDEO) Një video shumë emocionuese për shqipëtarët po qarkullon në internet sesi një vogëlush i lindur në Zvicër nuk pranon të
Jondia fsheh lidhjen, Romeo e ngacmon publikisht (FOTO LAJM) Lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj është ndër më të komentuarat e kësaj vere. Çiftit në fillim i doli paksa situat
Ngacmonte gratë dhe vajzat, arrestohet shqiptari në Greqi Autoritetet greke në Janinë ka arrestuar një 34-vjeçar shqiptar që ngacmonte seksualisht gratë e reja, në zonën Kalutsia
Kapet shqiptari manjak që ngacmonte vajzat në autobus Karabinierët e stacionit policor në Giulianova, udhëtuan për ditë të tëra me rroba civile në linjat e transportit urban,