E FUNDIT/ Plagoset me pistoletë silenciator një person pranë piramidës
999 rezultate për

ngacmon

Gazetari i famshëm ngacmon modelen në tapetin e kuq Gazetari problematik i cili një vit më parë dëshironte të puthte Kim Kardashian, të njëjtin akt e ka përsëritur edhe kët
Sinan Hoxha ngacmon me dhomën e gjumit Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja Andrra, po kalojnë muajin e mjaltit si në përralla. Teksa ka ngacmuar paksa
35 vite burg 30 vjeçarit që vrau fqinjin se i ngacmonte gruan 35 vite burg ka qënë masa e caktuar për shtetasin Azem Uka, pasi ai vrau fqinjin se i ngacmonte gruan. Për shkak të pran
Çmenduri, futet dhe ngacmon krokodilin në rrethimin e tij (VIDEO) Kjo është një video, e cila tregon momentin kur një vajzë të re që po përpiqej të bëntë një lojë me krokodilin. Ajo fute
Ja çfarë ndodh nëse ngacmon një roje të Mbretëreshës (VIDEO) Një turist ka përjetuar për disa minuta të këndshme e më pas është përballur me frikën për vdekje, teksa një roje i mbre
Alma Lama "ngacmon" kryetaren e re të Gjykatës Kushtetuese Arta Rama – Hajrizi është kryetarja e re e Gjykatës Kushtetuese, por do të ulet në krye të detyrës së re pasi të përfund
Arrestohet ish mësuesi i cili ngacmonte 11 vjeçaren Pas denoncimit të kryer mbrëmjen e djeshme, në pranga ka rënë pedofili 71 vjeçar, i cili përndiqte në mënyrë të vazhdues
Beckenbauer "ngacmon" Barçën përmes Messit Presidenti i nderit i Bayern Munchen, Franz Beckenbauer, ka ngacmuar Barcelonën para sfidës së sotme në "Allianz Arena".
Miley Cyrus pas fotove nudo ngacmon më tej Këngëtarja mjaft problematike Miley Cyrus është parë në shoqërinë e shumë meshkujve që nga koha kur u raportua se u nda
Ja çfarë ndodh kur i ngacmon gruan tjetrit Donny Ray Williams Jr, i cili kishte edhe një rol politik lokal është shpallur fajtor për ngacmim seksual ndaj dy grave.
Nard Ndoka "ngacmon" sërish Mesila Dodën Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka lëshuar sërish batuta ironike në adresë të deputetes Mesila Doda. Ditën e so
Borussia ngacmon Juven në Twitter: Si në vitet '90 (VIDEO) Ka filluar sfida mes Juventus dhe Borussia Dortmund. Klubi gjerman, nëpërmjet profilit të tij zyrtar në Twitter, i kanë
Ngacmon Mourinho: Rregulla të ndryshme për City-n Jose Mourinho thumbon në distancë rivalët e Chelsea-t për titullin kampion, Manchester City-n për shkak të blerjes së su
Soni ngacmon fansat, ja çfarë postoi në Instagram (FOTO LAJM) Soni Malaj ka zgjedhur që të ngacmojë ndjekësit e saj në Instagram, duke shfaqur këmbët e saj. Teksa ka postuar foton, a
Rita Ora ngacmon më shumë seç duhet (FOTO LAJM) Këngëtarja Rita Ora e di shumë mirë se është mjaft seksi, por këtë mesazh ka dashur që t'ia përcjellë të gjithë ndjekësv
Ish-e dashura ngacmon Brad Pitt për ditëlindje (FOTO LAJM) Brad Pitt ka marrë një urim special nga një ish e dashur, ndërsa ende nuk dimë se sa xheloze është bërë Angelina Jolie p
Arrestohet 57 vjeçari që ngacmonte 13 vjeçaren në Vlorë Pas kallëzimit në rajonin e policisë të një 13 vjeçareje se është ngacmuar nga 57 vjeçar, menjëherë është bërë prangosja
Kë ngacmon Aurela Gaçe? (FOTO LAJM) Këngëtarja Aurela Gaçe, ka ngacmuar paksa ndjekësit në Instagram me anë të një postimi, duke vënë në pah edhe njëherë tj
Mario Balotelli ngacmon vajzat në rrugë (VIDEO) Aktori Joe Wller, i famshëm për videon e para disa javëve ku dilte në rrugë si Cristiano Ronaldo për të fituar zemrat e
31 vjeçari përfundon në pranga pasi ngacmon të miturën Një 31 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Kurbinit, pasi akuzohet se ka ngacmuar një të mitur. Gjevalin Kokaj dysho