999 rezultate për

ngacmon

Çani ngacmon sërish Bleonën, ja çfarë i thotë Arjan Çani vijon me "mbrapështitë" e tij me personazhë të tillë si Bleona Qerreti. Ai ka treguar një moment "të sikle
77% e zviceranëve refuzojnë shpërblimin prej 2,555 $ në muaj, por ideja ngacmon gjermanët Me shumicë të qartë votuan zviceranët të dielën, kundër të ardhurës mujore pa kushte. 78% kundër, 22% pro. Vendimi i qar
I moshuari ngacmonte seksualisht 44 vjeçaren në ashensor Një i moshuar tashmë ka rënë në prangat e bluve të Tiranës, pasi ka ngacmuar seksualisht si dhe përndjekur në mënyrë të
Ronaldo "ngacmon" një super modele daneze (FOTO LAJM) Prej një viti e gjysmë Cristiano Ronaldo është "single", dhe pas ndarjes me Irina Shayk për të ka pasur shumë zëra për l
Vajzat nga Tirana: Babi na ngacmon seksualisht Gjykata e Tiranës përfundon gjykimin e një rasti të pazakontë, ku një kryefamiljar akuzohej për dhunë në familje dhe për
26 vjeçari hyn në shtëpi dhe ngacmon seksualisht 18-vjeçaren Një 26 vjeçar është ndaluar tashmë nga policia, pasi ka ngacmuar në banesën e saj një 18 vjeçare. Falë denoncimit të bab
E akuzoi se i ngacmonte gruan, i riu i zuri pritë Shkaku i plagosjes së djeshme në Theth duket se ka qenë një sherr për xhelozi. Mësohet se i plagosuri, la Tiranën për të
Vieri ngacmon ish-gruan e Buffon-it (FOTO LAJM) Ish-sulmuesi i Interit, Cristian Vieri bëhet sërish objekt i kronikave rozë në Itali. Pas deklaratës që bëri rreth një m
Modeli ngacmon sërish: Nuk e dija që deputeteve nuk u lejohej seksi Modeli i njohur Alessio Alia vijon ende të ngacmojë pas debatit të madh që u përhap në Shqipëri për raportet që ai kisht
Ngacmonte seksualisht të miturin, arrestohet iraniani në Tiranë Një 35-vjeçar iranian këtu në Tiranë është arrestuar nga policia pasi ngacmonte seksualisht një djalë të mitur. Ngjar
Burg për shqiptarin që ngacmonte gratë teksa bënin joga Pas padisë së ngritur nga pesë femra në Itali, një shqiptar është dënuar në mungesë me 2.5 vite burg. I veshur sportiv,
E ngacmonte gazetarin gjatë transmetimit live, ja çfarë ndodh (VIDEO) Një i ri ka "dhuruar" show gjatë raportimit live të një gazetari italian nga Londra. I riu e ka ngacmuar në vazhdimës
Tiranë, vëllai ngacmon seksualisht motrën Policia e Tiranës ka ndaluar një djalë 21-vjeçar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht motrën e tij minorene. Djal
I kërkoi të mos i ngacmonte të dashurën, "rivali" e plagos me armë Plagosja e një personi në mes të Korccës ditën e djeshme, mësohet se ka ndodhur pas sherrit për një femër, ku "rivali" i
Azilkërkuesi shqiptar ngacmon seksualisht 58-vjeçaren në park Një azilkërkues shqiptar është vënë në pranga, pasi ka ngacmuar seksualisht një 58 vjeçare në park. Protagonist është bë
Tiranë, 62-vjeçari ngacmon seksualisht 30-vjeçaren Një 62-vjeçar u vu në prangat e policisë, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht fqinjën e tij 30-vjeçare. Ngjarja
I dyshuari për vrasjen e 82 vjeçarit: Se dija që më ngacmonte nënën I dyshuari për vrasjen e 82 vjeçarit, ka thënë në sallën e gjyqit se ai nuk ishte në dijeni se i ngacmonte nënën. Për rr
Zbardhet vrasja e biznesmenit 82 vjeçar, autori e vrau pasi i ngacmonte nënën Pas prangosjes së një shtetasi, akuzuar për vrasjen e biznesmenit 82 vjeçar është zbardhur edhe dëshmia tronditëse në po
Di Maria "ngacmon" Realin: 0 tituj që kur lashë Madridin Ka kaluar pak më shumë se një vit që kur Angel Di Maria kaloi nga Reali i Madridit, më pas te Mancester Junaitid dhe tas
Ja çfarë ndodh nëse ngacmoni ushtarin e Mbretëreshës (VIDEO) Nëse dëshironi që të bëni shaka me ushtarët e Mbretërisë së Bashkuar është një veprim që duhet ta mendoni 2 herë. Në