999 rezultate për

ngacmon

Maldini "ngacmon" Pirlon: I thashë se mos bëhej trajner i Juves kur drejtonte bardhezinjtë U-23 Paolo Maldini u intervistua nga Sky Sport. Drejtuesi i Milanit përfitoi nga lidhja direkte për të përshëndetur Andre
Gruaja e divorcuar denoncon komshiun: Më ngacmon seksualisht vajzën 15-vjeçare Sot në emisionin “Stop” u publikua këtë të martë një tjetër rast të abuzimit seksual me të mitur. Ngjarja ka ndodhur në
Marina nuk ja vari, Dj Snake "ngacmon" publikisht një tjetër moderatore shqiptare (FOTO LAJM) Pak ditë më parë bëri xhiron e rrjetit një koment i Dj Snake, i cili i komentoi Marina Vjollcës një emoji, që nëse do e
Nisën ta ngacmonin, kamarierja nevrikoset dhe "i jep" burrave leksion në arte marciale (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë është shënuar në Kinë. Në Kinë është shënuar një ngjarje e pazakontë. Një kamariere, ka su
53 vjeçari ngacmon s*ksualisht të miturën në Bulqizë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Bulqizë pasi një burrë ka ngacmuar seksualisht me një të vajzë të mitur. Sipas poli
Stresi më romantik se kurrë, poston foto nga koha kur ngacmonte Kejsin (FOTO LAJM) Pas shumë zërave për ndarje e bashkime, Stresi ka bërë një deklaratë "të fortë" romantike për Kejsin. Këtë herë nuk
Mariana Kondi tregon si e ngacmonte i shoqi në rini: Uaa çfarë sharre! Aktorja shumë e dashur për publikun, Mariana Kondi ishte këtë të mërkurë e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan. Gjat
Gjuzi "ngacmon" live Klodiana Shalën: Po të isha ministër, ti do lëvizje me shofer privat Deputeti opozitar Kujtim Gjuzi, komentohet shpesh për ngacmimet e batutat e tij pikante. Ai është kthyer në kryefjalë të
Nuk është Erosi, kush e mbron Oriolën nëse dikush e ngacmon (FOTO LAJM) Dy modelet e njohura, Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, kanë zbuluar prej kohësh se janë dy mikesha shumë të mira dhe
"Edhe pse po vesh ngjyrat e gabuara, pac fat", Boeteng ngacmon Vidalin (FOTO LAJM) Arthuro Vidal ka mbërritur në Milano dhe shumë shpejt pritet të zyrtarizohet te skuadra e Interit. Mesfushori do të v
"Jam i martuar", fenomeni i Instagramit shqiptar ngacmon LIVE moderatorin (VIDEO) Një ndër personazhet më të famshme në botën virtuale Kicja, ishte sot e ftuar në programin ”Abc e Mëngjesit”. Me mbi
Moderatorja shqiptare ngacmon publikisht aktorin turk? Komenti që ngjalli dyshime (FOTO LAJM) Aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Aktualisht ai lua
Denoncimi: I moshuari në Durrës ngacmon s*ksualisht vajzën me probleme mendore (VIDEO) Një denoncim i rëndë është bërë publik në mediat sociale, ku në Durrës një i moshuar kryen veprime të turpshme ndaj një
E provoi me Tayna, tani Vinicius Junior ngacmon moderatoren shqiptare (FOTO LAJM) Braziliani Viniciues vazhdon të pëlqejë vajzat shqiptare. Gea Braha u bë e njohur 5 vite më parë kur u bë pjesë e pro
Shoferi i linjës ngacmon s*ksualisht 12 vjeçaren Një 52 vjeçar nga Lushnja ka rënë në prangat e policisë për veprime të turpshme ndaj një vajze 12 vjeçare. Sipas info
Është fiksuar keq, futbollisti i njohur "ngacmon" publikisht Kejvinën (FOTO LAJM) Kejvina Kthella merr gjithmonë vëmendjen me paraqitjen e saj. Modelja e njohur është shumë aktive në rrjete sociale, ku
Ramës nuk i del inati i kërpudhës: Mos e ngacmoni se rritet Kryeministrit Edi Rama akoma nuk i ka dalë inati me protestuesit e opozitës të cilat shkatërruan një vit më parë kërpudh
Çfarë po ndodh? Ibrahimovic "ngacmon" hapur moderatoren e sportit (FOTO LAJM) "Edhe kjo stërvitje shkoi, të shijojmë këtë perëndim dhe pak relaks… përgatituni sepse pas pak e keni ju radhën!" Ka
TRONDITËSE: 48 vjeçari ngacmon seksualisht një fëmijë 5 vjeçar Një tjetër rast tronditë raportohet nga Berati. Një 48 vjeçar është arrestuar pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht n
Skandaloze! Shoqja e 15-vjeçares: Rrinte në tualet, ngacmonte dhe nënat e fëmijëve Në studion e emisionit me "Zemër të Hapur", ka folur sot shoqja e ngushtë e 15-vjeçares e cila u abuzua prej një viti se