999 rezultate për

neymarit

Pronari i PSG: Pagova klauzolën e Neymarit, ky është problemi? Pronari i Paris Saint-Germain Nasser Al-Khelaifi pohon se klubi nuk ka probleme Financial me Fair Play. PSG transferi
Barcelona si zëvendësues të Neymarit, zgjedh fansin e Realit të Madridit I përzgjedhuri i Barcelonës për të zëvendësuar yllin e larguar, Neymar, është Ousmane Dembélé. Braziliani është transfer
Barcelona vendos të heshtë për vendimin e La Ligas për klauzolën e Neymarit Barcelona thotë se është duke pritur për të parë se si zhvillohet situata e Neymarit. Liga spanjolle nuk pranoi page
Përplasja e La Ligas me Ligue 1 për klauzolën e Neymarit, po UEFA nga anon? Transferimi rekord botëror i Neymar nga Barcelona në Paris Saint-Germain ka pësuar një goditje pasi La Liga refuzon të p
Ibrahimoviç ironizon me nënshkrimin e Neymarit nga PSG Zlatan Ibrahimovic ka folur për transferimin e Neymar tek PSG. Suedezi ka ironizuar me talentin e brazilianit duke e kra
Analizë/ Çfarë ka humbur Barcelona pas largimit të Neymarit... Nga pikëpamja futbollistike, largimi i Neymar duhet të konsiderohet si një humbje e madhe për Barcelonën në veçanti dhe
Inter fillon të përfitojë nga blerja e Neymarit, zbulojeni skemën zikaltër Interi po kërkon të nënshkruajë me Julian Draxler, sipas raportimeve të Corriere dello Sport. Gjermani ishte lojtari
Ronaldinho i sugjeron Barcelonës zëvendësuesin e Neymarit Legjenda braziliane Ronaldinho beson se ylli i Liverpoolit, Philippe Countinho, do mund të kalojë në Barcelonë. Ronal
Zbuloni ndeshjen e parë të Neymarit me PSG Paris Saint-Germain po shpreson të nxitojë plotësimin e dokumenteve dhe të kërkojë që Neymar të debutojë për klubin në n
Jeta franceze e Neymarit, as që imagjinohet nga njerëzit e thjeshtë Kontrata e Neymar me PSG ka shifra nuk mund të imagjinohen nga njerëzit e thjeshtë. Braziliani do të fitojë 150 mili
Çfarë është Messi para Neymarit? E thotë Laporta Ish-presidenti i Barcelonës, Joan Laporta, e përshkruan yllin Lionel Messi si “një dhuratë e rënë nga parajsa”. Ai beson
Prekëse/ Messi i uron fat Neymarit në aventurën e re Nëpërmjet Instagram personal, Lionel Messi uron Neymarin me një mesazh. Argjentinasi është i vetëdijshëm që brazilian
Juventus çlirohet, Barcelona vendos për zëvendësuesin e Neymarit Barcelona do të tentojë për talentin e Borussia Dortmund Ousmane Dembele tani që Neymar vendosi të bashkohet me Paris Sa
Zbuloni deklaratën e plotë të Barcelonës, për kërkesën e Neymarit për tu larguar Ja deklarata e plotë nga Barcelona, ​​pasi klubi konfirmon që Neymar dëshiron të largohet: "Lojtari Neyma
UEFA kundër La Ligas, i jep dritën jeshile largimit të Neymarit Burimet e UEFA-s i kanë thënë Sky Sports Neës se klauzola e lirimit të Neymar nuk mund të bllokohet nga La Liga. Arsy
Barcelona nuk po punon më për mbajtjen e Neymarit, por për zëvendësuesit Udhëheqësit e Barcelonës janë të qartë se ata duhet të veprojnë shpejt dhe me vendosmëri sapo të konfirmohet transferimi
Barcelona dëshiron t'ia nxjerrë me të njëjtën modhedhë inatin PSG-së Barcelona nuk dëshiron të shikojë se si PSG kontakton dhe merr Neymarin nga ata. Katalanasit sipas Marcas, janë të ve
Dani Alves i sugjeron Neymarit ç'të bëjë Braziliani i krahut të djathtë Dani Alves ka folur për të ardhmene bashkëkombasit Neymar. Ai e ka fruar atë publikisht t
Mësohet dita e zyrtarizimit të Neymarit te PSG Saga për transferimin e Neymarit te PSG, po shkon drejtë fundit. Sipas medieve në Francë, PSG nesër do ta zyrtarizojë
Barcelona gjen më në fund zëvendësuesin e Neymarit Ylli brazilian, Neymar pritet të largohet gjatë kësaj vere nga Barcelona për të kaluar në PSG. Ylli i Liverpoolit, Ph