999 rezultate për

neymarit

Parisi po i nxjerr milionat e Neymarit, për ta parë kundër Bayernit duhet të blesh biletë deri në 1500 euro Pasi tashëm ka publikuar çmimet për biletat e ndeshjes me Bayern Munich për Ligën e Kampionëve. Vlen të përmendet fak
Shitja e Neymarit "sëmur" dhe Interin Interi pa sesi Barcelona dorëzohej për të lëshuar Neymarin të largohej drejt PSG-së. Si pasojë zikaltërit po i frikësohe
Barcelona falë Neymarit shpenzon dhe i teprojnë miliona Është me të vërtetë një gjë e mirë për çdo klub të madh që të operojë në merkaton e transferimeve. Duke paguar 196 m
Dembele tregon ndryshimin midis tij dhe Neymarit Tami Dembele do të jetë i gatshëm për të luajur me Barcelonën. Sot francezi mbylli me sukses prezantimin e tij brenda në
Kush është lojtari ideal për ta zëvendësuar Neymarin? Barcelona tashmë ka transferuar zëvendësuesin e Neymarit. Ai është sulmuesi i Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, i ci
Tifozët e Barcelonës u gëzuan me rikthimin e Neymarit, por ai erdhi për betejë Të martën në mbrëmje, Neymar Jr dhe avokatët e tij lëshuan një deklaratë të përbashkët në të cilën ata pohojnë se do të
Maradona zbulon problemin e Barcelonës, nuk është mungesa e Neymarit Legjenda argjentinase Maradona ka shpjeguar në një intervistë se kush është problemi i vuajtjeve të Barcelonë ndaj Reali
Frika e PSG-së, afron sërish Realin tek Mbappe Shpresat e Real Madridit për nënshkrimin e Kylian Mbappe janë ringjallur. Ata kanë marrë një shtysë me Paris Saint-G
Navas e di se nuk është lehtësuar nga largimi i Neymarit, pasi mbetet akoma Barcë Navas ka folur për mediat në vigjilje të super sfidës së El Clasicos. Portieri nga Costa Rika ka shprehur bindjen e tij
Xavi: Barca nuk e priste që diksuh të paguante klauzolën e Neymarit Xavi pranon habinë e tij në dëshirën e brazilianit për tëu larguar nga Barcelona. Neymarin së shpejti do të debutojë me
Barcelona i nis ultimatum PSG-së: Nis 222 milionshin e Neymarit Barcelona nuk ka më ndërmend të presë tekat e PSG për të dorëzuar 222 milionshin e Neymarit. Katalanasit janë në gjen
Reali trembet nga shitja e Neymarit, bën gati dokumentat e reja të lojtarit Neymar iku, iku për një shifër astronomike në drejtim të PSG. Por Neymar nuk mbylli vetëm një rekord por mesa duket p
Zëdhënësi i Barcelonës: Neymar nuk na pyeti për t'u larguar dhe tani vjen e kërkon 26 mln euro Bonusi prej 26 milionë eurosh e përcaktuar në zgjatjen përfundimtare të kontratës së Barcelonës me Neymarin duhet t'i në
Mbappen tek PSG po e konfirmojnë të gjithë Kylian Mbappe ka zgjedhur për tu bashkaur me PSG. Lajmi, i dhënë nga TF1 Telefoot, bëri bujë dhe në mediat spanjolle.
Çdo brazilian që pyet është i kënaqur me largimin e Neymarit, madje edhe Ronaldinho Pas kalimit rekord të Neymar në Paris Saint-Germain, legjenda e klubit të Barcelonës, Ronaldinho ka ndarë pikëpamjen e t
Draxler i gatshëm për sfidën deçizive të karrierës Draxler nuk do të largohet nga PSG. Draxler u bashkua në merkaton e dimrit për 40 milionë euro. Pavarësisht arritjes
Babai i Neymarit akuzon Barcelonën, por nxjerr bllof djalin e tij Në një intervistë për “Cadena Ser”, babai i Neymar ka folur për vendimin për t’u larguar nga Barcelona të djali të tij N
Barca milionat e Neymarit fillon ti shpenzojë fillimisht nga mbrojtja Shporta është plot te Barcelona. Me shitjen e Neymar-it, klubi katalanas ka 222 milionë euro për të shpenzuar në merkato
Shifër e çmendur për bluzen e Neymarit, tifozët nuk kursehen Ditën e sotme u shpalos dhe bluza e Neymarit para tifozëëve. Nxjerrja e saj në Parc des Princes u vonua për 25 minuta
Tifozët katalanas "vendosin" për zëvendësuesin e Neymarit Në një sondazh të kryer nga mediat katalanase, një pjesë e madhe e tiozëve blaugranas kanë votuar duke zgjedhur preferen