999 rezultate për

neymarit

Gati për një tjetër lamtumirë, Cana do të shkelmojë topin e fundit para syve të Neymarit Kampionati francez do të kulmojë në mbrëmje me supersfidën e javës së 10-të mes Marsejës dhe PSG-së. E quajtur ndryshe “
Zyrtare! Neymari nuk do të luajë ndaj Montpellier PSG-ja ka zbuluar listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen me Montpellier ku do të mungojë 222 milionëshi, Neymar. Fi
“Dani Alves është lavirja e Neymarit” Ish sulmuesi i Atletico Madridit, Diego Forlan, ka akuzuar rëndë Neymarin për situatën e fundit te PSG. Neymar dhe sh
L’Equipe: Neymar dhe Cavani janë përplasur në dhomat e zhveshjes, Silva ka qetësuar situatën Zënkat në fushë në mes Neymarit dhe Edison Cavanit në derbin ndaj Lyonit vazhdon të jetë kryefjala e mediave evropiane.
Zëvendësuesi i Neymarit përfundon në Finlandë Ousman Dembele u transferua në Spanjë si lojtari që do të zëvendësonte brazilian Nejmar, të transferuar te PSG. Por një
PSG thyen rekordet e veta, 8 milionë euro nga fanellat e Neymarit brenda muajit, por ka një problem... Shitjet rekord në dyqanin e klubit të PSG-së mund të sjellin mangësi në treg për fanellën e Nejmar. Klubi ka marrë një s
"Përçahet" PSG, Dani Alves nuk e lejon Cavanin të godasë penalltinë Super sfida mes Paris Saint Germainit dhe Lyonit prodhoi shumë skena interesante. Një nga ato që vazhdon të komentohe
Pas Marcelos dhe Isco rinovon me Realin, klauzola 3-fishin e Neymarit Real Madridi rinovimit të kontratës me mbrojtësin e majtë brazilian, Marcelo, i cili nënshkroi deri në vitin 2022,ka rin
Parisi po i nxjerr milionat e Neymarit, për ta parë kundër Bayernit duhet të blesh biletë deri në 1500 euro Pasi tashëm ka publikuar çmimet për biletat e ndeshjes me Bayern Munich për Ligën e Kampionëve. Vlen të përmendet fak
Shitja e Neymarit "sëmur" dhe Interin Interi pa sesi Barcelona dorëzohej për të lëshuar Neymarin të largohej drejt PSG-së. Si pasojë zikaltërit po i frikësohe
Barcelona falë Neymarit shpenzon dhe i teprojnë miliona Është me të vërtetë një gjë e mirë për çdo klub të madh që të operojë në merkaton e transferimeve. Duke paguar 196 m
Dembele tregon ndryshimin midis tij dhe Neymarit Tami Dembele do të jetë i gatshëm për të luajur me Barcelonën. Sot francezi mbylli me sukses prezantimin e tij brenda në
Kush është lojtari ideal për ta zëvendësuar Neymarin? Barcelona tashmë ka transferuar zëvendësuesin e Neymarit. Ai është sulmuesi i Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, i ci
Tifozët e Barcelonës u gëzuan me rikthimin e Neymarit, por ai erdhi për betejë Të martën në mbrëmje, Neymar Jr dhe avokatët e tij lëshuan një deklaratë të përbashkët në të cilën ata pohojnë se do të
Maradona zbulon problemin e Barcelonës, nuk është mungesa e Neymarit Legjenda argjentinase Maradona ka shpjeguar në një intervistë se kush është problemi i vuajtjeve të Barcelonë ndaj Reali
Frika e PSG-së, afron sërish Realin tek Mbappe Shpresat e Real Madridit për nënshkrimin e Kylian Mbappe janë ringjallur. Ata kanë marrë një shtysë me Paris Saint-G
Navas e di se nuk është lehtësuar nga largimi i Neymarit, pasi mbetet akoma Barcë Navas ka folur për mediat në vigjilje të super sfidës së El Clasicos. Portieri nga Costa Rika ka shprehur bindjen e tij
Xavi: Barca nuk e priste që diksuh të paguante klauzolën e Neymarit Xavi pranon habinë e tij në dëshirën e brazilianit për tëu larguar nga Barcelona. Neymarin së shpejti do të debutojë me
Barcelona i nis ultimatum PSG-së: Nis 222 milionshin e Neymarit Barcelona nuk ka më ndërmend të presë tekat e PSG për të dorëzuar 222 milionshin e Neymarit. Katalanasit janë në gjen
Reali trembet nga shitja e Neymarit, bën gati dokumentat e reja të lojtarit Neymar iku, iku për një shifër astronomike në drejtim të PSG. Por Neymar nuk mbylli vetëm një rekord por mesa duket p