999 rezultate për

neymarit

Tifozët e Bayernit hedhin para fallco dhe ofendime drejt Neymarit: E prishe futbollin! Tifozët e Bayern Munichut protestuan duke hedhur euro false në drejtim të fushës. Kësaj radhe Neymari ishte synimi i
Alessandra Ambrossio zgjedh mes Neymarit dhe Ronaldos (FOTO LAJM) Modelja italiane e Victoria’s Secret ka rrëfyer në një intervistë se është shumë e apasionuar pas futbollit dhe se ka sh
Babai i Neymarit del hapur: Nuk ia mbyllim derën kalimit tek Reali i Madridit Në fillim të këtij muaji, mediat spanjolle kanë nisur të flasin për një pakt mes presidentit të Realit, Florentino Perez
Tebas: La Liga do të padisë PSG në EU për blerjen e Neymarit Presidenti i La Ligas, Javier Tebas ka konfirmuar se do të padisë Paris Saint-Germain në Bashkimin Evropian nëse UEFA nu
Babai i Neymarit nuk e mohon largimin e djalit të tij nga PSG Babai i Neymar, i njohur si Neymar Santos Sr, në një intervistë të dhënë për Fox Sports, nuk e ka mbyllur derën e një lë
Spekulimet për largim ushtrojnë presion tek PSG, Neymarit i dhurohet goditja e penalltive Neymar do të jetë goditësi i penalltive te Paris Saint-Germain, sipas supozimeve të rivalit të tij, Edinson Cavani. Ë
Messi dhe Suarez të shokuar me spekullimet që e lidhin Neymarin me Realin Në javët e fundit ka pasur shumë thashetheme rreth të ardhmes së yllit brazilian, Neymar, i cili thuhet se nuk ndihet i
Çmendet Presidenti i Tottenhamit, vlera e Ericsenit kalon atë të Neymarit Ka mjaftuar një tripletë, në ndeshjen deçizive me Irlandën, që danezi Eriksen të kthehet në njeriun e momentit. Mesfusho
Cantona habitet me transferimin e Neymarit tek PSG: Për t'u ndeshur me Guingampin shkoi? Eric Cantona ka kritikuar transferimin e Neymarit tek PSG, duke thënë se Ligue 1 nuk është vizioni i tij i pasionit dhe
"Tradhtia" më e madhe në histori drejt mbylljes, Reali ka gati klauzolën e Neymarit PSG mund ta humb Neymarin në të njëjtën mënyrë se si e ka blerë. Parisienët kanë paguar 222 milionë euro që ta marrin
Perez jep sinjalin e blerjes së Neymarit? Do bëjmë blerje 200 milionshe Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez, ka deklaruar sot për të përditshmen “Marca” se nuk do të qëndrojë duarkryq.
Barcelona merr mësim nga shitja e Neymarit, ja sa shkon klauzola e rinovimit me mesfushorin Barcelona ka filluar negociatatme Sergio Roberton për rinovimin e kontratës. Katalanasit po mendojnë një rinovim me n
Jordi Alba i kënaqur me largimin e Neymarit Jordi Alba, në një intervstë të gjatë dhënë për “El Mundo Deportivon” befasoi teksa u shpreh se te Barcelona ka shumë lo
Marcelo bën rolin e drejtorit sportiv për transferimin e Neymarit Mbrojtësi brazilian, Marcelo është duke punuar si ndërmjetës për të ndihmuar negociatat me yllin e PSG-së, Neymar për tu
Alvaro Morata jep sinjalin e kalimit të Neymarit tek Reali Sipas sulmuesit të Chelseat, Alvaro Morata, ylli i Paris Saint-Germain, Neymar mund të bashkohet me Real Madridin, por d
Messi i heq fanellën brazilianit nga hoteli i tij (FOTO LAJM) Lionel Messi i është “hakmarrë” ish-shokut të skuadrës, Neymarit. Pas transferimit të yllit brazilian te PSG-ja, fane
Blindimi i Dybalas vjen me një klauzolë më të madhe se ajo e Neymarit Mediat spanjolle janë të bindura se Paulo Dybala do të mbetet thjeshtë një ëndërr për Realin Madridit dhe Barcelonën.
Zbulohet arsyeja e debatit midis Neymarit dhe trajnerit Emery Zbulohet arsyeja e prishjes së marrëdhënieve mes Neymar dhe trajnerit të PSG Unay Emery. Sipas informacioneve që vij
Merret vendimi për pezullimin e Neymarit, ja sa ndeshje do të mungojë braziliani Sulmuesi brazilian i Paris Saint-Germainit, Neymar do të shërbejë një ndalim prej një loje pas kartonit të tij të kuqe k
Privilegjet speciale të Neymarit bëjnë nervoz lojtarët e PSG-së Lajmin e publikon gazetat e njohur franceze La Parisien, që e lidh edhe me fakte. Privilegjet e tij përfshijnë dy fiz