999 rezultate për

neymarit

Messi nuk dëshiron rikthimin e Neymarit në Barcelonë Kapiteni i Barcelonës, Leo Messi nuk do të ishte i lumtur me kthimin e Neymarit. Real Madridi dhe Barcelona është rap
PSG konfirmon dëmtimin e Neymarit dhe Mbappes Paris Saint-Germain ka konfirmuar se Neymar dhe Kylian Mbappe do ti bëhen teste të mëtejshme mjekësore para ndeshjes së
Mbappe tregon bisedën me Neymarin në WhatsApp rreth duelit me Cavanin Një nga temat më të përfolura në ditët e fundit në futboll ishte ndërhyrja e Edinson Cavanit ndaj Neymarit gjatë miqësor
Mbappe tregon lojtarin ideal Sulmuesi i skuadrës së Paris Saint Germain, Kylian Mbappe ka zbuluar lojtarin ideal duke i kombinuar aftësitë e futbolli
PSG gjen zëvendësuesin e Neymarit Klubi francez është duke menduar për lojtarët që mund të jenë pasues të Neymar. Futbollisti brazilian i PSG, pritet
Barcelona reagon për një transferim të mundshëm të Neymarit Zëvendës-presidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka thënë se Barcelona nuk e ka ndërmend ta rikthejë sulmuesin e PSG, Ne
E dashura e Neymarit çmend fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Neymar derdh djersë në fushë kurse e dashura e tij Bruna Marquezine relaksohet në bregdet. Modelja dhe aktorja brazilia
Kjo është shifra që PSG kërkon për largimin e Neymarit PSG do të lejojë superyullin Neymar që të largohet verën e ardhshme. Siç raporton Cadena Ser, lojtari do të jetë i li
Neymarit i mungon Messi, braziliani dëshiron të kthehet te Barcelona Sipas Mundo Deportivo, Neymar po dëshiron të kthehet në Barcelonë një vit pasi i la gjigandët katallan për PSG. Nëse
Francezët shpërthejnë me kritika kundër Neymarit Lojtari që është vënë më së shumti në kritika pas humbjes se Paris Saint-Germain ndaj Liverpoolit është Neymar. Anali
Tuchel i ruan energjitë Neymarit, e do gati për ndeshjen kundër Liverpoolit Trajneri gjerman ka thënë të kuptohet se braziliani mund të pushohoj për ndeshjen e së premtes në Ligue 1, ku PSG përbal
Ish e dashura e Neymarit tërbon fansat me fotot e saj provokuese (FOTO LAJM) Soraja Vuçeliç nuk di të ndalet me fotot e saj provokuese në rrejtet sociale. Modelja seksi nga Serbia, që në të shk
Rivaldo zbardh dëshirën e madhe të Neymarit Legjenda e futbollit brazilian dhe ish-lojtari i Barcelonës, Rivaldo, është i sigurt se Neymari do të luajë herët apo vo
Van Basten për simulimet e Neymarit: Duhet të sillet si lojtar jo si aktor Simulimet dhe hedhjet e Neymarit janë bërë objekt bisede në të gjithë botën, dhe një koment për brazilianin nuk mund të
Rrokullisja e Neymarit bëhet sport në Meksikë (VIDEO) otërorët kanë pasur gjithmonë si tipar dallues gjestet teknike të kampionëve të mëdhenj që kanë luajtur në arenën më të
"Numri 1" për faulle, zbulohet kohëqëndrimi shtrirë i Neymarit në Botëror Neymar njohet si një lojtarë mjaftë "delikat" që rrëzohet thuajse pa e prekur fare, dhe kjo lojë e tij shpesh hërë është
Trajneri i Brazilit flet për dëmtimin e Neymarit Trajneri i Brazilit, Tite ka thënë se nëse Neymar do të ishte dëmtuar atëherë nuk do të vihet në rrezik për të luajtur n
Alternativat e Real Madridit nëse dështon blerja e Neymarit Mohamed Salah dhe Eden Hazard janë alternativat e mundshme të Real Madridit, nëse dështon blerja e Neymarit nga PSG.
Modric fton Neymarin në Real Madrid (VIDEO) “Të presim...”, këto ishin fjalët të Modricit drejtuar Neymarit, pas miqësores mes Brazilit e Kroacisë. Pas miqësores
Pogba dhe Sanchez i dërgojnë mesazhe Neymarit për t'u transferuar tek Manchester United Sipas Don Balon, Paul Pogba dhe Alexis Sanchez i kanë dërguar mesazh superyllit të Paris Saint-Germainit në përpjekje pë