999 rezultate për

neymari

Frika bën të vetën, El Khelaifi takohet me Neymarin Presioni dhe frika bëjnë të vetën. Sot presidenti i PSG, Nasser al Khelaifi dhe drejtor sportiv, Henrique Antero kanë ta
Coutinho injoron rikthimin e Neymarit tek Barcelona Me paratë e Neymarit u ble Coutinho, por sa shumë pëlqehej që kjo dyshe të bashkohej në Camp Nou. Gjërat nuk ndodhën ash
Drejtorit sportiv i PSG-së del hapur: Nuk mund ta garantoj qëndrimin e Neymarit Gazeta franceze "L'Equipe" zbuloi se ka pasur një takim mes Antero Henriques, drejtorit sportiv të PSG dhe agjentit të N
Rakitic flet për rikthimin e Neymarit, ja si e pret Ivan Rakitiç pas fitores kundër Malagas preku "plagët" e vjetra të Barcelonës, duke thënë se do t'ia hapte derën në çdo
Zidane paralajmëron blerjen e Neymarit: Së shpejti një lojtar do të kushtojë 400 mln euro Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka komentuar çmimin rreth 400 milionë që mediat franceze po raportojnë se kër
Tifozët e Realit nuk e duan Neymarin në "Santiago Bernabeu" (FOTO LAJM) Tifozët e Real Madridit kanë votuar kundër transferimit të Neymarit në “Santiago Bernabeu” për sezonin e ardhshëm. El
Federata e Futbollit të Brazilit: Neymar u operua e sukses Federata e Futbollit e Brazilit (FFB) ka njoftuar sot se operacioni në këmbën e djathtë të Neymarit ka kaluar me sukses.
U lumturuan me dëmtimin e Neymarit, tani Reali duhet t'i bëjë llogaritë pa Kroos dhe Modriç Luka Modricit dhe Toni Kroosit nuk ishin të pranishëm në qendrën stërvitore Valdebebas madrilenë u stervitën para ndeshj
Doktorri i cili do të operojë Neymarin shpjegon situatën: 2 muaj mungesë janë pak Operacioni i futbollistit më të shtrenjtë në botë, Neymar do të ndodhë të shtunën në Belo Horizonte në spitalin Marte De
El Khelaifi se prish terezinë edhe pse Neymar do tu mungojë ndaj Realit, ja çfarë thotë ai Për “Goal.com”, El Khelaifi beson se klubi i tij do të kualifikohet në gjysmëfinale të Champions Leagues edhe pa Neymari
PSG konfirmon operacionin e Neymarit, braziliani motivon shokët për Realin: Kalojeni atë murë PSG ka bërë të ditur se është vendosur që Neymar të operohet, por akoma nuk e kanë bërë publike kohëzgjatjen e mungesës
Emeryn e zë halli, pas Neymarit e konfirmon dhe dëmtimin e yllit tjetër Neymar, Marquinho dhe portierit Areola janë aktualisht lojtarët e dëmtuar të PSG-së në vigjilje të ndshjes së dytë me Re
PSG me komunikatë zyrtare për dëmtimin e Neymarit Të dielën në mbrëmje PSG mposhti me rezultatin 3-0 Marseillen, por fitorja u shpërblye me një dëmtim shumë të rëndë, pas
Tashmë zyrtarizohet mungesa e gjatë e Neymarit, ja sa do qëndrojë ai jashtë fushave Tashmë është një lajm zyrtar, Unai Emery duhet t’i bëjë llogaritë pa praninë e Neymar për të paktën 6 deri në 8 javë.
Babai i Neymarit shuan kuriozitetin: Ja sa do të mungojë im bir Neymar do të mungojë në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit të vlefshme për Champions League. Këtë e ka vërtetuar dhe
Me shumë gjasa ky do të jetë zëvendësuesi i Neymarit ndaj Real Madridit Trajnerit Unai Emery duhet të luajë pa sulmuesin Neymar në ndeshjen e kthimit ndaj Real Madridit në UEFA Champions Leagu
Mbrojtësi i Marseilles: Neymari e kërkoi vetë dëmtimin Mbrojtësi i Marseille, Jordan Amavi thotë se Neymar gjatë tërë ndeshjes kërkonte probleme dhe në fundi korri atë që kish
Neymar operohet dhe humbet Botërorin? Ja çfarë thotë Emery Para pak minutash e përditshmja spanjolle “Marca” raportoi për një operacion të mundshëm të Neymarit duke vënë në diskut
Tashmë zyrtare, Neymar humbet sfidën e dytë me Realin Klubi parizien me anë të një komunikate në orët e vona të së hënës ka konfirmuar lëndimin e Neymarit. Në këtë komunik
Frika për Neymarin, reagon trajneri i PSG Dëmtimi i Neymar në ndeshjen kundër Marsejës i ka shqetësuar të gjithë tek PSG. I pyetur për gjendjen e lojtarit dhe