999 rezultate për

neymari

Çmendet United për Neymarin, shifrës rekord i shtojnë dhe Pogban Sipas mediumit spanjoll Diario Gol, në garë për Neymarin kanë hyrë edhe Manchester United, me trajnerin Jose Mourinho, i
Florentino Perez kontakton me agjentin e Neymarit Ardhja e Neymar në Real Madrid po bëhet gjithnjë e më afër. Presidenti i Real Madridit, Florentino Pérez, ka pasur disa
Iniesta: Nuk do të befasohesha nëse Neymari shkon në Real Madrid Kapiteni i Barcelonës Andres Iniesta beson se sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar ka shumë gjasa të bashkohet me Real
Florentino Perez sqaron gjithçka për një trasnferim të mundshën të Neymarit në Madrid President i Real Madridit, Florentino Perez foli para mediave sonte në Darkën e Pirateve të organizuar nga ish-lojtari L
Doktori brazilian konfirmon se kur do të kthehet Neymari Pas një dëmtimi të tmerrshëm që pësoi kundër Marseilles, mjeku i ekipit kombëtar të Brazilit ka dhënë një përditësim mbi
Drogba inspiron Neymarin për fitimin e "Topit të Artë" Neymari ka gjithçka që i duhet për ta fituar Topin e Artë në Paris, sipas legjendës së Chelseat, Didier Drogba. Fitue
Paris i del hapur Realit: Lejojmë të vijë Neymari nëse ju lironi këtë PSG mund të heqë lehtësisht dorë nga Neymar, por me një kusht për madrilenët. Ata duan që madrilenët nëse duan brazi
Marco Verratti lavdëron shumë Neymarin Marco Verratti e vlerëson shumë bashkëlojtarin e tij, Neymar Jr. Ai beson se Paris Saint Germaini u eliminua nga Real Ma
"Luftës" për Neymarin i bashkohet edhe gjiganti anglez "Luftës" për Neymarin i bashkohet edhe Manchester United. Dëntimi i yllit të PSG dhe largimi për disa kohë nga fusha
Ish e dashura e Neymarit bombardon Instagramin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Modelja e njohur serbe, Soraja Vucelic vijon të mahnitë në rrjetet sociale, me fotot "hot" që poston profilin e saj.
Emery u thotë gazetarëve të pyesin Perezin për të ardhmen e Neymarit Edhe pse pa Champions, Emery vazhdon të besojë se Neymari është pjesë e super projektit të PSG-së që një ditë do të arri
Neymar apo Griezmann, kë zgjedh Carvajal Dani Carvajal do të donte më shumë të shijonte talentin e Neymarit duke qenë në një skuadër se sa t'a kishte atë kundërs
Casemiro i shkel syrin Neymarit: Shkon shumë me Ronaldon Casemiro mendon se Neymar do të gëzonte një miqësi të mirë me yllin e Madridit, Ronaldon, teksa beson se bashkëlojtari i
Perez takon babain e Neymarit për të mbyllur llogaritë e fundit Sipas ueb faqes braziliane UOL, bën të ditur se ka pasur një takim mes babait të lojtarit dhje presidentit të Los Blanco
Emery qetëson tifozët për të ardhmen e Neymarit Emery është vetë në fije të perit por nga ana tjetër mendon sërish për qetësimin e tifozëve në lidhje me të ardhmen e Ne
Babai i Neymarit shuan zërat: Ai ka të ardhme tek PSG Babai i Neymarit ka shuar zërat se djali i tij do të largohet gjatë verës së ardhshme nga PSG për të kaluar tek skuadra
Zbulohet arsyeja se pse presidenti i PSG ka shkuar në Brazil për t'i qëndruar afër Neymarit Detajet e vizitës së presidentit të PSG, Al-Khelaifi në Brazil, ku ai është planifikuar të kalojë dy ditë me Neymar dhe
Coutinho do e mirëpriste Neymarin përsëri në Barcelonë Philippe Coutinho tha se do të ishte "mbresëlënese" që Neymar të kthehej në Barcelonë pas spekulimeve rreth një kthimi t
Barcelona i mbyll derën e rikthimit Neymarit Pak ditë më parë u raportua nga Mundo Deportivo se Neymar kishte telefonuar në Barcelonë për të pyetur rreth mundësisë s
"Nike" i shtrin dorën Realit, e gatshme të paguajë një pjesë për transferimin e Neymarit Neymar para Kampionatit Botëror mund të bëhet i Realit të Madridit. Këtë herë është e përditshmja spanjolle “AS”, e cila