999 rezultate për

neymari

Neymar është në kontakte të vazhdueshme me Realin Neymar nga dita në ditë Neymari shikohet edhe më pranë Realit. Ditën e sotme “AS” raporton se Neymari është në kontak
Legjenda gjermane shtyn Neymarin drejt Realit: Do gjesh atë që të mungon Legjenda gjermane e futbollit, Paul Breitner, mendon se Neymar do të jetë i mirëpritur tek Reali Madrid sezonin e ardhs
Ish-lojtari i Barcelonës: Nuk do të befasohesha aspak nëse Neymari transferohet tek Reali Ish mesfushori i Barcelonës, Edmilson, ka thënë se nuk do të befasohej aspak nëse Neymari largohet nga Paris Saint-Germa
Tifozët e PSG-së rebelohen kundër Neymarit: Trego respekt për klubin tonë Drejtues të grupimit ultras të PSG kanë dërguar një mesazh shumë të ashpër kundër “yllit” brazilian Neymar. Kohët e fund
UEFA mund ta detyrojë PSG ta shesë Neymarin tek Reali Neymar tani dihet që është një dëshirë e madhe e Realit të Madridit. Madje ai dhe mund tu bashkohet atyre që në këtë ver
Vinicius Jr ëndërron të luajë me Neymarin në Madrid Vinicius Junior në verë do të bëhet një lojtar i Realit të Madridit dhe si ëndërr ka që Neymar ti bashkohet në “Santiago
Legjenda e Realit pëlqen Neymarin, por jo Lewandowskin Ish-mesfushori i Realit, Guti do ta dëshironte Neymarin në Madrid me kusht që largimi i Ronaldo mos largohet. Ai gjithas
Ronaldo dëshiron Salahun para Neymarit në Madrid Cristano Ronaldo dëshiron të luaj në "Santiago Bernabeu" me Mohamed Salah para yllit brazilian, Neymar Jr. Ronaldo pr
Salah dhe Firmino kapin shifrat e Messit dhe Neymarit që kishin bër para 3 vitesh Mohamed Salah dhe Roberto Firmino kanë barazuar shifrat e frikshme të Messit dhe Neymarit që kanë bërë para tri vitesh m
Reali është gati, zbulohet klauzola që lejon largimin e Neymarit nga PSG-ja Mediat spanjolle kanë zbuluar se ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, ka një klauzolë largimi nga skuadra nga Ligue 1.
Pogba plus qindra miliona për Neymarin Manchester United e deshiron me patjetër një yllë të klasit më të lartë botëror që ti tërheqë në Ligën e Kampionëve. Pas
Mourinho ka gati dy yje plus 58 mln euro për Neymarin Jose Mourinho dëshiron ta ketë në ekip brazilianin Neymar nëse gjiganti francez do të pëlqente transferimin e dyshes së
Dy klubet nga Manchesteri hidhen në sulm për Neymarin Neymar dëshiron të largohet nga Paris Saint-Germain në verë dhe do të konsiderojë të gjitha ofertat që do i vijnë. Re
"Neymari mund të transferohet tek Reali" Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti beson se Neymari do t’i bashkohet Realit nëse braziliani dëshiron dhe se nuk do të
Perez vazhdo të ëndërrosh, Neymari iu përgjigjet spekullimeve Neymar nuk ak dyshime për të ardhmen, ai ndihet i lumtur me klubin e Paris saint Germain dhe nuk i interesojnë spekullim
Reali në hall, të blejë Neymarin dhe të shesë talentin apo të kundërtën Nënshkrimi i bujshëm i Realit me Neymarin nuk do të kishte vetëm anët pozitive. Pasi sipas “Don Balon”, Asensio i ka
Vincius Junior: Nuk dua të jem si Neymari Futbollisti i Real Madridit, Vinicius Junior, nuk dëshiron të jetë si Neymari dhe dëshiron të krijojë trashëgiminë e tij
Roberto Carlos flet për dëmtimin e Neymarit, dhe i uron shërim të shpejtë Ish-lojtari i Real Madridit, Roberto Carlos, ka analizuar në gazetët franceze, "France Football" për ekipin kombëtar të
Perez nuk dorëzohet, ofron "magjistarin" e Realit në marveshjen për Neymarin Sipas Don Balon, Perez dëshiron të ulë shifrën e marrëveshjes duke tentuar përfshirjen e Gareth Bale në ofertën e tyre,
Pastore i cilëson lojëra mediatike spekullimet rreth largimit të Neymarit Bashkëlojtari i Neymarit tek PSG, Javier Pastore,mendon se spekullimet për transferimin e brazilianit tek Reali janë loj