999 rezultate për

neymari

Çmendet Real Madridi, ofron 310 milionë euro për Neymarin Reali i Mardidit duket se ka bërë një ofertë zyrtare për të shumë folurin Neymar, në merkaton e verës. Është TVE në S
Kapiteni i Brazilit: Neymari më ofendoi Kapiteni i Brazilit, Thiago Silva, është i zemëruar me bashkëlojtarin e vet, Neymarin, i cili e kishte ofenduar gjatë fi
Trajneri i Brazilit flet për dëmtimin e Neymarit Trajneri i Brazilit, Tite ka thënë se nëse Neymar do të ishte dëmtuar atëherë nuk do të vihet në rrezik për të luajtur n
Lajm i mirë nga Neymari për tifozët e Brazilit Neymar është kthyer në stërvitje me Brazilin duke ccliruar kështu tifozët. Ai pësoi një dëmtim gjatë barazimit 1-1 k
Pas dëmtimit, Brazili merr lajmin katastrofë për Neymarin Neymar ka pësuar një dëmtim tjetër në këmbën e djathtë, pikërisht në vendin ku është lënduar edhe gjatë sezonin për të m
Alarm tek Brazili, Behrami e sakatoi Neymarin Shkelmat e marra nga futbollistë e Zvicrës duket se kanë bërë punën e tyre, pasi braziliani Neymar ka hyrë thuajse i për
Eric Cantona tallet keq me Neymarin Eric Cantona njihet për karakterin e tij dhe batutat e pafundme që ka në bagazhin e tij. Edhe si lojtar francezi ka
Nuk ndodhte që prej 1998, Behrami rrezikon të "djegë" Neymarin Neymar pati një natë të vështirë mbrëmë duke pësuar plot 10 faulle, shumica dërrmuese prej Valon Behramit. Ky rekord
Xhaka rikujton përballjen e parë me Neymarin: Sa e prekja rrëzohej direkt Përballja e parë e Granit Xhakës me Neymarin ishte e lehtë por e paharrueshme. Zvicra e kishte të sigurt kalimin në
Trajneri i Brazilit: Neymari nuk është në formën e tij të mirë Trajneri i Brazilit ka dalë i karikuar përpara mediave, por me deklaratën e tij alarmon të gjithë tifozët. 57-vjeçari pr
Alternativat e Real Madridit nëse dështon blerja e Neymarit Mohamed Salah dhe Eden Hazard janë alternativat e mundshme të Real Madridit, nëse dështon blerja e Neymarit nga PSG.
Modric fton Neymarin në Real Madrid (VIDEO) “Të presim...”, këto ishin fjalët të Modricit drejtuar Neymarit, pas miqësores mes Brazilit e Kroacisë. Pas miqësores
Kopjoi Neymarin, ky është veprimi që Zhegrova kërkoi falje (VIDEO) Futbollisti i Kosovës, Edon Zhegrova, në minutën e 74-t të ndeshjes, kur rezultati ishte 3-0, në cepin e djathtë të fush
Tuchel shprehet i lumtur që do të punoj me Neymarin Trajneri i ri i Paris Saint-Germain, Thomas Tuchel, insiston se Neymar është “artist” dhe se lojtari më i mirë në botë k
Pogba dhe Sanchez i dërgojnë mesazhe Neymarit për t'u transferuar tek Manchester United Sipas Don Balon, Paul Pogba dhe Alexis Sanchez i kanë dërguar mesazh superyllit të Paris Saint-Germainit në përpjekje pë
"Tuchel po insiston që Neymari të mos largohet nga PSG" Peter Zeidler, aktualisht trajner i St. Gallen në Zvicër, që pritet t’i bashkohet stafit të Thomas Tuchel, ky i fundit ë
Messi: Të shikosh Neymarin tek Real Madrid është diçka e tmerrshme Lionel Messi ka thënë se transferimi i Neymar te Reali do të ishte diçka e tmerrshme. “Të shohësh Neymarin të transfe
Marcelon fton publikisht Neymarin ti bashkohet Realit Marcelos i pëlqen shumë transfrimi i Neymarit tek Real Madridi. Ai e ka ftuar brazilianin duke i thënë se më të mirët vi
Khelaifi nuk ka dyshime për të ardhmen e Neymarit Neymar nga dita në ditë duket edhe më pranë Realit, por këtë mendim nuk ka presidenti i klubit francez. Naser El Khelaif
Madrilenët ta harrojnë Neymarin, braziliani ka një premtim për PSG-në (FOTO LAJM) Neymar rpej kohësh ka qenë i lidhur me një kalim tek Real Madrid. Madje të përditshmet madilene Marca dhe AS kanë ra