999 rezultate për

neymari

Tuchel: Neymari është i lumtur këtu tek PSG Thomas Tuchel do ta lejojë Neymarin t’i shprehë cilësitë e tij te Paris Saint-Germaini dhe nuk dëshiron ta angazhojë bra
Ish-lojtar i PSG kritikon ashpër Neymarin Neymar ishte lojtari më i kritikuar i Botërorit për mënyrën se si ai zhvilloi lojën e tij, duke e lënë në baltë Brazilin
Rivaldo zbardh dëshirën e madhe të Neymarit Legjenda e futbollit brazilian dhe ish-lojtari i Barcelonës, Rivaldo, është i sigurt se Neymari do të luajë herët apo vo
Emery: Tek Arsenali jam unë lideri, ndërsa tek PSG ishte Neymari Trajneri i ri i Arsenalit, Unai Emery është shprehur i lumtur për atmosferën që po kalon skuadra si dhe për fitoren ndaj
Real Madrid në luftë me Chelsean për Christian Pulisic Real Madridi është gati që të kthej vëmendjen e tyre tek Christian Pulisic, pasi po shikojnë mundësitë që të transferojn
Legjenda braziliane mbron Neymarin Brazili dështoi që të fitonte Kupën e Botës duke mos prekur as gjysmëfinalet e këtij edicioni. “Seleçao” u ndesh në fazë
Legjenda e Interit: Mbappe ka nxjerrë jashtë mode Messin, Neymarin dhe Ronaldon Ditën e nesërme do të jetë finalja e madhe e Botërorit që do të luhet në Moskë mes Francës dhe Kroacisë. Të gjithë janë
Coutinho nxjerr zbuluar Perezin: Ai është gati të lerë gjithçka për Neymarin Neymar te Reali i Madridit nuk ka përfunduar ende. Pavarësisht lajmeve se Reali nuk ka interes, Florentino Perez e ka br
Paris Saint-German blindon Neymarin Paris Saint-German është gatii t'i rinovoj kontratën yllit të tyre, Neymar Jr. Pas shumë interesimeve të klubit span
Van Basten për simulimet e Neymarit: Duhet të sillet si lojtar jo si aktor Simulimet dhe hedhjet e Neymarit janë bërë objekt bisede në të gjithë botën, dhe një koment për brazilianin nuk mund të
Rrokullisja e Neymarit bëhet sport në Meksikë (VIDEO) otërorët kanë pasur gjithmonë si tipar dallues gjestet teknike të kampionëve të mëdhenj që kanë luajtur në arenën më të
Ish-trajneri i Brazilit sulmon Neymarin: Ti nuk do jesh kurrë në nivelin e Peles Neymar nuk ka më forcë për të vazhduar të luajë futboll, por Felipe Scolari e “shtyn” drejt greminës. Ish-trajneri i
Lojtari i Meksikës tallet me Neymarin: Po tani kush po shkon në shtëpi Mesfushori i Meksikës, Andres Guardado, ka thumbuar Neymarin pas eliminimit të Brazilit nga Kupa e Botës, duke iu hakmar
Gazetarja shqiptare takon Neymarin dhe reagimin e tij s'do t'a besoni (FOTO LAJM) Neymar mbrëmë u kthye në shtëpi, pas humbjes përballë Belgjikës. Për të komentuar ndjeshen, ishte e ftuar në "Top Are
Rivaldo mbron Neymarin: Të kritikojnë se janë xhelozë Kur të tjerët e kritikojnë, është detyra e brazilianëve që ta mbrojnë. Rivaldo ka postuar një foto në rrjetet sociale du
Rusët kërkojnë spektakël nga Neymari, ja dhurata që i ofrojnë Brazili dhe Belgjika do të përballen mbrëmjen e nesërme për fazën ë çerekfinaleme të Botërorit. Ndeshja do të luhet
"Numri 1" për faulle, zbulohet kohëqëndrimi shtrirë i Neymarit në Botëror Neymar njohet si një lojtarë mjaftë "delikat" që rrëzohet thuajse pa e prekur fare, dhe kjo lojë e tij shpesh hërë është
Koha kur Tite akuzonte Neymarin: Ai nuk është shembull për djalin tim Tani janë pjesë e një skuadre dhe kanë objektiv të fitojnë Botërorin, por Tite dhe Neymar nuk kanë pasur raporte shumë t
Mbrojtësi belg: Nuk e di si mund ta ndal Neymarin Belgjika ka arritur të kualifikohet me një përmbysje spektakolare përballë Japonisë, ku në çerkefinale do të ndeshen kun
Boll me thashetheme! Real-i i jep fund aludimeve mbi Neymar-in Madrilenët kanë hedhur poshtë thashethemet mbi transferimin e yllit brazialian tek ta. Reagimi zyrtar i klubit erdhi