999 rezultate për

neymari

PSG i vendos klauzolën e lirimit Neymarit Sipas mediave me bazë në Barcelonë, Beteve, nëse dëshira e yllit të PSG për tu kthyer në LaLiga është e tillë, atëherë a
​Mesfushori i Barcelonës: Shpresoj se Neymari do të kthehet Mesfushori i Barcelonës, Carles Alena, e ka mbështetur iniciativën për ta kthyer Neymarin përsëri në klubin katalonas, d
Messi nuk dëshiron rikthimin e Neymarit në Barcelonë Kapiteni i Barcelonës, Leo Messi nuk do të ishte i lumtur me kthimin e Neymarit. Real Madridi dhe Barcelona është rap
PSG konfirmon dëmtimin e Neymarit dhe Mbappes Paris Saint-Germain ka konfirmuar se Neymar dhe Kylian Mbappe do ti bëhen teste të mëtejshme mjekësore para ndeshjes së
Mbappe tregon bisedën me Neymarin në WhatsApp rreth duelit me Cavanin Një nga temat më të përfolura në ditët e fundit në futboll ishte ndërhyrja e Edinson Cavanit ndaj Neymarit gjatë miqësor
Neymari mund të kthehet te Barcelona Neymari përfaqësoi Brazilin në ndeshjen miqësore kundër Uruguait të premten dhe u pyet nëse do të kthehej në Barcelonë.
Mbappe tregon lojtarin ideal Sulmuesi i skuadrës së Paris Saint Germain, Kylian Mbappe ka zbuluar lojtarin ideal duke i kombinuar aftësitë e futbolli
PSG gjen zëvendësuesin e Neymarit Klubi francez është duke menduar për lojtarët që mund të jenë pasues të Neymar. Futbollisti brazilian i PSG, pritet
Mesfushori i PSG kritikon Neymarin dhe Mbappen Mesfushori italian i Paris Saint-Germainit, Marco Verratti, i ka kritikuar bashkëlojtarët e tij të fazës së sulmit, si N
Pele uron Neymarin për thyerjen e rekordit të tij Tri herë fituesi i Botërorit e sheh lojtarin e PSG më të mirë se ai në paraqitjet e tij derisa shpreson që Neymar të kal
Mbrojtësi i Liverpoolit: Më e vështirë është ta ndalësh Zahan se Ronaldon Mbrojtësi i krahut të djathtë i Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold, ka thënë se Wilfred Zaha është kundërshtari më i vë
Barcelona reagon për një transferim të mundshëm të Neymarit Zëvendës-presidenti i Barcelonës, Jordi Cardoner ka thënë se Barcelona nuk e ka ndërmend ta rikthejë sulmuesin e PSG, Ne
E dashura e Neymarit çmend fansat në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Neymar derdh djersë në fushë kurse e dashura e tij Bruna Marquezine relaksohet në bregdet. Modelja dhe aktorja brazilia
Kjo është shifra që PSG kërkon për largimin e Neymarit PSG do të lejojë superyullin Neymar që të largohet verën e ardhshme. Siç raporton Cadena Ser, lojtari do të jetë i li
Neymarit i mungon Messi, braziliani dëshiron të kthehet te Barcelona Sipas Mundo Deportivo, Neymar po dëshiron të kthehet në Barcelonë një vit pasi i la gjigandët katallan për PSG. Nëse
Rivalizon Neymarin, shikoni simulimin e lojtarit të Feynordit (VIDEO) Kemi parë çmime nga më të ndryshmet që jepen çdo vit për lojtarët më të mirë dhe skuadrat më të mira. Por ndoshta duhet
Francezët shpërthejnë me kritika kundër Neymarit Lojtari që është vënë më së shumti në kritika pas humbjes se Paris Saint-Germain ndaj Liverpoolit është Neymar. Anali
Jurgen Klopp mbron Neymarin Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka mbrojtur sulmuesin e Paris Saint-Germainit, Neymarin, pas kritikave që ky i fun
Tuchel i ruan energjitë Neymarit, e do gati për ndeshjen kundër Liverpoolit Trajneri gjerman ka thënë të kuptohet se braziliani mund të pushohoj për ndeshjen e së premtes në Ligue 1, ku PSG përbal
Ish e dashura e Neymarit tërbon fansat me fotot e saj provokuese (FOTO LAJM) Soraja Vuçeliç nuk di të ndalet me fotot e saj provokuese në rrejtet sociale. Modelja seksi nga Serbia, që në të shk