999 rezultate për

neymar

Al Khelaifi flet për Neymar: Ai është shumë i lumtur këtu, nuk do të largohet Presidenti i klubit të Paris Saint Germain Al Khelaifi ka hedhur poshtë thashethemet e mundshme reth shitjes së Neymar
Shikoni supergolin magjik të realizuar nga Neymar në stërvitje (VIDEO) Paris Saint-Germain po zhvillon fazën përgatitore në Katar duke shfrytëzuar pushimet dimërore. Por ajo që ra në sy të
Neymar i shpreh dashurinë Leticia Bufonit, shikoni si ja kthen ajo (FOTO LAJM) E dashura e re për Neymar quhet Leticia Bufoni. Ylli i sulmit të PSG-së shkroi në Instagram për të : "Unë të dua e dash
Sportiste edhe ajo, kush është "zjarri" i ri për Neymar (FOTO LAJM) Neymar i dha fund fejesës me Bruna Marquezine pak kohë më parë, por nuk ka kaluar shumë dhe braziliani ka filluar një ma
Ish e dashura serbe e Neymarit i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Modelja e njohur serbe, Soraja Vulevic vijon të mahnitë në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram ku herë pas here aj
Po i lutet Barças ta kthejë? Babai i Neymari-it zbulon të vërtetën Babai i Neymarit, Neymar Santos Sr. i ka quajtur të rreme lajmet se i biri i tij është duke u përgjëruar të kthehet në B
Iniesta: Nuk mund ta imagjinoj rikthimin e Neymarit te Barcelona Ish-mesfushori legjendar i Barcelonës, Andres Iniesta, thotë se ai nuk mund ta imagjinojë kthimin e ish-bashkëlojtarit t
"Neymar dëshiron që të jetë lider te PSG" Thomas Tuchel është i bindur që Neymar “është shumë i lumtur” dhe dëshiron që të bëhet lider në Paris Saint-Germain, pav
Rikthimi bujshëm i Neymarit te Barcelona? Neymar mund të rikthehet te Barcelona. E përditshja i referohet një takimi në brazil mes përfaqësuesve të brazilianit
PSG shkatërron Pontivyn dhe kualifikohet më tej në Coupe de France (VIDEO) Paris Saint-Germain ka shkatërruar Pontivyn me rezultatin 4-0 duke avancuar në fazën e 1/16-ave të Coupe de France. T
Buffon: Neymar dhe Mbappe duhet të fitojnë Topin e Artë Gianliugi Buffon në një intervistë të dhënë për Eurosport, ka folur për dy shokët e tij të skuadrës, Neymar dhe Kylian M
Zico: Neymar është në nivelin e Messit dhe Ronaldos Sipas legjendës së Brazilit, Zico, Neymar është i jashtëzakonshëm dhe është në nivelin e Cristiano Ronaldos dhe ish shok
Ish-e dashura serbe e Neymar-it "vjedh" spektaklin për festa (FOTO LAJM) Soraja Vuçeliç është një ndër vajzat më seksi në Serbi dhe këtë nuk e ka "harruar" ta tregojë edhe me rastin e festave t
Motra e Neymar tregon linjat perfekte (VIDEO) Nuk e tregon vendin se ku ndodhet, por pasi festoi Krishtlindjen me vëllanë e saj dhe me familjen e tyre, duket se ka zb
Modelja braziliane josh Neymarin (FOTO LAJM) Neymar ka ndezur thashetheme të reja në lidhje me jetën e tij private, pasi u fotografua bashkë me një modele braziliane
Lionel Messi: Uroj që Neymar të rikthehet te Barcelona Lionel Messi ka deklaruar se atij do t’i pëlqente të luante përsëri me Neymarin te skuadra e Barcelonës, megjithatë ai
Zbulohet klauzola e largimit të Neymar nga PSG-ja Rikthimi i Neymar tek Barcelona ka kohë që flitet por deri më tani nuk ka patur asgjë konkrete, shkruan Albeu.com. Së
Arthur: Lutem çdo ditë që Neymar të kthehet te Barcelona Mesfushori i Barcelonës, Arthur Melo ka thënë se po lutet që Neymar të rikthehet te Barcelona. “Unë personalisht po l
Kjo është klauzola e largimit e Neymarit nga PSG Sipas AS, Neymar ka një klauzolë lirimi, që do ta lejonte largimin e tij nga Paris Saint-germain për 160 milionë euro de
Çfare ke humbur Neymar?! Ish-e dashura serbe shkrin akujt për Krishtlindje (FOTO LAJM) Soraja Vuçeliç është një ndër vajzat më seksi në Serbi. Lidhja e saj me yllin brazilian Neymar ishte në qendër të vë