999 rezultate për

neymar

Për të mbajtur Mbappe, PSG-ja do të shiste dhe Neymar Nuk ka qetësi për tifozët e Paris Saint-Germain edhe në një të dielë të nxehtë vere. Klubi po lëshon sinjale të fortë
Al Khelaifi ia bën të qartë Neymarit dhe Mbappes: "Nëse nuk janë të lumtur, mund të largohen" Al Khelaifi ia ka hapur dyert të gjithë atyre që nuk duan të qëndrojnë në PSG. Neymar Junior dhe Kylian Mbappe kanë m
Neymarit i ka ardh në majë të hundës. Mezor po pres që kjo të mbarojë dhe e vërteta të dalë në shesh (VIDEO) Neymari ka qenë në stacionin policor në Sao Paulo për t’i dhënë përgjigje disa pyetjeve për akuzat për përdhunim të bëra
Neymar "harrohet" në prokurori, jep deklaratën-memece Me paterica dhe pa praninë e mediave, Neymar Jr i është përgjigjur për rreth 5 orë pyetjeve të prokurorisë për tu përgji
Brazili shumë më i shtrenjtë se Argjentina edhe pa Neymarin Kombëtarja e Brazilit, me një vlerë tregu të llogaritur në 956.5 milionë euro, ka ekipin më të kushtueshëm të “Copa Amer
Vajzës së përdhunuar nga Neymar i largohet dhe avokati i dytë Danilo Garcia Andradem avokati i fundit i Najila Trindades, e ka lënë çështjen si pasojë e akuzave të bëra drejt tij nga
"Më përdhunoi në hotel", modelja: Neymar mori fotot ku më godiste të pasmet dhe ua tregoi shokëve (FOTO LAJM) Modelja Najila Trindade, ka ngritur prej disa ditesh akuzat per përdhunim ndaj yllit të Brazilit, Neymar. Ajo preten
Çfarë po ndodh me Neymar, sponsorat tërheqin reklamat pas akuzës për përdhunim Sponsorat e yllit të futbollit brazilian Neymar kanë pezulluar fushatat e reklamave pas një skandali të dyshuar përdhuni
Mësohet sa do të qëndrojë jashtë fushave Neymar Neymar do të mungojë për vetëm katër javë, për shkak të lëndimit në nyjën e këmbës. Paris Saint-Germain ka dalë me nj
Ish-i i Neymar “çmend” Instagramin (FOTO & VIDEO) Nëse gjërat për futbollistin Neymar nuk po shkojnë edhe aq mirë kohët e fundit, ku ylli brazilian po përballet për akuza
Akuzoi Neymar për përdhunim, modeles braziliane i vjedhin tabletin ku ruante videon Najila Trinidade Mendes, vajza braziliane që akuzon Neymarin për përdhunim, ka denoncuar në policinë e Rios, humbjen e n
Rëndohen akuzat ndaj Neymarit, dalin mesazhet tronditëse Rëndohen akuzat ndaj Neymart, dalin mesazhe te reja Neymar nuk po kalon ditë aspak të mira. Futbollisti brazilian p
Akuzat për përdhunim, Neymar në polici (VIDEO) Ylli i futbollit i Brazilit Neymar është paraqitur në një stacion policor në Rio de Janeiro për të bërë një deklaratë pa
Modelja nuk i ndal akuzat ndaj Neymarit: Shkova në Paris për seks, por filloi të më godiste (VIDEO) Modelja braziliane, Najila Trindade nuk i ndak akuzat ndaj Neymarit. Nga një video e publikaur sot ne media shihet q
Akuzat për përdhunim, reagon babai i Neymarit Babai i Neymarit ka deklaruar se video e publikuar në media nga modelja Nalija Trindade, është e fabrikuar, dhe se djali
"Më përdhunoi në hotel", del videoja e Neymarit me modelen që e akuzon (VIDEO) Kanë dalë detaje të reja në lidhje me të akuzuarin Neymar ku bëhet e ditur se ai ka përdhunuar një modele. Televizoni
Neymar i pafat, dëmtohet sërish dhe shpërthen në lot (VIDEO) Neymar ka pësuar një lëndim të rëndë në kyçin e këmbës, në ndeshjen kundër Katarit. Ylli i PSG ka këputur ligamentet
E ka bërë traditë tashmë, Neymar në stërvitje me helikopter (VIDEO) Neymar është bashkuar me Brazilin në stërvitje para fillimit të Copa Amerika. Ylli PSG është parë sot në stërvitjet e
Telashe për Neymar, vajza zbulon imazhet ku braziliani sillet dhunshëm (FOTO LAJM) Nuk kanë fund telashet për Neymar Junior. Sipas "UOL. Esporte" ekzistojnë video të Neymar duke u sjellë dhunshëm me akuz
E akuzojnë për përdhunim, Neymar publikon bisedat (VIDEO) Menjëherë pas bërjes publik të lajmit se Neymar është denoncuar pranë një komisariati në Brazil, për përdhunimin e një v