999 rezultate për

neymar

Ish-sulmuesi brazilian i del në mbrojtje Neymar-it për simulimet Neymar ka qënë në qendër të kritikave për stilin e lojës që ai bënë. Braziliani akuzohet shumë për simulime gjatë lo
Ish-trajneri i Brazilit sulmon Neymarin: Ti nuk do jesh kurrë në nivelin e Peles Neymar nuk ka më forcë për të vazhduar të luajë futboll, por Felipe Scolari e “shtyn” drejt greminës. Ish-trajneri i
Neymar i bën "gropën" Cavanit, i kërkon PSG-s ta largojë Edinson Cavani ka shumë gjasa që të largohet nga PSG, për t’u rikthyer në Serie A, me Napoli dhe Juventus favoritë për s
Rinovoi kontratën me Tottenham, Harry Kane kushton më shumë se Neymar Pavarësisht performancave fantastike në Botëror, Tottenham Hotspur e kishte vendosur t’i rinovonte kontratën bomberit të
Neymar: Është momenti më i trishtuar i karrierës time Nejmar u vu në qendër të kritikave pas humbjes që Brazili pësoi ndaj Belgjikës duke u eliminuar kështu nga Kupa e Botës.
Lojtari i Meksikës tallet me Neymarin: Po tani kush po shkon në shtëpi Mesfushori i Meksikës, Andres Guardado, ka thumbuar Neymarin pas eliminimit të Brazilit nga Kupa e Botës, duke iu hakmar
Tifozët e Brazilit i bëjnë "gjëmën" Neymar-it Pas humbjes së Brazilit kundër Belgjikës dhe eliminimit përfundimisht nga Botërori, tifozët i janë vënë kundër sulmuesit
E dashura ngushëllon Neymar me një mesazh emocionues Brazili u skualifikua nga Botërori pas humbjes 1-2 ndaj Belgjikës. Ekipi i Brazilit është mërzitur shumë nga kjo hum
Talljet për Neymar nuk ndalen edhe në ditë të vështira (VIDEO) Brazil u eliminua nga Botërori mbrëmjen e djeshme pas humbjes 1-2 ndaj Belgjikës. Kjo ka qënë surpriza e rradhës nga
Në këto raste po të ishte parë VAR-i, Brazili mund të kishte fituar U tha se sistemi i teknolgjisë VAR që është aplikuar në këtë Botëror do të ulte deri në 99% të gabueshmërisë së arbitrim
Gazetarja shqiptare takon Neymarin dhe reagimin e tij s'do t'a besoni (FOTO LAJM) Neymar mbrëmë u kthye në shtëpi, pas humbjes përballë Belgjikës. Për të komentuar ndjeshen, ishte e ftuar në "Top Are
Ja nota e Neymar (FOTO LAJM) Belgjika siguroi gjysmëfinalen e Kupës së Botës pasi fitoi 2-1 përballë Brazilit. Thibaut Courtois është vlerësuar me
Sëmundja "Neymar" është ngjitëse, prek edhe Mbappe-n (VIDEO) Neymar është akuzuar shpësh për simulimet që bënë në fushën e lojës, por së fundmi lojtarë të tjerë po provojnë aktrimin
Tite për simulimet e Neymar: Është shembull i keq Neymar është në qendër të sulmeve pëe shkak të faulleve të shumta që merr dhe madje edhe për simulimet që bën. Rasti
Lukaku: Neymar nuk është aktor Sulmuesi i Belgjikës, Romelu Lukaku e ka mbrojtur yllin brazilian Neymar nga akuzat se është një “aktor” në fushë dhe e
Rivaldo mbron Neymarin: Të kritikojnë se janë xhelozë Kur të tjerët e kritikojnë, është detyra e brazilianëve që ta mbrojnë. Rivaldo ka postuar një foto në rrjetet sociale du
Rusët kërkojnë spektakël nga Neymari, ja dhurata që i ofrojnë Brazili dhe Belgjika do të përballen mbrëmjen e nesërme për fazën ë çerekfinaleme të Botërorit. Ndeshja do të luhet
Ish-kampioni i botës, Gentile: Ja çdo ti bëja Neymar-it Claudio Gentile njihet si mbrojtësi i rreptë që i "nxinte" jetën sulumuesve si Maradona apo Zico. Së fundmi duke mar
"Numri 1" për faulle, zbulohet kohëqëndrimi shtrirë i Neymarit në Botëror Neymar njohet si një lojtarë mjaftë "delikat" që rrëzohet thuajse pa e prekur fare, dhe kjo lojë e tij shpesh hërë është
"Thyhet" rrjeti nga videot tallëse për Neymar (VIDEO) Neymar së fundmi po akuzohet si simulues dhe që nuk luan një lojë të pastër. Kjo pasi në këtë Botëror por jo vetëm,