999 rezultate për

neymar

Tite publikon listën, numrin 10 të Neymar e merr ylli i Milanit (FOTO LAJM) Brazili do të luaj dy ndeshje miqësore ndaj Republikës Çeke dhe Panamas në 23 dhe 26 mars. Kështu Brazili ka bërë pub
Tani numri i “10” i Brazilit është Trump dhe jo Neymar Presidenti i Brazilit, Zhair Bolsonaro, ka kryer vizitën e tij të parë zyrtare në SHBA. Gjatë takimit në Shtëpinë e Bard
PSG mer masat në rast largimi të Neymar Në rast se Neymar do të largohet nga skuadra e PSG-së, atëherë kampionët e Francës do të sjellin në Paris kampionin e bo
Modelja tregon detajet e natës së kaluar me Neymar-in (FOTO LAJM) Pasi i dha fund lidhjes më tepër se 6-vjeçare me Bruna Marquezine, Neymar po argëtohet në krahët e vajzave të ndryshme.
"Shfryu" në rrjetet sociale, UEFA nis hetimet ndaj Neymar UEFA ka nisur hetimet ndaj Neymar për komentet në rrjetet sociale pas eliminimit të Paris Saint-Germainit nga Liga e Kam
Befason Perez, kërkon Mbappe dhe Neymar Zinedine Zidane është rikthyer tek Real Madrid dhe tifozët tashmë besojnë tek trofetë me francezin në stol. Mediat n
Çmendet Reali, ofron 350 milion euro për Neymar Një lajm bombë vjen nga Spanja teksa gazeta katalanase "Sport" bën të ditur se presidenti Florentino Perez ofron 350 mil
Neymar takim sekret me Fiorentino Perez Që Neymar do ti bashkohej Realit një ditë kjo dihej por mesaduket dita ka afruar, shkruan Albeu.com Vetëm një dite p
Neymar "shpërthen" kundër VAR-it: Ka katër persona që nuk marrin vesh nga futbolli (FOTO LAJM) Pas ndeshjes që e pa nga tribuna, përmes një historie në "Instagram" reagoi edhe kampioni brazilian, Nejmar, i cili shpr
Për presidentin e Barcelonës, Dembele është më i mirë se Neymar Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka thënë se Ousmane Dembele është më i mirë se Neymar, kur u pyet për një
"Neymar është i famshëm, jo futbollist i madh" sh-futbollisti José Ferreira Neto tani punon si komentator sportiv. Braziliani foli për “Interativo Esporte” dhe nuk “e
Neymar te Real Madridi? Çfarë konfirmon ai Neymar edhe një herë është kthyer te flasë rreth të ardhmes së tij, ai nuk e përjashton Real Madridin si një mundësi.
Neymar: Çdo lojtar do të luajë për Realin, por unë jam i lumtur në Paris Ylli brazilian është duke kaluar një fazë rikuperimi pas një dëmtimi të rëndë që e la jashtë fushe për një kohë të gjatë
Neymar harbohet gjithë natën në "party" (VIDEO) Neymar mezi po pret të rikthehet në fushë të ndihmojë PSG-në teksa po vijon riaftëaimin pas dëmtimit në muajin janar.
Neymar apo Mbappe? Ky është lojtari më i mirë për Wahbi Ylli i St.Etienne Wahbi Khazri ka bërë krahasimin mes super lojtarëve të PSG, dhe ai ka një favorit të pastër në mesin e
Neymar përlotet kur flet për Messin: E kisha pranë kur më duhej mbështetja Neymar është duke u rimëkëmbur nga dëmtimi që e ka mbajtur jashtë fushave të lojës që nga data 23 janar. Braziliani n
Al-Khelaifi blindon Neymar dhe Mbappe Presidenti i PSG, Nasser Al-Khelaifi, ka blinduar dy yjet e skuadrës, Neymar dhe Mbappë duke folur me rastin prezantimit
Pato pranë rikthimit në Brazil, e kërkon ish-klubi i Neymarit Alexandre Pato dëshiron të rikthehet në Brazil për të vijuar karrierën tek Santos . Ish-sulmuesi i Milanit, kërkohet
Neymar në Brazil për riaftësimin, me mbikqyrjen e PSG-së Duhen të paktën edhe 7 javë për ta parë sërish yllin brazilian, Neymar, në fushën e blertë. Sulmuesi i PSG-së do ta vijo
Neymar tregon tmerrin: Dy ditë nuk dola nga shtëpia, vetëm qaja Neymari e ka pasur shumë më të vështirë ta pranojë lëndimin e pësuar së fundmi këmbën e djathtë, aq të vështirë saqë ka